Какъв цвят чанта...

  • 2 226
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Продължавам да си държа на мнението - шарена в свежи цветове, като има и такова розово.

 Peace

или сребристо сива - заради токата  Peace
Да, защото е абсурд да намериш точно същото розово, а разлика в нюанса дразни много повече отколкото ако са различни.

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Biby, мерси  Heart Eyes

За съжаление не можах да намеря розова чанта днес  Confused Няма  Shocked Това лято няма ли да е актуално розовото ? Аз май се минах  hahaha с тези розови обувки. Дори не видях и шарени чанти с розов мотив.
Но ще потърся, не може никъде да няма малка розова чантичка  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 916
... Това лято няма ли да е актуално розовото ? Аз май се минах  hahaha с тези розови обувки. ...[/color]


Изобщо не си се минала, страхотни са. Просто изборът на чанти не е голям - преобладават черните.

# 18
  • Мнения: 6 155
Донибони, ако не откриеш подходяща чанта - носи ги без чанта  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 234
И бяла и розова и червеникава дори чанта биха им отивали на чехлите.На такова розово отиват всички пастелни цветове Peace,но ако е много голям контраста-например ако чантата е тюркоазено синя или светло зелена трябва да има поне нещо розово като декорация на нея,дори и малко Grinning

# 20
  • Мнения: 492
Сива чанта според мен би подхождала.Честито- чехлите са страхотни.

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Мерси  Hug
Бяхте ми много полезни  Simple Smile


# 22
  • Мнения: 5 317
яки са.от къде си ги купи и за колко,ако не е тайна? Peace

# 23
  • Мнения: 4 170
Обувките ти са разкошни!Според мен бяла чанта най-много ще отива. Peace

# 24
# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
яки са.от къде си ги купи и за колко,ако не е тайна? Peace

За 25лв. от Пловдив от квартал Тракия  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 170
яки са.от къде си ги купи и за колко,ако не е тайна? Peace

За 25лв. от Пловдив от квартал Тракия  Simple Smile
Никък не са скъпи,жалко,че не живея в Пловдив. Party

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
Аз мисля, че обувките и чантата трябва да са еднакъв цвят, но ако не можеш да намериш розова, по-добре си вземи шарена, в която да има розово. А в краен случай с бяла!

# 28
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
яки са.от къде си ги купи и за колко,ако не е тайна? Peace

За 25лв. от Пловдив от квартал Тракия  Simple Smile
Никък не са скъпи,жалко,че не живея в Пловдив. Party


Не са скъпи изобщо и са много удобни  Simple Smile А на живо изглеждат много по-добре. Имаше едни други на същата марка, бяха много, ама много по-красиви и кокетни пак за 25лв., но с много висок наклон и реших да взема тези  Simple Smile
Аз взех розови имаше ги и в оранжево и в жълто. Оранжевото беше страхотно наситено като цвят, и много подходящо за летния сезон, но на мен не ми се връзва особенно, няма с какво да го комбинирам  Simple Smile

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Вържи розова флйонга/шалче/фишу/ розичка и т.н. хубост на която и да е твоя чанта и си носи чехлите с кеф  Peace, докато си намериш твоята чанта

Общи условия

Активация на акаунт