Дрехите от джинсов плат от лицевата или опаката страна гладите?

  • 1 916
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
От опаковата!

# 16
  • Мнения: 5 178
Естествено, че от опаката, ти пък Shocked

# 17
  • Мнения: 6 039
От опаката страна ги гладя и пера

# 18
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Гладя от където ми падне, но принципно е редно да се гладят от опаката страна, а на някои дори пише, че не се гладят, ма аз не спазвам това условие  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 178
Бу, ти май здравата изгъбарка колегите съфорумки.. Ами може и да си слагаМЕ шапчица вкъщи докато гладим  newsm09

# 20
  • Мнения: 5 475
Естествено, че от опаката !

# 21
  • Мнения: 649
Само от опаката Naughty

# 22
  • Мнения: 1 800
Джинсови от лицевата, кадифени от опаката страна...всъщност като се замисля, ако съм използвала сушилня, дънките нямат нужда от гладене, ако се извадят веднага и се вгънат хубаво.

# 23
  • Мнения: 492
Кадифе(ако това имаш предвид) гладя от опаката страна или слагам тензухена пелена и през нея, за да не лъщят.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Бу, ти май здравата изгъбарка колегите съфорумки.. Ами може и да си слагаМЕ шапчица вкъщи докато гладим  newsm09
Shocked Ей, да не попита човек нещо... Аз все пак не съм ССФ, не съм перфектна домакиня Simple Smile

# 25
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Гладя от където ми падне, но принципно е редно да се гладят от опаката страна, а на някои дори пише, че не се гладят, ма аз не спазвам това условие  Mr. Green

 Peace ето още някой като мен! хич не се занимавам с такава прецизност, не спазвам почти никакви препоръки за дрехите, пера, гладя и каквото стане, само на мъжа ми към дрехите съм по-стриктна, щото неговите дрехи все се прецакват ако не е по инструкция, пък на мойте все нищо им няма  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт