имам рожден ден,а моят даже и не ми говори.....

  • 2 961
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 261
Лелеее!И моя мъж много не си тачи рожденния ден,ако има как  да се скрие,но аз не оставам така нещата!
Вдигам гюронтия до небето  bigdance2 newsm18,с децата рисуваме плакати Ч Е С Т И Т   Р О Ж Д Е Н  ДЕН  Т А Т Е!
Надувам балони, като за малко дете,даже и гирлянди вися по стените-от тия детските Party
И подаръци измайсторосваме,кой какво може.Аз обикновенно продавам нещо от детските неща,които не ползвам.Лошото е ,че почти нищо не ми остана-колички ,столове за хранене..всичко замина.И тъй като не работя,ще е кофти да му кажа:Скъпи дай пари да ти купя подарък EmbarassedАма аз съм оправна булка,ще измисля все нещо.
Пък и накрая и гости поканя и то нямам жал-по 20 човека най-малко.
Какво по-хубаво от това-приятели много,всички те уважават и искат да отпразнуват Рожденния ти ден!
Айде наздраве за РОЖДЕННИЦИТЕ!Ако не празнуваме сега,докато сме млади и здрави КОГА smile3527?
Като станем по на 50-60 години с бастуните ли?И не можем да дъвчим мръвките с изкуствените си чийнета,дето ще ни играят в устата и ще ни се смеят младите... smile3532
Я се стегнете момичета!Раздрусайте ги тези мъже!Да не ги карате да копаят,да се веселят ги карате!Ама ха!

# 31
  • Мнения: 1 568
 newsm51
Разчуствахте ме!!! Толкова мили хора по-белият свят имало  bouquet

ЧЕСТИ РОЖДЕН ДЕН И НА utro 77 от мен!!!!!!!!!!!

Пожелавам ти здраве,късмет,усмивки и да си в хармония със себе си и околните!!!!

За разлика от мен!!!Моя се събуди и си седи в спалнята!!! #Crazy

Какво да кажа,вие сте върхът!!!!Ако ви нямаше.........не знам...щях да си рева .... Tired
Ама сега ще се напъна,заради всичкото добро,което лъха от тук!!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 32
Честити ви рождени дни!

Аз нямам рожден ден, ама си купих едни страшни сандалки, дадох ми плика и му казах: "Виж какви готини сандали си ми купил." А той: "Аз ли съм ти ги купил?", "Да, ако ми дадеш парите, от теб са."

Ако не се сещат сами, просто си вземайте подаръците.  Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 1 352
Стефи, тази идея на Куче с подаръка много ми допада.
Можеш да направиш и друго. Запази някъде маса и го покани довечера най-официално на рожден ден.
Да видим дали ще ти откаже.

ЧРД и от мен!
Желая ти всичкото щастие на земята.  bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 3 679
Знаете ли - мен лично много ме боли, когато някой забрави рожденния ми ден- и то ако е близък Cry
Предишното ми гадже/бяхме заедно 10години/ така и не го запомни #2gunfire.най-фрапиращия случай бе когато беше по работа в провинцията,предишния ден ме пита какво искам за подарък,а на другия...НИЩО-дори по телефона не ми се обади CryТова беше най-кошмарния ми рожден ден-ставах на 20г/леле приди 10години ли беше Shocked Grinning/-освен един не толкова близък приятел -никой друг не се сети да ми се обади Cry Cry Cry.Плаках цял ден и вечерта...отидох си на село при моите приятели,които нямаха възможност да ми се обадят;спретнахме си такъв купон ,че и досега нямам друг такъв рожден ден.На гаджето простих...но на другата година пак се повтори Rolling Eyes.После реших просто да му напомням,че да не се разочаровам...
....Мъжа ми никога не ми забравя рожденния ден,та дори и годишнините ни помни -а те са 2:от гаджосването и от сватбата.
Просто си е до човек- но аз колкото и да го обичам,ако показва такова пренебрежение и незаинтересованост към мен,като твоя - не бих останала с него Naughty

# 35
  • Мнения: 563
и на двете рожденнички - честито!!! Много здраве и усмивки!
Стефи, аз се присъединявам към момичетата - излез и празнувай с приятели щом мъжът ти се държи по този начин! Ти имаш празник, не го оставяй да ти скапе настроението!

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз няма да му говоря на моя, нищо, че е рожденник! Crossing Arms Това мъжете се големи диванета Close

# 37
  • Мнения: 5 317
Да сте живи и здрави и много щастливи.

Стефи тоз твоя ревнивец голям бурсук бе. Sick

# 38
  • Мнения: 223
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен , много много  Hug   Hug  Hug, още   от :    bouquet   ura newsm38 Gift Gift Gift Gift smile3525


и не се ядосвай толкова-понякога всеки мъж има доза идиотизъм в себе си и темерутщина, усмихни се ,прости и се повесели !

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пфу, аз му проговорих Tired Ама е болен и ми дожаля Confused

stefiji, а твоя как се държи? 
 

# 40
  • Мнения: 2 116
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА!!!



 

# 41
  • Мнения: 4 156
Честито на рожденичките.
Не им се ядосвайте. А излизайте някъде и празнувайте. Дори и да е с някоя приятелка. Зарежете ги да си стоят сами като не искат.
И моя се опитва да прави така, но засега не успява. Не иска да си празнува рождения ден. Мрънка ако се празнува рожден ден в къщи  и тн. Амаха.
Аз пък обожавам да организирам рождени дни.

Общи условия

Активация на акаунт