Хайде да се надцакваме с картите

  • 4 818
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
Черен Америкън Експрес. Не знам дали сте чували. Както казва съпругът ми - като черен колан и 10ти дан в каратето е положението.

Би ли пояснила за по-простоватите - като мен?

Centurion се казва. Имаш безброй привилегии. Годишната такса на картата е 2000 евро. Освен това я дават само при определени доходи.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 099
Centurion се казва. Имаш безброй привилегии. Годишната такса на картата е 2000 евро. Освен това я дават само при определени доходи.

За да струва 2000 евро и да ми се рентира, тая карта трябва и децата на у-ще да води, бе жена!.... Ти за кой си женена? (Не ти навлизам в личното пространство. Питам, щото гледам, че не ти е проблем споделянето на лично инфо  bouquet)

# 92
  • Мнения: 920

Centurion се казва. Имаш безброй привилегии. Годишната такса на картата е 2000 евро. Освен това я дават само при определени доходи.

Да, ама в нашата бакалия не я приемат. Питах.

# 93
Centurion се казва. Имаш безброй привилегии. Годишната такса на картата е 2000 евро. Освен това я дават само при определени доходи.

За да струва 2000 евро и да ми се рентира, тая карта трябва и децата на у-ще да води, бе жена!.... Ти за кой си женена? (Не ти навлизам в личното пространство. Питам, щото гледам, че не ти е проблем споделянето на лично инфо  bouquet)

Мъжът ми се казва Ивайло Филипов. Мисля, че ще вникнеш в положението.


Centurion се казва. Имаш безброй привилегии. Годишната такса на картата е 2000 евро. Освен това я дават само при определени доходи.

Да, ама в нашата бакалия не я приемат. Питах.

Едва ли ще остане конкурентноспособна в евросъюза.

# 94
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Черен Америкън Експрес. Не знам дали сте чували. Както казва съпругът ми - като черен колан и 10ти дан в каратето е положението.
smile3555 Sick


Закопчаха Цуки и Въшката след гонка
2002-09-24 09:40:05+03
ПЛОВДИВ
Парашкева ИВАНОВА,
Галина КОНСТАНТИНОВА
Автокрадец №1 Радослав Цукровски бе задържан с крадена кола след лудешко преследване в центъра на града предобед вчера. При акцията, подобна на американски екшън, е арестуван и друг прочут бандит - Ивайло Филипов-Въшката. Към 10 часа полицейски патрул засича на бул. “Руски” “Нисан Съни” с гръцка регистрация, откраднат предишната нощ от паркинга пред ресторант “Кошарите”. Един от полицаите му дава знак със стоп-палка да спре. Крадците не реагират. Един от униформените се хвърля към нисана и се хваща за багажника. Автомобилът го влачи 20 метра, след което той пада.
В същото време е подаден сигнал до колеги в района и те тръгват след бегълците. Пловдивчаните, минаващи оттам, стават свидетели на преследването. Четири полицейски автомобила с пуснати лампи и сирени се движат по разделителната алея между двете платна, за да пресекат пътя на бегълците. Цукровски спира пред градинката на кино “Кочо Честеменски”, където го чака познат. В същото време ги забелязват полицаи от Четвърто РПУ. Двамата с Въшката хукват към градинката. Полицаите, които ги преследват, стрелят във въздуха, за да ги принудят да спрат.
Двамата са настигнати и полицаите им слагат белезниците. По време на акцията е присъствал и прокурор от Районна прокуратура.…
Автор: "Марица"


Тоя ли е мъжът ти????  hahaha

# 95
  • Мнения: 3 423
Така. Да се ограничим до
собствените карти. Само.
После ще извадим тези на
мъжете си. И на гаджетата.
И тогава ще стане мазало.
Обещавам ви. Защото ще
нахълтат и анонимките от
Дом и семейство. И коравите
татковци. И чужбинските.
Трепери, земьо.
Но засега се дървете с вашите.
Бите шойн. Данке зеер!

# 96
Черен Америкън Експрес. Не знам дали сте чували. Както казва съпругът ми - като черен колан и 10ти дан в каратето е положението.
smile3555 Sick


Автор: "Марица"


Тоя ли е мъжът ти????  hahaha

Тук има една готина жена, която ми е съседка в Лозенец. Питайте нея и вникнете в положението.

Но засега се дървете с вашите.
Бите шойн. Данке зеер!

Ако семейните карти се делят на мои и твои значи жената не си е свършила работата и заслужава да тъне в мизерия.
Вникни в положението и работи по въпроса.

# 97
  • Мнения: 3 423
Вникнете в положението
е лозенецкият вариант на
ако се сещаш все пак...

Вникни в положението и работи по въпроса.

В твоето положение вникнах.
Опитах се да работя по въпроса,
но ти ми обясняваш, че искаш да
ме запознаваш с богати мъже. Не,
вникни ти в положението, не искам
да ме запознаваш с богати мъже.
Искам твоя. А каквото искам, получавам.
Работи по въпроса!

# 98
  • Мнения: 2 792
Ако семейните карти се делят на мои и твои значи жената не си е свършила работата и заслужава да тъне в мизерия.
Вникни в положението и работи по въпроса.
Мъдра жена си ти, много истини има в думите ти, говори ми още моля те  Praynig

# 99
Вникнете в положението
е лозенецкият вариант на
ако се сещаш все пак...

Вникни в положението и работи по въпроса.

В твоето положение вникнах.
Опитах се да работя по въпроса,
но ти ми обясняваш, че искаш да
ме запознаваш с богати мъже. Не,
вникни ти в положението, не искам
да ме запознаваш с богати мъже.
Искам твоя. А каквото искам, получавам.
Работи по въпроса!

Хаха, едва ли ще му предам на мъжа си. Желанието ти е твърде наивно.

# 100
  • Мнения: 8 999
Ох, много съм се притеснила. НЯМАМ НИКАКВИ КАРТИ! А наскоро си купихме апартамент в Лозенец - дали ще обявят сделката за нищожна, а? А? А, сега де!

# 101
  • София
  • Мнения: 3 099
Мале, к'во започнах пак...

Филипова, смили се над една прясно родила женица от панелно жилище с много бабички и не ми говори с препратки, непосилни за описаната вече личност... Кой е тоз г-н Филипов, бре? Казвай, че от туй любопитство ша ми секне кърмата и шти донеса пищящия, гладен Шош у Лозенец!!!

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ох, много съм се притеснила. НЯМАМ НИКАКВИ КАРТИ! А наскоро си купихме апартамент в Лозенец - дали ще обявят сделката за нищожна, а? А? А, сега де!
Излъгали са те, че апартаментът е в Лозенец - не може да стане такава грешка Laughing

# 103
  • в Низината
  • Мнения: 705
Имам карта на Европа от една поредица на един вестник.
Карта на България и на София също.

# 104
  • Мнения: 3 423
Мале, к'во започнах пак...

Филипова, смили се над една прясно родила женица от панелно жилище с много бабички и не ми говори с препратки, непосилни за описаната вече личност... Кой е тоз г-н Филипов, бре? Казвай, че от туй любопитство ша ми секне кърмата и шти донеса пищящия, гладен Шош у Лозенец!!!

Не се бутай в суперлигата!
Аз се заканих на Филипов.
Наивно, за да не дразня.
Под око държа и Румен, ако
това гали лъскавината на
картите на другарката М.Ф.

Общи условия

Активация на акаунт