Вегетарианците какви са

  • 4 296
  • 140
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 099
Посмъртно не се хваща нищо!
Хваща се.
Мухъл, червеи и гъби Simple Smile)))))))

.... но пък бебе не може!

# 31
  • Мнения: 5 370
И да подскажеш, нЕма да важи, щото аз изпитвам безумен страх от зараза с вируси и с чужд не бих легнала посмъртно-......

Посмъртно не се хваща нищо!
Посмъртно се майтапиш, нали? Уважавам ти чувството за хумор!  bouquet Laughing

# 32
  • Мнения: 87
Споко бе човек, отде таз агресия в кроткото ти животоубийствено и плътодъвчещо същество?
Ето на , виждаш ли , че си злобна...и ме обиняваш , че съм агресивен и нечистоплътен , неморален , профан , идиот мерзавец , безобразник и убиец ме наричаш даже (повечето епитети не си ги казала , но прозират в смисъла напоуста ти)... знаех си , че не сте у ред вегетата... Simple Smile трябва да ви изселят на Луната  (примерно)  Laughing

# 33
  • Мнения: 293
Темата стана драматична.

Щях да ти отговоря сериозно, ако не се бе довлякло хлапето (то сам́о си се категоризира, спестява ми труд)
Да кажем, че Дона е изказала същността на моята позиция.

# 34
  • Мнения: 1 427
Ми хубави са, добри, и хич не са гладни....Що да са гладни, бе? Има вегетарианци с наднормено тегло...не ще е от глад!

# 35
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Тоне, аз вече съм си купила място на Луната, щото ме е страх че като изядетете прасетата ще почтене да колите вегетата  Joy Joy Joy

И какво сега..злобна съм била.
Зад всяка пържола стои едно убийство, одиране (скубане), нарязване на плътта на парчета, печене (пържене) и после дъвкане и поглъщане на нещо, което всеки от нас има под собствената си кожа.
Имах честта да видя разфасован човек навремето...ми честно казано различава се само по форма от разфасовано прасе.

Факт  Peace

# 36
  • Мнения: 5 370
Ми хубави са, добри, и хич не са гладни....Що да са гладни, бе? Има вегетарианци с наднормено тегло...не ще е от глад!
Тука потвърждавам и аз, щото познавам лично и Силва, и детето и.....и колко влюбено я гледа мъжОТ и.

# 37
  • Мнения: 3 423
Резоу, не говорим за човекоядство
обаче. Въпреки че и това е важна тема.
Марулята, че и тя има душа.

# 38
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ма, Лисо, то е същото.
Сега все едно ми казваш, че да ям марули е мнооого по-различно от това да ям салати.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 099
Марулята, че и тя има душа.

Всеки зеленчук ви смята за своеобразни людоеди! И те растат, живеят, дишат, умират....

# 40
  • Мнения: 87
Тоне, аз вече съм си купила място на Луната, щото ме е страх че като изядетете прасетата ще почтене да колите вегетата  Joy Joy Joy

И какво сега..злобна съм била.
Зад всяка пържола стои едно убийство, одиране (скубане), нарязване на плътта на парчета, печене (пържене) и после дъвкане и поглъщане на нещо, което всеки от нас има под собствената си кожа.
Имах честта да видя разфасован човек навремето...ми честно казано различава се само по форма от разфасовано прасе.

Факт  Peace
...пийс бе мила , ама растенията и те имат душевност някаква - нима не ги убивате за задоволяване на собственото си его и лакомия?! Бог е навсякъде и вие ядете от плътта му по тоя начин...така , че не ми скачай с пунта Мара и клишета от рода на "убийци"... Wink а научно доказано е , че прасетата приличат най-много на човек (за карантиите говоря) и даже някои от органите им стават за трансплантации на хора... цун , мун Wink

# 41
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Разликата е, че аз не съм зелка все пак и когато ям салата не си виждам вътрешностите в чинията.
 Heart Eyes

Тоне, боговете какво ядат?

"Убийци" не е клише.
Факт е и не разбирам, щом за вас не е проблем защо  бягате от него, че и се засягате:)

# 42
  • Мнения: 920
Е, това не им харесвам на вегетарианците. Като почнат да говорят за убийства. Може и в затвора да ни вкарат. Въпреки че аз никого не съм убивала лично, но се възползвам с пълно съзнание.

# 43
  • Мнения: 3 423
Ма, Лисо, то е същото.
Сега все едно ми казваш, че да ям марули е мнооого по-различно от това да ям салати.

Ми да, както не ядеш човеци,
така не ядеш и трева, а маруля.
И свинско. Телешко. Охлюви.

# 44
  • Мнения: 3 423
Е, това не им харесвам на вегетарианците. Като почнат да говорят за убийства. Може и в затвора да ни вкарат. Въпреки че аз никого не съм убивала лично, но се възползвам с пълно съзнание.

Дали блъдиуайт е вегетарианка...
Сори за оффа.

Общи условия

Активация на акаунт