GLISS

  • 4 290
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 095
а някоя мама ходи ли до чужбина да взема качествен Schwarzkopf а ние да черпим Blush

# 16
  • Мнения: 3 537
Ами аз в момента ползвам Нивеа за руса коса, не е лош , но като ,че ли по-бързо ми се омазнява косата от него.Свекърва ми си беше купила Нивеа за обем и от него съм по-доволна опраделено.
За Глис за руса коса - незнам.

# 17
  • Мнения: 9 095
моята сега от спрея и от балсама на 2 дни я мия, но предполагам защото слагам по повечко с цел да видя резултат Blush

# 18
  • Мнения: 3 537
моята сега от спрея и от балсама на 2 дни я мия, но предполагам защото слагам по повечко с цел да видя резултат Blush
Да, напълно възможно е да е от това.
за мен нормално е да я мия на 3-4 дена 1 път, ама вече през ден-два не е , и е от шампоана, до това заключение стигнах.
Но....както на всеки е известно, един вид шампоан ,на всяка коса се отразява по различен начин, това е.

# 19
  • Мнения: 9 095
 апри мен преди на третия ден вече беше трагична, така че не е кой знае каква разликата Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
А този спрей за блясък не омазнява ли косата?  Flutter
Аз съм навита да си го взема, но сега косата  ми страшно бързо се омазнява от бременността и се опасявам въпросният спей да не я омазни допълнително.

# 21
  • Мнения: 9 095
ами нали ти казвам, преди на третия ден си миех косата, но беше вече много зле, сега я мия на втория, но положението е по- добро, смисъл че се повишава омазняването, но не чак толкова Crazy

# 22
  • Мнения: 119
Аз съм голяма фенка на Глиз кюр и само техни продукти ползвам. Много съм доволна. Както споделих и в другата тема за новата серия с арганово масло - косата ми е видимо по - жизнена и се разресва лесно. Има и блясък, което ме радва още повече.  Grinning
Освен това след баня ползвам и балсама без измиване за гладка коса
и мога да кажа, че поне моята коса не я натоварва или омазнява допълнително.

# 23
  • Мнения: 9 095
аз може би пръскам повече в корените от спрея, а така или иначе и това е някакъв вид балсам а ползвам и другия за сплитане и е още по- сложно, за първи път ползвам нещо на GLISS очарована съм от ефекта, косата ми след втория път вече видимо е освежена, да не говорим че съм се наканила и маска да си купя ама ще чакам да ми препоръчате Blush

# 24
  • Мнения: 14 489
това ме притеснява и мен - че повечето шампоани за руса коса са прекалено подхранващи ли как да ги нарека и може да ми се омазнява косата. аз и сега я мия на третия ден....а от глис кур азиатския шампоан и балсам хич не бях доволна  newsm78

# 25
  • Мнения: 9 095
моята има поражения след махане на черното, а някой ползвал ли е GLISS  вчужбина да каже има ли разлика?

# 26
  • Мнения: 14 489
не съм ползвала в чужбина но съм сигурна че има. на всички шампоани и въобще козметични продукти пише произведени я в сърбия, я в словения....правят ги за източния пазар , да са по-евтини и съответно по-некачествени.
аз например имах шампоан за обем, абсолютно куча марка/за мен/ от щатите - имах чувството че косата ми става 5 пъти повече като се измия с него. а тези тука са дрън дрън

# 27
  • Мнения: 9 095
не съм ползвала в чужбина но съм сигурна че има. на всички шампоани и въобще козметични продукти пише произведени я в сърбия, я в словения....правят ги за източния пазар , да са по-евтини и съответно по-некачествени.
аз например имах шампоан за обем, абсолютно куча марка/за мен/ от щатите - имах чувството че косата ми става 5 пъти повече като се измия с него. а тези тука са дрън дрън


 bowuu

Общи условия

Активация на акаунт