Оригинал / Кавър

  • 50 673
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ох, Ивет, много си се потрудила, обаче за съжаление нито един не се отваря  Sad. Но няма значение, аз вече цял ден си я тананикам песента  Wink


Ако става дума за последните аз ги отварям - супер са - този кавър не го знаех  newsm78

# 61
  • Мнения: 1 770
Mystic, много сори, ама луд умора няма  Mr. Green - Пробвай ТУК . Ако и така не стане, дай мейл!  Sunglasses

Shushi  - става въпрос за Спри се на Сигнал  Peace

# 62
  • Мнения: 985
Днес ми е ден, момичета. Вижте какво ретро намерих, ама много ретро. Грабайте обущата и да танцуваме СТЕП с

Фред Астер

и

Taco

Песента е Puttin On The Ritz

# 63
  • Мнения: 2 907
Ивет, браво бе жена, този път стана  Laughing Тя направо се свали на компютъра ми песента  Simple Smile Мерси   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 052
супер тема, после  аз ще се включа

# 65
  • Мнения: 985
Кой не е гледал " Криминале"? Кой не е затананиквал точно тази песен след това? Оригиналът е изпълнен от Дъсти Спрингфийлд  през далечната 1968 година и излиза в албума й "In Memphis", като става хит и извън пределите на Великобритания. Песента е доста популярна и в Америка, а Дъсти е считана за една от най-добрите БЕЛИ соул певици на всички времена. Приятно слушане!

Dusty Springfield Оригиналът

Joss Stone  Това е кавър, изпълнен от една 20-годишна дама с невероятен глас.

Natasha Hamilton Още един кавър )))

Joan Osborne  Любимият ми кавър. Най-добрата интерпретация плюс гласът на Джоан, който много ми напомня на Джанис Джоплин.

# 66
  • Мнения: 1 770
LidiS, Фред Астер, мноо ма кефи  Peace Браво за него!
Mystic, ако пак много ти се дослуша нещо българско, само свирни  Peace

Хайде сега да се почувстваме мноу красиви   Flutter:

- You Are So Beautiful To Me -

Оригинал - Joe Cocker
MP3

Кавър:
Bonnie Tyler (MP3)

Никъде не успях да ги намеря, но кавъри още са правили и  Kenny Rogers, Al Green, Diana Ross, Tanya Tucker и  Westlife (тези имат клип от концерт, ама е с ужасно качество).

# 67
  • Мнения: 985
Още една порция  златна музика с не по-малко класни кавъри? Веднага пускам:

Moody Blues оригиналът

Sandra кавър

Деклан Галбрайт още едно дете-чудо

# 68
  • Мнения: 1 052
original jack breil
nina simone
sting
mirele matiyo
johny holliday
dee dee bridgewater
sherley bassey
patricia kaas

Любима песе, написана от Жак Брел, последните са англоезичната вариация и там е море....
Аз плача на оригиналът и на Нина Симон.

# 69
  • Мнения: 1 770
Стинг и "Ne Me Quitte Pas" - не знаех, много интересно! Обичам Стинг, но не очаквах, че е пял на френски... Хареса ми.

Хареса ми и версията на Патрисия Каас. Ето още една различна версия, на Yuri Buenaventura - мисля, че е салса.

А ето ви и един мр3 поздрав на Richard Clayderman

Допълвам, защото песента ми харесва, надявам се, че не ми се сърдиш, Фрида  Sunglasses Радвам се, че я припомни.  Peace

Момичета, може ли да ви помоля да изписвате и името на песента, защото трудно се проверява кое е пускано и кое не, ако липсва заглавието  Praynig

Последна редакция: пт, 11 май 2007, 21:17 от Yvette

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Събрахте ми очите  #Crazy Брейййй какви чудеса  newsm78

# 71
# 72
  • Мнения: 1 052
Yvette-БЛАГОДАРЯ ТИ! За Юри Буенавентура-прекрасен прочит на Но ме ките па  bouquet

# 73
  • Мнения: 293
Чак сега отварям темата, което си е пропуск, определено.

На прима виста се сетих за Brayn Ferry - имах негов диск със swing-кавъри.

Не открих точно този му кавър, ако някой ме светне как да търся по име на песен + изпълнител в youtube..

Както и да е, ето моите няколко кавъра, предполагам, че оригиналът е на Синатра:

The way you look tonight

Sinatra
Rod Stewart
много приятен swing кавър , въпреки куцото начало Simple Smile
друг оркестър

(вариантите на Westlife и Елтън Джон ще ви ги спестя Grinning )

П.П. Благодаря за поправката!! Simple Smile

А японската версия на YMCA -  Joy

Последна редакция: пн, 14 май 2007, 12:48 от Чесън

# 74
  • Мнения: 985
Леле, колко хубава музика сте напускали!  Hug
Yvette, и аз благодаря за Yuri Buenaventura. Много. Сега ще приготвя новите си предложения, а на всички пишещи в темата пожелавам усмихната седмица с една огнена салса

Чесън, Фрида- добре дошли в темата.

Общи условия

Активация на акаунт