Точкова диета за сериозни мами и девойки 2

  • 40 743
  • 353
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 453
Медът е за 100гр,но дори и малко вреди на отслабването.
Точките не е задължително да се изпълнят и няма такова нещо 48т най-много 40[

# 61
  • Мнения: 321
Хоп и аз при вас да се впиша Crazy
 Не мога да гладувам и това е....
А и поне така ще мога да спортувам по нормално,поне сили ще имам Naughty
Кристи какво спортуваш и по колко време,че аз смятам да започна по два пъти на ден-30мин.Давидим Outta Joint

# 62
 Sick беше ужасна нощ  #Cussing out не можах да заспя така ме мъчи тоя глад,така хубаво си зачислих точките вчера и си хапнах едно хубаво тараторче ,ама от нитратите ли по тия краставици така добре ме разхлаби,че цяла нощ мъки,буквално все едно ти стържат по стомаха.

Какво да хапваме вечер  Криси ,през деня глад се търпи ама вечер .... newsm78

# 63
  • Мнения: 664
здравейте и от мен точици,
вчера ми беше лошо, ядох 1 пилешка пържола, 2 яйца и 150 гр. шунка, от тази диетичната,
днес още не съм решила какво

# 64
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен,
Хайде и аз да се отчета за вчера.Та така за вчера ми сметнете ядоххххххххх:
една зелена салата/домат+1/2 краставица+1/2 маруля+2бр зелен лек/две яйця изпечени само на тефала + 50 гр.месо / две кафета без подладители и вода около 1 1,5л повече не  мога.

# 65
  • Мнения: 3 453
Sick беше ужасна нощ  #Cussing out не можах да заспя така ме мъчи тоя глад,така хубаво си зачислих точките вчера и си хапнах едно хубаво тараторче ,ама от нитратите ли по тия краставици така добре ме разхлаби,че цяла нощ мъки,буквално все едно ти стържат по стомаха.

Какво да хапваме вечер  Криси ,през деня глад се търпи ама вечер .... newsm78

месо или яйца,с малко салатка Peace

# 66
  • Мнения: 3 453
Да се отчета за днес.Обядвах пилешко филе панирано с малко салатка з агарнитура зелена с краставички.Пането ми е 5т салатата я слагам 3/беше много малко/аааа и една ябълка 9т-общо 17т.

# 67
  • Мнения: 1 726
здравейте, от 12 дена съм на тази диета и вчера така се изприщих, че не мога да ви опиша. newsm78
изринах се сякаш съм се търкаляла в коприва и започна да ме сърби ужасно. Единият лекар каза отравяне, другия - алергия, още не се знае, но аз си знам че е от толкова белтъчини и по специално от яйцата. Препоръчвам ви да ги намалите до минимум, и да не ядете все едно и също. Без да казвам на лекарите, че съм била на нисковъглехидратна диета, те единодушно ме поставиха на високовъглехидратна такава. така че продължавайте, но много внимателно  Peace

# 68
  • Мнения: 3 453
Савина ами не е трябвало да прекаляваш с яйцата иначе за месото няма проблем Peace

# 69
  • Мнения: 9 125
Ох, искам да се оплача, много ми е трудно без нито една филийка хляб, ужасно ми е, сякаш не се храня Confused
Без сладко свикнах иначе, и то лесно, даже не ми се яде.
Аз взех да си броя и калориите, които поемам...

# 70
  • Мнения: 164
Алоооооооо,защо не иска никой с мен да говори .Задав си аз въпросите няма кой да ми даде отговор,помайгайте де приятел в нужда се познава.Хайде чакам.Днес съм изяла една кофичка кисело мляко,една ябълка,една купа зелена салата + 100 гр кашкавал .Как Е?

# 71
  • Мнения: 255
Добър вечер точици Hug
Минавам да видя как сте и какво правите, днес съм на лунната диета, но от утре пак съм с вас. Вчера имах проблем с интернета и не се отчетох - 38 т.
Алоооооооо,защо не иска никой с мен да говори .Задав си аз въпросите няма кой да ми даде отговор,помайгайте де приятел в нужда се познава.Хайде чакам.Днес съм изяла една кофичка кисело мляко,една ябълка,една купа зелена салата + 100 гр кашкавал .Как Е?
На 1-ва страница има таблица и по нея се изчисляват точките, те са за 100 грама и бройка ( плодове и зеленчуци ).

Крисси имам и двете таблици, коя да използвам? newsm78
Имат различни точки.

# 72
  • Мнения: 9 125
Днес съм изяла една кофичка кисело мляко,една ябълка,една купа зелена салата + 100 гр кашкавал .Как Е?
Ако това ти е въпросът, мисля че е пълен глад това Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 2 039
Записсссс  Laughing  bouquet

# 74
  • Мнения: 3 453
Алоооооооо,защо не иска никой с мен да говори .Задав си аз въпросите няма кой да ми даде отговор,помайгайте де приятел в нужда се познава.Хайде чакам.Днес съм изяла една кофичка кисело мляко,една ябълка,една купа зелена салата + 100 гр кашкавал .Как Е?
горе долу 30т.
Споко добре си. Peace

Която ти харесва.Аз съм по втората и само това което го няма го търся в първата Peace

И аз вчера съм 38т

Общи условия

Активация на акаунт