Точкова диета за сериозни мами и девойки 2

  • 40 621
  • 353
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 82
Добро утро момичета  Hug . Вчера хапнах повече и без да се усетя хоп 40точки.Обожавам кисело мляко,а то носи доста точици.Днес мисля да се ограничавам повече.За обяд мисля да хапна малко салатка със сиренце,а за довечера може и кренвирш със малко краставица.Казвайте и вие какво хапвате де  Hug

# 106
  • Мнения: 3 453
Добро утро   bouquetаз снощи хапнах свинска пържолка с малко зелева салата.Днес си нося 2 ябълки а довечера пак есо и салата.Кавтара все повече ме радва ето тази сутрин 65,40.почти 5 кг. съм смъкнала.

# 107
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен,
И аз започвам деня с моят отчет за вчера.Та така:цял ден на кафета /без никакъв подладител/и вода,а за вечеря сигурно сгреших ама я кажете-салата  + 2 чушки бюрек -???? точки са незнам.Днес смятам да обядвам,защото никога не съм закусвала/не ми се яде сутрин/ месо и малко салата,а довечера пак месо и салата или само салата.
Успешен ден!

# 108
  • софия
  • Мнения: 94
Здравейте, прочетох темата и се запалих и аз по въпросната диета. Simple SmileМисля от днес да започна, така че  някой ще ми каже ли как стои въпроса с кашкавала. Предполагам, че се включва към сирената, но моля някой по-запознат да ми каже.
Благодаря предварително и приятен ден!  bouquet

# 109
  • Мнения: 13
Здравейте момичета! За днес съм си взела 300г. шунка и краставичка, като 150г. шунка ще хапна на обяд , а останалата за вечеря.

# 110
  • Мнения: 3 453
Кашкавала е 1т

# 111
  • софия
  • Мнения: 94
Крисси, много ти благодаря!

# 112
  • Мнения: 664
аз съм още -1; линията не съм я мръднала, че я промянях 6 пъти и все нещо грешно имаше.още малко в килограми ми остава, но обиколки трябва да намалявам, че не ми се говори

# 113
  • Мнения: 3 453
Не намалят ли и обиколките? #Crazy

# 114
  • Мнения: 82
Добро утро   bouquetаз снощи хапнах свинска пържолка с малко зелева салата.Днес си нося 2 ябълки а довечера пак есо и салата.Кавтара все повече ме радва ето тази сутрин 65,40.почти 5 кг. съм смъкнала.
smile3501  Kpuccu
за колко време ги смъкна тези 5кг.

# 115
  • Мнения: 3 453
Добро утро   bouquetаз снощи хапнах свинска пържолка с малко зелева салата.Днес си нося 2 ябълки а довечера пак есо и салата.Кавтара все повече ме радва ето тази сутрин 65,40.почти 5 кг. съм смъкнала.
smile3501  Kpuccu
за колко време ги смъкна тези 5кг.

За сега са 4,5 надявам се до неделя да станат 5.Ами за 3 седмици от които само тази съм стриктна,предните две имах доста нарушения....но освен диетатат и спортувам Peace

# 116
  • Мнения: 82
това наистина е  newsm74 за 3 седмици 5 кг.

# 117
  • Мнения: 3 453
Момичета, желая Ви приятно прекарване на почивните дни.Ако имам възожност ще се включа,че в къщи е малко сложно с нета.Успех и в понеделник искам мног ода ми се похвалите със свалени кг-чета Peace  bouquet

# 118
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, присъединявам се към вас.

Преди време свекърва ми я беше донасяла и пробвала. Сега е мой ред.

# 119
  • Мнения: 657
Привет момичета!Ще се радвам да се присъединя към вас  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт