Novo.bg-ползва ли ги някой?

  • 4 133
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Абе да попитам като пълен идиот- тази услуга касае само гр.Варна,  правилно ли съм разбрала?
Да

# 31
  • Мнения: 2 759
Абе да попитам като пълен идиот- тази услуга касае само гр.Варна,  правилно ли съм разбрала?
Да
                   За София можеш да погледнеш покритието в дир-а - има карта.

# 32
  • Мнения: 6 904
А някаква актуална информация имате ли, откъде мога да се сдобия с ваучер?
И дали случайно не са станали по-лесно откриваеми?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 535
До колкото се сещам можеше да си купиш ваучер от  DOOM

# 34
  • Мнения: 6 904
До колкото се сещам можеше да си купиш ваучер от  DOOM
Да де, но преди Монда беше написала това:
Цитат
Звъннаха във всички Doom  зали, където трябва да продават ваучери, но нямаха.
Заради него се чудех, дали вече вървят нормално нещата и мога да купя ваучер когато реша или ще трябва да ги издирвам.

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 16:12 от Бухтичка

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 231
Извинявам се ако вече сте отговорили ,но  аз така и не разбрах.В София  има ли го?А в кои други градове?

# 37
  • Мнения: 4 916
...
                   За София можеш да погледнеш покритието в дир-а - има карта.

Може ли линк?

# 38
  • Мнения: 2 759
                   Принципно може, но нещо не намирам картата  newsm78. Преди предлагаха даже карти за достъп. Виж тук и тук.

# 39
Мрежата засега работи във Варна и Добрич. Изграждаме София и Пловдив, но кога ще приключим там все още не мога да кажа. Относно ваучерите: има ги във  зали Доом , магазини Джеф и Рейтекс, магазин Техно-Парк,  някои центрове на Офис 1 , видеотеки Александра , в нашия офис.

# 40
Ако може gowedo да разясни повече за безплатния интернет, който предлагат novo.bg.
На страницата пише: "За всеки клиент подписал договор за поставяне на наше клетъчно устройство в подходяща външна част на жилището му ние се ангажиаме да предоставим напълно безплатен и неограничен достъп до Интернет."
За какво устройство става дума и от къде черпи захранване, споменатият договор може ли да се прочете някъде от страницата им или само на място, за какъв срок е договорът и за каква скорост става въпрос?
Още нещо - най-долу на страницата пише следното: "Предлаганата промоциомална услуга важи за едно домакинство. Ако повече от едно домакинство жеалят да се закачат към новоинсталираната точка за достъп ползваните услуги се заплащат по утвърдените тарифи."
Да разбирам ли, че интернетът ще е безплатен само докато съм единственият "закачен" за access point-a, a в моментът, в който друго лице започне да използва услугата през същият access point - тогава и двамата ще заплащаме месечни такси? ИЛИ интернетът остава безплатен за домакинството, при което е инсталиран access point-тъ, а само всяко следващо заплаща за услугата?
Друго, което ми е интерсно е дали безплатният интернет, предлаган по горепосоченият метод, се различава от този предлаган от freebg.net? В смисъл, че при безплатният от freebg.net явно се филтрират протоколи и портове, като по този начин услуги като Skype, torrents и някои други са неизползваеми.

Също ще се радвам потребители на услугите на novo.bg да споделят как е качеството към днешна дата, тъй като темата гледам е от преди няколко месеца Simple Smile

# 41
  • Мнения: 5
Мрежата засега работи във Варна и Добрич. Изграждаме София и Пловдив, но кога ще приключим там все още не мога да кажа. Относно ваучерите: има ги във  зали Доом , магазини Джеф и Рейтекс, магазин Техно-Парк,  някои центрове на Офис 1 , видеотеки Александра , в нашия офис.

Аз къде ги търся тея ново.бг и фри.бг, те дошли в бгмама #Crazy
Не им вярвайте, в София гръмната антена нямат (не мога да кажа само за Кремиковци, Негован, Ботунец и тем подобни райски места). Много добре им познавам майсторлъка - антенките, стойките, разрядниците, опитват се да демонстрират стил, за което могат да получат само адмирации.
http://fibaeurope.hit.bg/Antennas/S8000708.JPG
http://fibaeurope.hit.bg/Antennas/S8000711.JPG

Ама това, че абсолютно неразпределено са ги монтирали в Добрич и Варна, се забелязва ето от всички. На един покрив има пет антени, другаде по една... да кажем нещо изчислявали - брой абонати, спектри, диаграми на излъчване... а може и да не Laughing а на не малко места - нито една. newsm78  За Добрич мога да кажа веднага всичките (па може от септември нещо да е мръднало) въпреки че положението общо взето сякаш е по-добре от Варна, за Варна което ми направи впечатление са места като от автогарата до центъра, бул. Сливница без нет...
Тука в София не знам как възнамеряват да я правят работата. Каквато е блъсканица от сгради само за район Лозенец ще се охарчат колкото за Добрич и Варна Rolling Eyes  А да не говоря перспективните, отзивчивите и компетентните им служителки как ще издигнат дейността на фирмата. Като чувам, как ви обслужвали... Къде е ваучер на Глобул, къде са тези ваучери. Не съм им ги виждал, ама предполагам е copy from the West.

gowedo, кога сте го направили платен нета? Така ви се кефех като беше без пари. 20 лв./месец за сегашното положение е абсурд ми се струва. Не се задържам на едно място, а винаги да отивам към място с покритие, е леко неудобно. Ако имате национално покритие и дори извън градовете, тогава ще ви призная. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт