Мами, моля ви за няколко съвета!

  • 1 211
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 280
Честито! Лека бременност ти желая! Това е страхотен период....аз имам 2 моми и никога не съм имала проблеми с кожата..и се бях разхубавила,така,4е може би е индивидуално.Мамите ве4е са ти отговорили....хубаво ти е казала Буба,успокой се ...а от мен: грижи се за себе си и бебчето,глези се, храни се здравословно и не слущай приказката:Яж за двама! Спинкай,почивай,радвай се на живота,наистина с времето всичко си идва на мястото!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 626
Благодаря за хубавите думи момичета, много сте мили  Heart Eyes

Надявам се всичко да е наред, радвам се че се случи и на мен след 4 години отлагане. Защитавам си магистърската теза другата седмица и се отдавам изцяло на тръпките и вълненията през този период!

  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 021
Благодаря!

Това за момичетата и аз съм го чувала. Мамите на мъжки бебета ставали по-хубави.
Ще видим.
А за тялото не ви попитах. Аз по принцип май съм склонна да образувам стрии, защото имам няколко по дупето от едно напълняване с 5кг. След това отслабнах за месец и от тогава си ми стоят.
Първо честитооо!
Лека и безпроблемна бременност!
Споко, аз имах и имам стрии от преди да забременея. След бремеността нямам нито една нова. Единственото, което съм правила докато бях бременна е да се мажа с едно кремче, някакво българско против стрии ама мнооого нередовно  ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 386
Честито и спокойно!
Имаш мноого време, дишай дълбоко.....
Аз не мога да ти помогна с идеи, но имаш нужда от спокойствие и кураж по-скоро според мен...  Hug

# 19
  • Мнения: 95
Честито и от мен  Hug  bouquet за бельото и аз се бях шашнала какви гащи ще нося  Laughing но с течение на времето се усетих, че си изкарах цялата бременност с бельото ми от преди да забременя! Иначе сутиени не съм носила. Само сега спортен потник защото кърмя... също проблеми не съм имала с кожата за да дам съвет и там, но виж все пак виж някоя медицинска козметика... не избързвай с дрехите за бременни. аз така си накупувах неща които после изобщо не носих и така си седят. Най-сполучливата ми покупка бяха дъкните за бременни!!! Успех! 

Общи условия

Активация на акаунт