Отговори
# 90
  • Мнения: 534
Обожавам да ме глезят  Flutter

# 91
  • Мнения: 1 313
Изобщо не ми харесва. Затова всичко, което мога си правя в къщи. Доставя ми удоволствие да се занимавам със себе си и не виждам защо трябва да оставям тази дейност на друг, че дори и да му плащам за това Laughing Ходя предимно на фризьор и масажи, защото не мога сама да се масажирам или подстригвам. Почистване на лице, кола, маникюр и педикюр - в къщи, ако е крайно наложително - в салон. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 5 476
На мен ми е приятно по- скоро лафа, който се заформя между клиентките там  Grinning
Винаги има нещо интересно за слушане- клюки всякакви....  Whistling

 Peace и аз съм така.

# 93
  • Мнения: 836
За мен престоя в такива салони е свързан с релаксация, това са моментите, в които се опитвам да не мисля, просто искам да се отпусна. Затова и аз се дразня, ако фризьорката се опитва да фамилиарничи с мен, а не ме остави да си почивам  Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 250
Аз също не обичам да кисна там с часове. Последният път ходих да се боядисвам, направо пощурях от досада и губене на време, макар и резултата да ми допадна. Ще ми се за секунди да ставаше всичко .

# 95
  • Мнения: 393
Това дали ще ви е приятно си зависи само от вас ...
Не трябва човек да се примирява с лошо обслужване или неприятна обстановка , която го натоварва .
Докато си намеря място на което да ми е приятно да ходя обиколих доста салони .
Ходя при една и съща фризьорка от близо три години .
Много тактична и внимателна , ако види , че на някой му се приказва , тогава завързва разговор , но ако те усети , че ти се мълчи и тя си мълчи .
В салона където ми правят педикюр момичето е колкото мен и е доста приказливо ... но не ми е проблем , защото ме успива с това бърборене . А и в повечето случай си чета списание и ми е много приятно .
В солариума - пак попаднах на приятно място - а и там винаги има нови списания .
Козметичката ми е много приятна жена , не само на външен вид , но и като характер и поведение .
Доставя ми удоволствие да я гледам колко е поддържана и да слушам съвети за различни продукти .
Но ми отне доста време да си намеря " моите хора " .
А след всяка процедура се чувствам по красива и настроението ми е приповдигнато .
Ходенето по процедури даже съм превърнала в ритуал и начин да се наградя за нещо , което съм постигнала .

# 96
  • София
  • Мнения: 2 381
Понякога много ме дразни клюкарстването във фризьорските салони. Не смятам, че трябва да съм приятелка с фризьорката си и взаимно да си разказваме житейските преживявания.  Naughty

# 97
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Обожавам да ме обработват  Mr. Green

# 98
Носи ми удоволствие единствено добрия резулат след процедурите,а самото висене ми е адски досадно.Най-много нерви ми коства процедурата при оформянето на при4еската при фризьора.Просто не издържам да стоя на едно и също място няколко 4аса.Брррр....

# 99
  • Мнения: 278
Отговорих с 3-та опция.
По принцип ми е приятно, но някой път, ако маникюристката или козметичката са на кеф и се разприказват, ми става досадно.Гръмва ми главата
от непрестанното им бърборене и вместо да си отпочина, излизам натоварена от техните емоции

Досадно е и когато салона е пълен с "клявки", които не са дошли за някаква услуга, ами си стоят и лафят, клюкарят... Crazy Crazy

 Peace Peace Peace Peace

# 100
  • Мнения: 470
golyama dosada, umiram ot ujas vinagi kogato me podstrigvat, za6toto mi rejat mnogo posle mie jal i me hva6ta qd , a kato pochnat i da mi durdoryat veche suvsem....

# 101
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Понякога да, понякога не. Зависи какво ще ми правят.  Обичам педикюр, маникюр, масаж и прически, но кола маска едва издържам. Приятен ми е престоя в салона по принцип.

# 102
  • Мнения: 861
В събота прекарах 2 часа във фризьорския салон за едните връхчета-ама то беше миене, подстригване, продухване, после с преса. Направо се схванах. А фризьорът ми е един сладур 24 годишен-много фешън и алтернативен, ама 2 часа да поддържаме разговор...ами изморих се. А в козметичния салон също не ми е приятно-ходя всяка седмица (днес също трябва да ида  Tired) на поддържащи антицелулитни процедури, е не е неприятно сега като вече не боли, ама пак си е ангажимент. А за фотоепилацията и колата...много ясно, че е неприятно.

# 103
  • Мнения: 2 427
Когато тръгвам за фризьор винаги си казвам"трай бабо за хубост".И то си е така.Когато отида на кичури и ме сложат да вися с глава в умивалника им и врата ми се схваща и започва зверски да ме боли,се проклинам че съм отишла.Тук имат такъв подход с кичурите,уж защото оцветитела бил течен,да не се изцапаш.Но не съм само аз,която изстрадвам тези часове в името на красотата.Кефя се ,ако до мен има някой който страда като мен,някак си по-малко ме боли врата.

# 104
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
На мен ми е приятно!ДА!

Общи условия

Активация на акаунт