Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 4 част

  • 40 768
  • 444
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 116
Geniko, ето ги и моите мечоци:

Големи са сладури!  Hug

# 391
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Бонбо-Нелла все се каня да те питам, на каква панама ши кафеджийката, че много ме е грабнала  и на мен ми се иска да я закача в кухнята.

Манжелка, мечоците са разкошни, на Дименшънс ли са?

Аз като ви чета все се надъхвам да шия и покрай малкото чудо вкъщи, вечер не ми остават сили и вече близо месец не съм хващала иглата  Embarassed

# 392
  • Мнения: 270
Бонбо-Нелла все се каня да те питам, на каква панама ши кафеджийката, че много ме е грабнала  и на мен ми се иска да я закача в кухнята.
..........
Обикновена неразграфена българска, цвят екрю, но смятам, че щеше да е по-добре, ако панамата беше едра, примерно каунт 14. Но така също стои много добре в кухнята, пък и си намерих от африканската серия на Анхор едни племенни мацки, та смятам някой ден... Ще демонстрираш твоята, нали? Успех!

# 393
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Бонбо-Нелла все се каня да те питам, на каква панама ши кафеджийката, че много ме е грабнала  и на мен ми се иска да я закача в кухнята.
..........
Обикновена неразграфена българска, цвят екрю, но смятам, че щеше да е по-добре, ако панамата беше едра, примерно каунт 14. Но така също стои много добре в кухнята, пък и си намерих от африканската серия на Анхор едни племенни мацки, та смятам някой ден... Ще демонстрираш твоята, нали? Успех!

Ох, ще я демонстрирам, само да довърша тази японската мома на Дименшънс ,
после имам да шия този тук

и след това ще подхвана кафеджийката, дано да съм жива до тогава  Mr. Green

# 394
  • Мнения: 2 910
Здравейте и от мен Hug Включвам се в темата чак сега, но иначе от началото ви чета bowuu
Първият гоблен го започнах преди 2 м. и вече му се вижда края, грабна от момента, в който го видях и веднага си представих как ще седи в спалнята Grinning
А другият е "Мостар", за който все не ми остава време да го довърша и след като завърша другия ще довърша и този най-накрая.

Изтрих двата линка и давам направо на албумчето, паролата е : reniuga

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=131936

Дано се вижда сега.



Последна редакция: пт, 11 май 2007, 23:47 от reniuga

# 395
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
reniuga аз нещо не мога да видя снимките ти, влизам в заглавната страница на снимка.бг  Rolling Eyes

# 396
  • Мнения: 270
Здравейте и от мен Hug Включвам се в темата чак сега, но иначе от началото ви чета bowuu
Този гоблен го започнах преди 2 м. и вече му се вижда края, грабна от момента, в който го видях и веднага си представих как ще седи в спалнята Grinning

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2837984

А пък този е "Мостар", за който все не ми остава време да го довърша и след като завърша другия ще довърша и този най-накрая.

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2837985


Reniuga, не мога да видя снимките, препраща ме направо на заглавната обща страница с публичните албуми.... Дай нови линкове, моля, че ме сърби любопитника  Laughing Wink

# 397
  • Мнения: 2 116
Reniuga кажи как ти е ника в Snimka.bg?  newsm78

# 398
  • Мнения: 2 910
Reniuga кажи как ти е ника в Snimka.bg?  newsm78

Ника ми е пак reniuga и сега ли не ги отваряте?

# 399
  • Мнения: 270
Reniuga кажи как ти е ника в Snimka.bg?  newsm78

Ника ми е пак reniuga и сега ли не ги отваряте?
Казва, че има такъв автор, но няма албум... Shocked

# 400
  • Мнения: 2 910
Албум имам, но го направих личен и затова дадох парола. Сложих една отметка сега, дали се вижда нещо вече Rolling Eyes

# 401
  • Мнения: 2 116
ЦЪК!!!

Ето какво пише:" 
  Автор: reniuga

Авторът няма албуми"  newsm78

# 402
  • Мнения: 2 910
ЦЪК!!!

Ето какво пише:" 
  Автор: reniuga

Авторът няма албуми"  newsm78

Това не е възможно Shocked, имам 4 албумчета там Thinking
Сега ще го направя публичен, пък дано стане.

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=131936

# 403
  • Мнения: 270
Видях го вече, но пак даваш грешен линк. Аз те открих с търсачката... Много хубави неща!  Hands Thumbsup Дано скоро напълниш албума и с други ръкоделия!

# 404
  • Мнения: 2 116
Видях го вече, но пак даваш грешен линк. Аз те открих с търсачката... Много хубави неща!  Hands Thumbsup Дано скоро напълниш албума и с други ръкоделия!

Е дай и ние да проплакнем око!  Crazy Пускай линк!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт