Отговори
# 255
  • Мнения: 361
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&photo=10
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&photo=12
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&photo=11
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110048&photo=13


Ето ги новите ми придобивки.Съжалявам за пияната ми муцка на едната снимка, но милито се опитва да се бъзика с мен. #2gunfire

# 256
  • Мнения: 4 546
Тиги-Мигъл , и мен бебето ниско ме рита. за което малко ме е яд, защото ме рита точно под шкембето, което вече ми пречи да видя мястото, където рита. а изкскам вече да видя как ми се мърда корема  Simple Smile
adriana d , гащеризонът много ми хареса Peace

# 257
  • Мнения: 11 607
Да питам.....Някоя мама тук от темата пращала ли си е снимка като бременна за конкурса на Моето бебе и аз(май това бе списанието)? Смятам щото да пратя Милена ама по натам...Поне със сигура се печели по 1 шише за хранене....

# 258
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 926
Тиги-Мигъл, и при мен ритниците понякога са много ниско. Но попитах доктора си и той ми обясни, че така става, когато бебчо е с краката надолу. Общо-взето не е причина за притеснение, но усещането е наистина като да излезе всеки момент бебето. Вчера обаче явно се беше изместило напреки, защото привереч докато си лежах на дивана и коремът ми направо играеше футбол.  Grinning
Ади, дрешките са много хубави. И двете.  Peace
Да споделя и аз за шевовете. При предното раждане имах два външни и 4 на влагалището, или май беше обратното - вече съм забравила. Шиенето не го усетих, защото бях с епидурална упойка по мое желание. Нямах никакви болки още на втория час след раждането - все едно изобщо не са ме шили, нито пък съм имала разкъсвания. Сядах, ставах без проблем. А и докторът ме ши с животински конци, които се саморазпадат, така че не се наложи да се махат допълнително. Но истината е, че докторът ми е много добър. Който беше минал през неговите ръце нямаше никакви оплаквания. Така че е и въпрос на майсторство на лекаря, както и на късмет все пак.

# 259
  • Мнения: 3 388
Аdriana d, честити нови придобивки! Гащеризончето е супер сладурско  Peace

Моето бебе пак се размърда. А казах ли ви снощи, към 9-9 и половина какво шило стана  Crazy Голямо мърдане беше. И мъжо успя да види подутинката в ляво на коремчето ми. На нашия човек явно там си му харесва, защото често точно там го усещам  Grinning През 30 секунди някъде правеше подутинка и вътре го усещах- така около 5 минутки. Голямо вълнение  Crazy Сега хапнах малко Нутела да го предизвикам, но не поддава  Mr. Green Явно само вечер се вълнува човека- отсега да се подготвям  Laughing

# 260
  • Мнения: 71
Аdriana d мажОти прилича на един от любимите ми актьори
John Turturro

# 261
  • Мнения: 23
Честито на младоженците   bouquetСамо съм чувала .че Боженци е едно прекрасно място .Чакаме снимки Grinning
Много се радвам че в нашият отбор се появяват и госпожици  и добре дошли на новите мамита Hug
Аз днес давах кръв за васерман и кръвна картина .Веднага ми съобщиха че хемоглобина ми е 100 -намалял е а пия желязо от 2 месеца .Явно бебо започва да издърпва много интензивно .Взех си и резултата от секрета .но пише нещо на латински и не ми е ясно май беше :Кандида знак по -голямо от числото 10 на степен 5. Ако някой може да ми каже какво значи това ?Много съм притеснена  Sick.Почти съм сигурна че е някаква гадна гъба .Докато  занеса утре  резултатите на док ще психясам.
При мен също има изтръпване на влагалището и го усещам найвече когато си легна .Аз мислех че това са контракции на този вид мускол. Thinking
С първото раждане също имах 4външни и 4 вътрешни шева и на мен  ми правиха епиозотомия  и когато ме шиха всичко ми беше толкова изтръпнало от напъните .че не разбрах въобще бях ли с упойка .И моето наследтво са няколко хемороида ,които лекувам с отвара от смрадлика .Лекарят който ме изражда първият път изказа мнение ,че май -ще бъде по-добре второто раждане /,ако съм решяла /да бъде с операция .
Интересно и аз снощи като някои мамета не можах да спя .То небяха ритници  и шутове .После като помислих май вчера прекалих със сладкото и може от това беб да е бил толкова активен.
Относно къпането в морето .аз смятам да го правя само до коленцата и ли душ на басейн например .Нашето моренце бъка от такива животинки и микробки  ,че  е по-добре да се пазим нищо че плуването е полезно .
Погалете тумбаците и до утре .Аз умишлено не се качвам на кантара .Май съм някъде +6.Целувки   bouquet

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
lulumba  много ти благодаря за рецептата. Hug
Ади дрешките са супер-ами то на хубав човек всичко му гила... Wink
Моето бебе се кротна напоследък-и като е толкова кротко мен м,е гони параноята.
Днес баба ме видя и каза:"Сигурна ли си че бебето е едно само" CrazyАмо той баща ти се роди 5 кг #CrazyНаправо щях да падна.

# 263
  • UK
  • Мнения: 1 351
Днес баба ме видя и каза:"Сигурна ли си че бебето е едно само" CrazyАмо той баща ти се роди 5 кг #CrazyНаправо щях да падна.

 Не знам дали е само с нас но наистина и на мен всички ми задават този въпрос... направо вече ми идва да им казвам, че нося три бебета, та да млъкнат  #2gunfire достатъчно ми е напечено, че съм 10кг отгоре ами само това ми липсва да ми мрънкат, че ми е голям корема  #2gunfire ми да голям ще е човек расте вътре я, няма да е малък  #Cussing out

# 264
  • Мнения: 1 554
здрасти и от мен  Crazyмойто корем4е е толкова малко 4е ме питат преяла ли съм или съм бременна  Whistling една приятелка днес ме видя и вика в кой месец си ве4е и аз в 5 казвам и тя 4е аз в 3 имах такъв корем ooooh!

# 265
  • Варна
  • Мнения: 443
Момичета аз малко се поуспокоих. Благодаря на всички за милото отношение  Hug Утре сутринта ще видя на какви повторни изследвания ще ме пратят. И на мен хемоглобина ми е паднал. Беше 120 предния път сега е 100.
Кандида мисля, че значи гъбичка ..кандидоза знам със сигурност, че е диагноза - гъбички. Ама те са различни видове...+ това не е сигурно дали това написаното значи че ти я имаш...може да е някакъв маркер само, не знам. Моята гинеколожка ми каза, че почти няма бременна без гъбички, но те не са проблем никакъв  Hug На мен ми каза, че всичко ми е наред, но понеже аз й казах, че влагалищната ми секреция се е увеличила много (което не е признак за гъбички, но все пак) каза, че засега няма проблем, но ако се появи цвят или сърбеж каза ДО 3 глобули Полижинакс..не повече...Аз се притеснявам, защото преди 2 години имах гъбички, но се излекуваха с няколко глобулки..не помня какви бяха точно. Обаче от тогава съм в стрес да не ми се появят пак.  Praynig

# 266
  • Мнения: 564
Ле-ле тези гъби  ooooh!, от както съм забременяла много ме е страх от тях  Sick..Аз 2 пъти съм имала и двата пъти бях отвратена  #2gunfire! Дано да ми се размине  Praynig..че с моите нерви напоследак само гъбички ми трябват да ме тормозят..

# 267
  • София
  • Мнения: 843
Ади, дрешките са много сладки! На тебе заради анемия ли са ти предписали  неофолик? Каза,че си го пила 2 години преди да забременееш.

# 268
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро, поспаланки  Hug
V-twin, изпращам ти една успокояваща прегръдка и от мен  Hug
Честито на младоженците   bouquet
За шевовете - аз имах общо 7 /вътрешни и външни/, направиха ги с животински конци. При самото шиене не усетих нищо, после малко ме попридърпваха, но всичко мина  Peace

# 269
  • Мнения: 361
Persia не са ми ги предписвали поради нещо конкретно.Просто лекарката ни пита дали имаме планове за бебе и ние казахме -да.Тя каза, че с нашето хранене почти не си набавяме тази киселина.Аз бях купила Фолацид, но лекарката каза, че е по-добре да пия Неофолик, защото в него има повечко съставки и така.

Общи условия

Активация на акаунт