Ще ходя на сватба и имам един въпрос....

  • 5 799
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 437
Парите ги поднасям в плик (не е надписан отгоре), но в различна валута...евро, лири, долари, йени или там каквото ми щукне в момента.
После в пожеланието включвам и нещо свързано с подарената валута или държавата, в която се използва- да отидат до еди-къде си, да са вечни като другата, да са стабилни като третата и т.н. подобни съчинения.
Много е ефектно според мен и запомнящо се за разлика от лева в пликче Wink
Издавам си патента с риск вече да не съм оригинална, но скоро не ми се очертава да ходя на сватби  Crazy

# 16
  • Мнения: 2 180
Благодаря за идеите. Честно казано това нагъване и декориране не ми се вижда оригинално, а направо подигравателно. Сетих се, че в магазин "Слънчоглед" има ръчно рисувани кутии, които могат да се използват за целта, а мога и да сложа от мини книжките "За любовта и щастието"....

# 17
  • Мнения: 1 520
Ами в плик с картичка.
Или цветен плик, има хубави изрисувани пликове по книжарниците.

# 18
  • Мнения: 33
Благодаря за идеите. Честно казано това нагъване и декориране не ми се вижда оригинално, а направо подигравателно. Сетих се, че в магазин "Слънчоглед" има ръчно рисувани кутии, които могат да се използват за целта, а мога и да сложа от мини книжките "За любовта и щастието"....

Джини, на мен ми опаковаха пари за сватба в Оранжевото магазинче (така се казва) на ъгъла на Раковска и Неофит Рилски. Избираш си кутия, парите ги навиха на руло, завързани с панделка и ги завиха с цветна хартия. След това обточиха кутията със синя и розова панделка, декорираха я с едно текстилено бяло листо и накрая напръскаха кутията с брокат и се получи невероятно... Wink

# 19
  • Мнения: 251
Отиди в магазин за опаковки и все ще ти предложат нещо подходящо - стил красиво опакована кутия с картичка вътре.


 newsm10

# 20
  • Мнения: 3 268
В магазин Бонжур на Славейков има щанд с много красиви картички и пликове за сватба.Надписваш картичката с пожелания и я слагаш заедно с парите в плика.Много голям избор има,специално за сватби.

# 21
  • France
  • Мнения: 726
Все пак трябва да остане и нещо за спомен. Кутия за бижута ли ще е , красив иефектен фотоалбум ли, но нещо в което да се сложат парите.

# 22
  • Мнения: 583
Може да купиш някаква оригинална рамка за снимка, и да сложиш в нея плика с парите, а в рамката- те могат да си сложат снимка от сватбата, и тя винаги да им напомня за вас. И съответно рамката я опаковайте в стил сватбен подарък.

# 23
  • Мнения: 491
Това с накичените дървета ми се струва ужасно!
Ефектна куитийка.
Или пък огроооооооомен кашон, опакован красиво.

# 24
  • Мнения: 5 468
Не ми харесва поднесено дърво или кошница с пари.  Peace
Охо, на мен ще ми хареса и още как Crazy...
Както и да дадеш парите, няма да се разсърдят Peace.

# 25
зависи колко пари си приготвила може и кошон да ти трябва, ако ли не предложенията за магазинчетата са май най-подходящи.

# 26
  • Мнения: 32
На нас ни бяха сложили парички в 2 бебешки терличета, от онези шитите /не плетените/, които се продават във всички бебешки магазини

# 27
  • Мнения: 269
Благодаря за идеите. Честно казано това нагъване и декориране не ми се вижда оригинално, а направо подигравателно. Сетих се, че в магазин "Слънчоглед" има ръчно рисувани кутии, които могат да се използват за целта, а мога и да сложа от мини книжките "За любовта и щастието"....
Добре си се ориентирала  Peace

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз ще споделя една идея, която ми предложи дамата Гвендолин, но така и не изпълних-кутия, кошница, гювече, пълни с подправки и пликът вътре. Те да си изберат къде е солта на живота  Wink

# 29
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
А какво ще кажеш за доброто старо време когато се поднасяха гердани от пари .

Общи условия

Активация на акаунт