Да си покажем свекървите

  • 8 254
  • 174
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 494
Недостатъци има всеки- и майките, и свекървите,и ние. Това, че им ги забелязвам, не значи, че не ги уважавам. Двете неща за мен нямат нищо общо. Не им се подигравам за недостатъците, но не си и затварям очите за тях- просто някои неща не могат да останат незабелязани.

# 166
  • Мнения: 7 474
 smile3506  Тез мили женици   дали знаят, че сте ги изтипосали тук  Thinking
П.П. После внимавайте какво пишете в Дом и семейство все пак  Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 15:34 от L е о

# 167
  • Мнения: 3 886
Моята на външност не е красива но в душата си е много добра.Не бих се подиграла с нея изтипоствайки я тук.Тя е достоен и добър човек. Peace

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 18:47 от DIVA_ORHIDEQ

# 168
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз бих показала моята,но всеки път,като тръгна да я снимам и фотоапарата ми отказва и блокирва. newsm78
 Mr. Green

# 169
  • Мнения: 3 537
Аз бих показала моята,но всеки път,като тръгна да я снимам и фотоапарата ми отказва и блокирва. newsm78
 Mr. Green
hahaha

# 170
  • Мнения: 279
Здравей те аз имам страхотна свекърва може да не ви се вярва но е така Hugкогато имам нужда от помощт или просто да си пием кафето тя е при мен.Караме се по-нягока но нищо повече.Когато не е на работа ми пази детето или ми се прияде нищо тя ми го готви Simple Smile Heart Eyesмного си я харесвам и се радвам че я имам. newsm03 newsm74.Незнам дали ще повярвате но е така. Rolling Eyes

# 171
  • Мнения: 3 886
Здравей те аз имам страхотна свекърва може да не ви се вярва но е така Hugкогато имам нужда от помощт или просто да си пием кафето тя е при мен.Караме се по-нягока но нищо повече.Когато не е на работа ми пази детето или ми се прияде нищо тя ми го готви Simple Smile Heart Eyesмного си я харесвам и се радвам че я имам. newsm03 newsm74.Незнам дали ще повярвате но е така. Rolling Eyes
и при нас е така просто даже мен обича повече от синът си защото винаги е мечтала да има и момиче

# 172
  • Мнения: 1 364
Страхотна тема. Много се забавлявах дока четох.

# 173
  • Мнения: 141
Така , само не разбрах кого засегнах с темата , че я премести тук
В Клюкарник-а стои друга подобна тема " Да си покажем татковците и бебетата " , но явно те не заслужават да са в Дом и семейство  Mr. Green  Mr. Green

# 174
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Никого не си засегнала.
Просто мястото на темата е тук.
Престоя на тема в клюкарника не е вид награда.

Общи условия

Активация на акаунт