На ясла през пролетта

  • 8 269
  • 209
  •   1
Отговори
# 150
госта съм аз, но исках да ви питам
знаете ли дали когато двете ви даца посещават едно и също детско заведение, плащаш по половин такса за всяко? ooooh!

# 151
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: Ellypr
Не знам обаче ако искаш да го запишеш от този Септември дали имате някакъв шанс.
Успех


Не, не, този септември ще е само на годинка, рано му е, другата пролет.Благодаря ти много за информацията!

# 152
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 829
Цитат на: jenia vulova
Цитат на: boo
Смятам да е на половин ден, докато мога... Не знам дали е добре (в смисъл, дали няма лошо да се научи), но от друга страна, ще имам възможност да си я взимам поне първия месец. Ще видим... .

Не съм сигурна , че ще ти разрешат , нямат такава практика .

Всъщност питах в две ясли (не в тази, в която смятам да я запиша, ако ми хареса, но едва ли има голяма разлика). Най-общо ми отговориха, "всичко, каквото искате" - стига да я взимам преди времето за сън (а не по време на) - няма проблем. Ще питам и в тази ясла, много ясно. Надявам се да нямаме проблем.

# 153
  • Мнения: 121
И днес сме на ясла, Ники беше спокойна обаче имаха ново детенце в групата, което се съдираше от рев. Та като я знам мойта госпожица сигурно ще му приглася Sad , от известно време някое детенце като ревне и тя почва да пищи, онзи ден едно момичеце падна и тя се просна на земята и зарева с пълно гърло.
От утре ще я оставям да спи наобяд Cry
И като за капак свекърва ми не знае, че Ники е вече на ясла, свекър ми трябва да дойде след малко и ще се започне, как ще съсипем детето, как ще боледува  и други от сорта. Ама никой не си предлага помощта, ами само съвети Sad

# 154
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: silveto_5
И като за капак свекърва ми не знае, че Ники е вече на ясла, свекър ми трябва да дойде след малко и ще се започне, как ще съсипем детето, как ще боледува  и други от сорта. Ама никой не си предлага помощта, ами само съвети Sad

Това ми е познато и майка ми много мрънкаше как ще пусна Таня толкова малка на ясла. Аз обаче и казах - като много знаеш ела да я гледаш, обаче искам да идваш сутрин и да си тръгваш вечер /тя живее в друг град/ и тя ми каза...да, да, права си, няма как да стане. За кратко и запуших устата, обаче миналата седмица бяха дошли с баща ми за 1 ден да ни видят и Таня нещо беше много крива и се тръшкаше и тя веднага не пропусна възможност да каже - "Детето е травмирано от яслата" Shocked Аз естествено побеснях и понеже хич не мога да си държа затворена устата и теглих една реч...и тя какво да прави, млъкна. Много се дразня от такива изказвания без покритие. Така че не им се давай - кажи им, че това си е твое решение и те няма какво да се месят и само да изнервят обстановката с мрънкане и подмятания. На детето ще му е по-добре при другите деца и дори да поплаче първите дни малко ще свикне и ще ходи с удоволствие  Simple Smile Успех  Simple Smile

# 155
  • Мнения: 7 821
Цитат на: desiyaneva
госта съм аз, но исках да ви питам
знаете ли дали когато двете ви даца посещават едно и също детско заведение, плащаш по половин такса за всяко? ooooh!


Да, за малкия ще плащам 20 лв. Специално попитах.

# 156
  • Мнения: 811
Цитат на: desiyaneva
госта съм аз, но исках да ви питам
знаете ли дали когато двете ви даца посещават едно и също детско заведение, плащаш по половин такса за всяко? ooooh!

За първото дете - пълна такса
Второто - половин
Третото - БЕЗПЛАТНО  #Milti

Е, а се косим, че не стимулират раждаемостта  Wink

# 157
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: dari
Цитат на: desiyaneva
госта съм аз, но исках да ви питам
знаете ли дали когато двете ви даца посещават едно и също детско заведение, плащаш по половин такса за всяко? ooooh!

За първото дете - пълна такса
Второто - половин
Третото - БЕЗПЛАТНО  #Milti

Е, а се косим, че не стимулират раждаемостта  Wink

Искам близнаци Simple Smile

# 158
  • Мнения: 4 358
Вчера си взехме картона от педиатърката и тя каза да не се изненадвам, ако Оги боледува веднъж-два пъти през първия месец в яслата.
Наистина ли боледуват толкова често първите месеци  Sad

# 159
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: tedi_b
Вчера си взехме картона от педиатърката и тя каза да не се изненадвам, ако Оги боледува веднъж-два пъти през първия месец в яслата.
Наистина ли боледуват толкова често първите месеци  Sad

Ами за жалост е така Sad
Но някой деца пък не боледуват - дано вие сте от тях. Simple Smile

# 160
  • Мнения: 811
Цитат на: jutoo
Цитат на: tedi_b
.............Наистина ли боледуват толкова често първите месеци  Sad

Ами за жалост е така Sad
Но някой деца пък не боледуват - дано вие сте от тях. Simple Smile

Децата дето не боледуват къде ги раздават ?

# 161
  • Мнения: 811
Цитат на: jutoo

Искам близнаци Simple Smile

А за близнаци - половин такса и на двете деца  Laughing
Съвсем искаш да минеш метър  Mr. Green

# 162
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: dari
Цитат на: jutoo

Искам близнаци Simple Smile

А за близнаци - половин такса и на двете деца  Laughing
Съвсем искаш да минеш метър  Mr. Green

Верно ли, аз много искам близнаци ама сериозно - искам още 2 момченца  Simple Smile Гледай ти как мога да се уредя  Simple Smile Хм, почвам да търся рецепта за близнаци  Simple Smile и да стягам мъжо да действа Laughing

# 163
  • Мнения: 121
Ужас, вече сме в графата болни, с температура. След малко ще ходим до докторката да види Никол.

# 164
  • Мнения: 4 358
Ей, Силве, много бързо бе  Sad
Чак започвам да се плаша  Sad
Оздравявайте бързо и дано ви е за последно поне за този сезон!

Общи условия

Активация на акаунт