Има ли връзка между възпитанието и обеклото на майката?

  • 8 572
  • 231
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 242
Има какво да покаже жената, показва.... Ако изглеждах добрре и имах съответното самочувствие, кой знае и аз как щях да ходя.... Не виждам това каква връзка има с възпитанието на детето. Противно на общото мнение, секси и по-разголено облечените жени не винаги са  вулгарни, цинични, отдадени на лайфа, а не на детето си и т.н.

# 16
  • Мнения: 836
Има връзка между начина на мислене (нека се изразя по този по-мек начин) и начина, по който с обличаме. А начина по-който мислим, определено се проектира и върху поведението ни, примера, който даваме. А, за възпитанието, примера е един от важните фактори.
Съществуват морални норми, ако някой не желае да се съобразява с тях, това говори само за себе си....

# 17
  • Мнения: 1 069
Благодаря на всички за мненията!
Благодаря и на тези, които не са разбрали, че аз нямам нужда от съвет, къде да гледам и как да реагирам на такива гледки! 

# 18
  • Мнения: 1 629
Виждам, че Иисус обича авторката на темата, чудесно! Ако можеш, обичай хората и ти.

# 19
  • Мнения: 6 029
интересно как ли се обличат завистливите жени и колко ги обича Исус, кат са завистници Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 6 206
Всичко има връзка.

# 21
  • Мнения: 9 483
Разбира се че има!
Та нали ние родителите даваме примера, възпитаме вкус и т.н.
Разбира  се това не  е на пръв поглед пряко въздействие, но нима вие не сте подражавали като малки на родителите си в това отношение?
Всичко може да се покаже, но си има начини и места за това-в противен случай /неподходящи поводи и ситуации/ става смешно hahaha

# 22
  • Мнения: 2 032
Ауууу. Ами между цвета на косата и възпитанието. Между обиколка на шанс/бюст и възпитанието? Ами ако тя не го е възпитавала, а бащата, има ли връзка формата на мустака му?
А ако майката идва прилежно забрадена и с килоти до под коляното, следва ли, че детето е супер възпитано?
Май при търсене на такива връзки повредата е във вашия телевизор.

# 23
  • Мнения: 11 607
Не разбирам много въпроса... тогава какво да кажем ние с гайдите,които не са ходили да посрещат отрочетата си във 2.клас?


Може и да има връзка, но във всеки случай това не е определящото.....А и въпроса показва,че е вярна поговорката - по дрехите посрещат, по ума изпращат......

# 24
  • Мнения: 2 792
 Да има връзка, но не за възпитанието на детето и визираната майка, а за това как ти ще възпиташ детето си ако се втренчваш в облеклото на майката. Не нужно е да се влиза в подобни коментари и забележки, не нужно е да се натрапва на децата такова отношение, така си мисля аз.
 Не искам децата ми да се втренчват в облеклото на другите родители, както и аз не го забелязвам, първичните изводи са крайни и нищо не означаващи, опитвам се да ги извадя от тази матрица.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виж сега какво...

"жената" на брат ми родИ на няма 18г. 1-во отроче. Значи на 26г. тя беше мама на 2-ро класничка. Освен това си има ку*венски стил на обличане. И съм го виждала туй чудо още през '91г.
Определено няма връзка със децата, а само с техните бащи  Twisted Evil

# 26
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ако не ми утрепваха краката, нямаше да сляза от високите токове, ако не трябваше да се наведа, за да си взема детето и, ако не трябваше да изтърпявам всякакви мазни погледи и подсвирквания, нямаше да изляза от най-късата пола.
Защо ли, защото мога, по-късно може и да не мога, а гледката на красив женски крак е удоволствие за мен по улиците, ако и да нямам друг интерес към жените.
А за начина наобличане и възпитанието, в тези времена на масова култура и мода по калъп, а същевременно и често срещана липса на финанси, е смехотворно да се правят някакви изводи.
ПП. Ако дрехата е от кофти плат, зле ушита, но всичко й е по правилата, по-добре ли е?

# 27
  • Мнения: 1 069
интересно как ли се обличат завистливите жени и колко ги обича Исус, кат са завистници Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Исус обича всички, дори и заядливците!
 А аз, слава Богу, не завиждам на тази жена, ни най- малко! Напротив! Нито се зазяпвам с отворена уста, в каквото и да било, но да се развява някоя майка, на която и зърната на гърдите са отвън, мисля че всеки ще се замисли. 
П.П. Не давам определения, затова моля за същото!

# 28
  • Мнения: 1 761
Всичко, което прави майката има връзка с възпитанието.
Децата гледат родителите си, те са техни образци-за хубави и лоши неща.
Когато майката изглежда добре и детето има самочувствие.
Сромността и немарливостта са съвсем различни неща.

Моята майка например, е учителка.Винаги има хубава прическа, хубав маникюр,чисти обувки,стилно облекло и грим.Спомням си като дете как всичките ми приятелки и се възхищаваха и аз бях много горда,че имам хубава майка.Но и знаех колко усилия и коства това- понякога до полунощ стоеше,за да си лакира ноктите или да си сложи ролки.Това си е неин избор, тя е преценила,че ще спи по-малко,но ще изглежда добре.

Според мен една жена,майка или не, трябва винаги да полага грижи за външния си вид,независимо къде отива,с кого живее и колко получава.Мисля,че това е по-скоро усет,а не въпрос на финансови възможности.

Аз не бих критикувала никоя хубава и добре изглеждаща жена за това,как си възпитава детето,ако няма основание за това.

П.С.След раждането и моите зърна стърчат,независимо с какъв сутиен съм.Трябва ли да се чувствам виновна за това?И това какво би попреило на детето ми да е добре възпитано?

# 29
  • Мнения: 920
Естествено, че има връзка. Облеклото е външен израз на всичко вътрешно.
За мен това, което описваш е приемливо само за нощен клуб.

Общи условия

Активация на акаунт