Има ли връзка между възпитанието и обеклото на майката?

  • 8 578
  • 231
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 920
Олееее  ooooh! липсвала съм 5 дни от форума и гледай ти пак скандали - остави , ами и за глупости  newsm78
Абсолютно! PeaceВсеки човек е свободен да се облича както му харесва и най-вече както се чувства комфортно! Laughing

да, бе. на мен ми е комфортно гола. Ако живеех в някое африканско племе, нема лошо. Ама тук има условия.

# 226
  • Мнения: 24 467
Е, ама като си гола, няма да си обЛЯКАна...

# 227
  • Мнения: 2 022
Добре, де. Ами ако майката просто няма други дрехи? Я, погледнете какво има по магазините - блузките с дължина под пъпа са по-голяма рядкост, отколкото бананите в Исландия.

ПП/ На мен не ми е комфортно гола.

# 228
  • Мнения: 24 467
Пък относно комфорта- на мен ми е комфортно в делата да съм по дънки и маратонки, щото съм височка и токчетата не ми арадисват. Също така се чувствам суперски комфортно вечер да поостана на бирка, че кво като хлапетата били у нас. Ами да ви кажа честно хич не ми е комфортно да слушам как първолакът чете на глас и да му проверявам сметките в сборника. Ама най- не ми е комфортно да сменям памперса на бебето. И други работи не са ми комфортни.
Уф, ама като си има правила и норми на поведение, какво да ги правя...

# 229
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Правила и норми-за какво и кой ги поставя? LaughingДалече съм от мисълта,че някой може да ми налага правила по какъв начин да се обличам в ежедневието-естествено че на фирменото зеседание няма да отида по корсет или късо потниче,но да се съобразявам с нечие мнение с кои дрехи се чувствам удобно,ще ме извинявате,но по прекалихте. ThinkingНе смятам,че някой има право да налага стил на обличане спрямо другите хора-всеки човек има право на избор. LaughingВъзпитанието на децата едва ли зависи от късата пола на майката.Опитвате се да отричате неща които през 60 те са били хит масово жените са носели къси поли-пък не забелязвам децата им да са лошо възпитани или самите майки да са били .......Брей, че диктатура се развихря в тази тема -не мога да повярвам! Laughing

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 00:54 от k.a.l.i.

# 230
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Смятам че до известна степен двете неща имат връзка - не че подобно облекло трябва да се критикува и да се отрича - в никакъв случай , по скоро трябва да знаеш кога и къде да се обличаш по този начин , а ето това вече е свързано с възпитанието  Peace


Мадам Гоца по-горе е мнението ми относно темата / ако не сте го прочели / Така че с това изчерпвам отговора си относно вашите думи:

"да, бе. на мен ми е комфортно гола. Ако живеех в някое африканско племе, нема лошо. Ама тук има условия."

# 231
  • Мнения: 3 674
Правила и норми-за какво и кой ги поставя? LaughingДалече съм от мисълта,че някой може да ми налага правила по какъв начин да се обличам в ежедневието-естествено че на фирменото зеседание няма да отида по корсет или късо потниче,но да се съобразявам с нечие мнение с кои дрехи се чувствам удобно,ще ме извинявате,но по прекалихте. ThinkingНе смятам,че някой има право да налага стил на обличане спрямо другите хора-всеки човек има право на избор. LaughingВъзпитанието на децата едва ли зависи от късата пола на майката.Опитвате се да отричате неща които през 60 те са били хит масово жените са носели къси поли-пък не забелязвам децата им да са лошо възпитани или самите майки да са били .......Брей, че диктатура се развихря в тази тема -не мога да повярвам! Laughing
Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт