Кой ще гледа "Горещо"по нова тв

  • 1 945
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Каненето е част от рекламната игра преди предаването.  Grinning

# 31
  • Мнения: 648
    Не успях снощи да гледам предаването, но като чета повечето ви коментари момичета, разбирам, че "Горещо" си е направил "достоен финал" или "опит за летене" ooooh! Нито Крум го харесвам, нито Венета, но тоя сезон на ВИП-а, изхаби няколко телевизионни образа, включително и Кънчев Crossing Arms
    В петък във в. "Уикенд" имаше чудесна статия със заглавие "Вирусът Венета"- коментар за тенденцията в българския тв ефир да се "мяткат" самозвани водещи, които разчитат на визия и махленски въпроси Rolling Eyes Не мога да приема за професионално наглото и просташко поведение на Венета, няма да забравя как преди година  разпитваше Росица Иванова Мис-ката, дали е дествена и кой й купува дрехите Sick Честно казано и на улицата не съм срещала подобно поведение!
В началото гледах "Горещо" имаше страхотна концепция, но то отдавна е "Вонещо" Confused

# 32
  • Мнения: 5 622
Не успях да гледам, жалко. Бяхме на гости снощи и на ракия, и салата човек трудно се съсредоточава върху кое да е предаване...

# 33
  • Мнения: 250
Не си изтървала много.

# 34
  • Мнения: 191
Не знам,какво толкова не я харесвате Венета,но за мен тя се държа доста достойно и въпреки,че може да е нагласено,тя каза доста истини, за които е права.

# 35
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Не знам,какво толкова не я харесвате Венета,но за мен тя се държа доста достойно и въпреки,че може да е нагласено,тя каза доста истини, за които е права.
Peace Peace Peace
Направо му съдра шушоните на Крум  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 908
Не знам,какво толкова не я харесвате Венета,но за мен тя се държа доста достойно и въпреки,че може да е нагласено,тя каза доста истини, за които е права.
Peace Peace PeaceА много ли е достойно да си известна актриса и звезда,и да риташ кофите и да псуваш на воля-колкото е достойно за Венета,толкова и за Катя Еврото.Егати дъртофелника неден-а ми беше любимка-как съм се лъгала.И как се кефех като влезе-е,сега се кефя на Венета-да кажеш в очите на всеки истината е най-трудното нещо което някой може-и хайде сега да не ми казват всички тук че го могат.За мен  Катя се показа като по-голяма селяндурка от Венета та да я съдим,Венета и знаят много устата,ама Катя си показа и рогите...

# 37
  • Мнения: X
Да, много е трудно да ходиш по партита и да питаш хората: "Вие презервативи ползвате ли?", "Бременна ли си?", "Вярно ли е, че имаш любовник?". Да не говорим каква журналистика е това.

Имаше едно предаване с Наталия Симеонова, в което много ми хареса една нейна реплика: "Венета, да сменим темата, защото този разговор ужасно изпростря." Това, след като 10 минути жената отказваше да отговори на някакъв въпрос. 

Общи условия

Активация на акаунт