Колички Бертони

  • 1 702
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 748
ами тествана значи че са и тествани платовете например, против алергии, избеляване и всичко каквото се сетиш това означава по принцип
супер. "блажени вЕрващите"...  Peace
сега ако ме просветиш как точно се тестват за алергии направо ще ме разбиеш.
изобщо има ли някоя фирма, която прави подобни тестове?
а пък за избеляването на материите няма смисъл да си говорим. по-добре да се огледаме наоколо... ще се изненадаш колко избелели и изпокъсани колички ще видиш предимно от прехвалени марки като чико, перего и т.н. при това не толкова стари колички...
но от друга страна, ако това да си купиш количка, за която предполагаш че е "тествана" (каквото и да значи това) ти носи вътрешно удовлетворение, то всичко  е ОК  Wink
 

# 16
  • София/ Плевен
  • Мнения: 354
За тестването при количките нищо не знам, но за плюшени играчки съм гледала филмче. Едно мече го разпокъсаха, извадиха му очите, запалиха го и всичко това за да проверят дали отговаря на изискванията за безопасност при употреба от деца. Признавам си, не съм купувала много детски стоки- тепърва започвам с пазаруването. Но на играчките, които избрах до сега, пише на кои европейски стандарти отговарят. В крайна сметка няма как да сме сигурни, но има стоки с явно по- високо качество. От тук нататък е въпрос на финансови възможности. А тестове за алергии и избелване на текстил се правят и в България. Съюзът за защита на потребителите работят с такава лаборатория (от опит знам). Никоя фирма (и най- скъпата) не може да ти гарантира, че количката й ще издържи на трета употреба. Не съм ходила много в чужбина, но съм чувала, че там хората изхвърлят дрехи с етикетите, без даже да са ги носили, а ние тук използваме и препродаваме всичко докато се разпадне. Ако трябва да избирам, обаче, предпочитам по- евтина нова стока, отколкото "маркова", но използвана.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Бертони определено са китайски колички,както и повечето колички на такива цени,които се продават в Бг.Купих си лятна на Бертони-Пикадили.Относно плата-никакви забележки.Количката е много светъл цвят и я пера всяка седмица с Вениш-плата не е мръднал,ползвам я 2 месеца.Обаче се разкъсаха гумените ръкохватки на дръжките.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
За парите си не са никак лоши, какво можеш да очакваш от количка на тази цена? Peace

# 19
  • Мнения: 384
И аз съм с количка на Бертони - Mini Cruizer (комбинирана). Позлвам я вече година и съм доволна. Единствено, че в последно време колелата (иначе е много маневрена) създават малко проблем, но просто искат смазване предполагам (че ги мия по 2 пъти на ден...) Mr. Green

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
За парите си не са никак лоши, какво можеш да очакваш от количка на тази цена? Peace

Мда, ако цената е под няколко стотин лв, количката не струва  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт