Отговори
# 15
  • Мнения: 823
Мечо, темата е свежа както винаги  Hug

Съни, Уо,
съчувствам ви за проблемите, които имате  Confused За съжаление, Съни, съвет не мога да ти дам аз никакъв. Успех на контролните  Peace

И аз съм в клуба на почитателите на Лулу!  Hug  bouquet

Вещи, забравиха се младите...

Ето 4-5 снимки на Тео от вчера. И баба му е в кадър на 2-3  Laughing http://www.letez.com/gal/v/BG/April2007/?g2_page=1

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 16:37 от Пепа

# 16
  • Мнения: 1 599
ИМАМ СИ КАТАРСКА ШОФЬОРСКА КНИЖАКААА   Mr. Green

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 14:18 от Maris

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Здравейте всички Heart Eyes
Аз май не съм се разписвала скоро. То при нас все една и съща - гледаме се с малката зверкиня Mr. Green. Ще се пробваме с яслата от юни. Аз от няколко месеца поработвам от вкъщи, и ако Леда тръгне на ясла ще ми поолекне малко. Само не знам как ще се адаптира, че почти не се отделя от мен и все ме търси Crazy Постоянно ми виси в ръцете, а тежи страшно много - сигурно около 13кг вече/а това е в резултат на постоянното ядене - яде повече и от батко си Simple Smile/. Първокласника пък точно в края на годината  е със гипсирана дясна ръка, съответно не може да пише нормално, ама аз като казвам че не трябва да се катери по дърветата кой ли ме чува...

Уо и Съни не се притеснявайте от тези шарки. Не е задължително да се разболеят децата. И при нашия батко се е случвало 3-4 пъти да е контактен на шарка, но се разболя чак когато почти цялата група беше болна - около 13-14 деца от 20. Обикновено се заразяват при ползване на едни и същи тоалетни, мивки...

Кой спомена за море  - не бързайте още тук не е толкова топло - още сме си по дълги ръкави че и с якета. При нас си е типична пролет.

Maris да ти е честита книжката! Безаварийно каране ти желая Hug

# 18
  • Мнения: 137
Maрис честита книжка !   bouquet Hug

Дидорани наистина не си писала скоро  PeaceЖалко ,че точно накрая на годината баткото ви е със счупена ръка.Дано малката Леда  да свикне  бързо със яслата Peace
 
Съни не знам какъв съвет  да ти дам  newsm78.Опитай със яслата,пък каквото стане.Успех на контролните  Peace

Боби сега се събуди и излизаме навън  Hug

ЛЕка вечер   bouquet

# 19
  • Мнения: 5 393
Здравейте!
Марис-Честита книжка!  bouquet
Съни-аз съм "за" да се карат шарките колкото се може по-рано, защото принципно се карат много по-леко в ранна детска възраст.Но пък Яни в момента почти няма имунна система сигурно от всичките лекарства, та не знам.....По-добре като се позакрепи малко, тогава.

Дидорани-здравей HugНаистина отдавна не си писала. Crossing Arms

Пепа-Тео е бонбонче Heart Eyes
 
Аз съм си болна явно-цял ден едвам гледам, тръгнах си по-рано от работа.Сега чакам мъжа ми да се прибере да легна малко да поспя.

# 20
  • Мнения: 823
Еййй, ама хич не пишете днес!

Марис, честито за книжката и от мен  Hug Аз още не съм си изпратила моята да ми я сменят с британска и не знам кога ще се наканя да го направя  Embarassed Не, че има значение с каква съм де.

Дейзи, много сладък Боби на аватара! Да му изям усмивката чаровна  Heart Eyes

Мечо, влюбих се в пъстрата шапка на Иво. Много обичам такива! Даже и аз имам, но моята е на розови и лилави цветенца  Grinning

Дидорани, мойто звяр тежи също много, но не мога да го хвана да седи в мен и минута. Не го свърта на едно място и това е, а на мен ми се иска понякога да го гушна и да си седим така. Да, ама много искам  Grinning
Съчувствам на баткото за счупената ръка!  Confused Дано това го накара да се вслушва повече в предупрежденията ти   bouquet

Лека вечер   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 101
Честита книжка Maris! И докажи на мъжете че сме добри шофьорки!:)))

# 22
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
ИМАМ СИ КАТАРСКА ШОФЬОРСКА КНИЖАКААА   Mr. Green

Бравоооооооооооо, безаварийно  newsm01 !!!  Hug


Момичета, ето ви една различна Тея, чак аз се учудих колко голяма изглежда на тези снимки. А последните са типични как тормози горкото ни животно, направо му се качва на главата в буквалният смисъл. Joy

# 23
  • Мнения: 823
Уо, честит рожден ден! Много, много здраве ти пожелавам и само щастливи дни занапред!

# 24
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
 Hug  Hug  Hug   Уо, честит рожден ден и от мен!!!    Hug  Hug  Hug

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
хайде и от мен:
Heart Eyes ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, УО!!! Heart Eyes
Много да те слушат и обичат мъжете в къщата!!!

Пепа, Тео е разкошен - голямо момче  Hug Срува ми се, че доста прилича на теб, като изключим русата главица  Laughing И Габи е рус, но сигурно ще потъмнее. Той обича да го гушкам, много е гальовен, особено вечер като е уморен и не сме били заедно цял ден: като правя нещо на мивката, той идва и гушва крака ми или пък кляка, облегнат на крака ми  Grinning Е, през деня, като играе, гушна ли го, се огъва като червейче да се измъкне от ръцете ми  Laughing
Пипи, много сладка мишчица е Тея. Абе къде я видя да изглежда голяма, такъв сдребничък бонбон е Heart Eyes
Марис, да ги сбръчкаш катарците с джипката  Peace

# 26
  • Мнения: 1 343
Благодаря момичета ... Черпя ви виртуално с каквото си поискате Simple Smile Целувки отивам да доспивам  smile3507

# 27
  • Мнения: 528
 wavey newsm68 Joy newsm44 newsm51 smile3525 smile3532 smile3533 smile3534 newsm65 kiss bye  Nature Sunny ppp Stuck Out Tongue Winking Eye smile3538 newsm20 omm  Hands Clap newsm19 gydi gydi
Веднъж и аз да съм с вас за сутрешното ми кафе
УО   bdbaloni baloni hbday happy bd baloni cheers birthday да си жива и здрава,Денис повечко да слуша с двете уши не само с едното и скоро да имаш едно кротко момиченце.
Честити книжки на Марис, и на Уо.Безаварийно каране, newsm01  car003е сега ако някой закачите на капака няма да ви се караме да го повозите Mr. Green
Изпратих тати и малката при свеки да я гледа и в нас все едно бомба е пхаднала,такава тишина кой зна еот кога не е била в нас.Снощи се прибирам от работа пускам  tv,радиото до дупка и пак ми е тихо.Нямаго онзи детски смях като на уди кълвача и се обадих на мъжо кога ще идва,а като ми каза чак след 30 минути лошо ми стана.Щом  отключиха вратата зачаках на хола и Веронка се гушкахме поне 20 минути и целувахме.Даже забравих да поздравя тати за добър вечер.Вчера бабите мми вдигнаха кръвното с техните претенций и накрая се развиках на двете.Омръзна мииии newsm29 af afwitchЕдната понеже зълвами е абитурентка иска майками да гледа ВЕронка цял месец,майка ми от там скочи че много се уморявала да ходи след ВЕронка и нададе вой,а свеки каза да ама като замине майка ми на море аз ще я гледам.Вярвайте ли ми че седнах на тротоара на сточна гара дето завиват рейсовете,без да съобразя и се  newsm45 cry,защото на всеки се мъча да угодя и те ми се качат на главата.Това си говорех с колешките.Какви са тези баби дето не искат да гледат такова дете като мойто,което щом му изипеш един чувал играчки то си играе и от време на време ти носи на тебе и ти да си играеш,иска да чете с някой.Кротка ми е не че е мойта но така мисля и колежките се чудиха как да ми помогнат.Взех телефона като се поуспокойх малко и ги нахоках и двете.Щом са обещали да я гледат по една седмица,не ме интересува кой се уморява ,кой ще има абитурентка и ремонт ще прави,не ме интересува.Да са си правили сметката и да са се разбират по междуси.А маха. #Cussing out #Cussing outЗа яслата са ни приели от септември при майками отзад,то и свеки е близо.Нали за това се връщаме на работа а има повече Money в къщи.Карай оплаках се.
Ех Мечо пух тези мъже само ти взимат завивката,я ги строй в една редица и им кажи кой е шефът. Mr. Green
Съни съветвам те да си го водиш на ясла,защото колкото по рано изкарат шарките толкова по бързо ще я изкарат.На една моя бивша колежка мъжът и хвана шарка на 43 години,от малкия си син .ИЗкара я много тежко повече от три дена май беше с  Illда не говориме че едва се въздържаше да не се почеше,и поне месец си влачеше пъпките и сега много по лесно се разболява.Затова и ти Уо си го води.При нас тук в центъра една майка нарочно като чуеше болно пращаше синът й да си игра ес него за ад го изкара и да има имунитет.А някой имаше ли шарка едва ли не търкаше синът си в болното дете,но то идваше след инфекциозния период.Чудехме й се на акъла,що иска взе детенце дай е болно,но сега виждам защо.Защото като го изкара детето и след две седмици като е пламнала цяла София от даден грип той е с имунитет.
О пипи аз вече подадхо документи за отпуска.Нямам още месец от както се върнах и подадох документи за август целия да съм отпуска.За да ходиме на  help  grinning039  sport027 smile3548 smile3549 wflag.ТО при мене горе на автогарата на 4 етаже егати мора.Климатик не работи,от никъде няма полъх.Като напече следобяд следобяд ламарината и ние се изпържваме горе.Щом си помисля за морето или планина ми става по хладно.
Ще ви оставям ще стана дълго либовно писмо и ще се стягам за работа.
Лек и  sun sun sweating Scream Two Hearts Flowers Bouquet lovekiss kiss dancing gydi moresmile  Stuck Out Tongue Winking Eye smile3522 4470 bye

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Rosi, представям си какво ти е.  Confused Аз ако ги нямаше бабите не знам как щях да се справя. Може би защото им е първо внуче обаче, при това доста си го чакаха  Simple Smile, затова и двете имат желание и особено сега когато се редуват не им тежи и имат време и за себе си. Аз съм направо загубена без тях .. и ти пожелавам повече никога да нямате такива неразбирания.

# 29
  • Мнения: 823
Роси, много е неприятно, когато бабите не желаят да помогнат. Дано да успеете да разрешите проблемите.  Peace

АниК, Тео прилича наистина много на мен, въпреки русата косица. Но ми е умничък кат' баща си  Mr. Green та ще го пратим и него в Оксфорд да учи, ако слуша достатъчно  Joy
Много мило си описала как Габи се гушка в теб  Grinning От това, което съм чела за него, съм с впечатление, че е много, много мило детенце  Heart Eyes

Лек ден ви желая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт