Затъжила ми съй Делта...( за среща иде реч)

  • 4 973
  • 148
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 830
Ееееее  супер аз съм ЗА "Алиби" Laughing Ама дайте да посъберем малко форумци, защото като гледам тук сме 4,5 човека и чак мъчно ми става Confused

Ники пусни по едно лично на мамчетата от Варна Wink
Делта смени името на темата нещо от рода на :"Хванах мъжът ми с любовницата с моето легло"е тогава посещаемостта ще е ........... Mr. Green
Небесната красТавица-доведи някой друг приятел, че да вземем интереса на мамите Mr. Green
Аз ще свирна на някоя и друга мама от форума Mr. Green

айде утре ще докладваме кой какво е свършил Wink

# 31
  • Варна
  • Мнения: 893
уфффф все изтървам купоня  Confused
много ми се иска ама не ми стиска... май ще одим у сйелу тоз викенд че мъжествената част от семейството са ашляци по повод 1Май  Thinking освен да изюркам мъж дан одим, пък да му предложа некоя "услуга" в замяна   remybussi,
като бонус че пропуска маладоя и ягнешкото на баба си  Rolling Eyes
на какви жертви съм готова smile3544 да се изчукам с вас за наздрасти Drunk

# 32
  • София
  • Мнения: 2 161
Ейй ама Рико работи ли още....Леле преди колко години съм ходила там. Мислех , че  не съществува вече   Laughing

# 33
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Ох,така да ми се идва,ама сме много малки все още!!!А и ми е кофти да го оставям на мъжа ми или майка ми!!
В бъдеще обаче обещавам да съм на линия и аз  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 517
Ох,така да ми се идва,ама сме много малки все още!!!А и ми е кофти да го оставям на мъжа ми или майка ми!!
В бъдеще обаче обещавам да съм на линия и аз  bouquet

Я не се излагай  Grinning , кофти и било. Въргаш лапето и беж да те няма.

Последно къде и в колко часа? За час си се уговаряйте, аз съм пас. Не знам кога ще се прибера и може да закъснея.
Рико или Алиби? Алиби или Рико...

Записани: Аз, Бенито, Небесна, Катюш, Тонколона, МадГърл = 6 + 1? + 1? мои дружки евентуално

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хаде 20ч  резервация на Рико? Пък който закъснява - дан са притеснява?
А кой ще рюзюрвира? Аз няма път натам.  Tired

# 36
  • Мнения: 87
аре ако ше е да е в "АЛИБИ" бе...в "рико" голяма жмел...

# 37
  • Мнения: 183
безкрайно благодаря на benito за поканата на лични Hug инаистина много ми се ще ,ама мъжо го няма до неделя и аз сама с двете деца #Crazyпросто няма мърдане #Cussing out,направо ще се пръсна много ми се ще ,още повече ако вземете да одите и на Алиби Rolling Eyes

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Едън момент. Ъм, идеята е първо на кръчма с добра храна и напитка и сетне на музика. По принцип. Изяснете кое как ще е , аз ши дода наготово.

# 39
  • Мнения: 830
Чесно да си призная много ми се ходи на "алиби"първо не ходят лапетии а хора като нас-зрели Laughing и второ музиката много ме кефи Laughing Аз предлагам направо да се ходи на "алиби" защото ако хукнем  по кръчми ......абе няма да стигнем до там.
Ама каквото и да решите аз съм на линия.Пуснах оферта на мамите в подфорума Варна, и на някоя друга дето знам че са от тук.Днес ще мятам моите мами на Кю-то  Wink

# 40
  • Мнения: 1 517
Пуууу, най-после  ooooh! Ток нямахме до сега, профилактика някаква...

Ще взема да пусна анкета, кой къде иска... Аз по принцп съм навита за варианта хапване + денсане...но както се пее в песена "тя не е претенциозна"  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 830
опция 2  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 87
Мое да седнем на кафе някъде преди това , 'щото "алиби" отваря в 10 (22) часа... хем ше си научим фейсовете...и нема а съ изгубим у кръчмата! Wink

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Именно. Трябва на седянка да се опознаваме и сетне да се демонстрируваме на гръмка мюзика.
Трето опция избрал съм.

# 44
  • Мнения: 1 517
Аз първо кликнах на опция 2, ама после си редактирах анкетката и смених на 3 с уточнението, че... (не че имам претенции  Laughing ) пицария + алиби. Среща направо в пицарията или пред козирка.
Доуточнявайте.

Общи условия

Активация на акаунт