Затъжила ми съй Делта...( за среща иде реч)

  • 4 975
  • 148
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз отпадам категорично- Мишо е с гнойна ангина и варицела Sad.
Приятно изкарване!

# 91
  • Мнения: 87
К'о стана значи...?! 6 човека ли ше сме?
"краставица"-та с две мацки , "делта"-та и тя с другарка(или с любофник - ш виим)...аз и Албена!?

# 92
  • Мнения: 1 517
К'о стана значи...?! 6 човека ли ше сме?
"краставица"-та с две мацки , "делта"-та и тя с другарка(или с любофник - ш виим)...аз и Албена!?

Ни тъй срам, до 10 не можа да ни преброиш!!! Значи - само една жена за тебееее Joy
краставиця + 2 = 3
делта + 1 = 2
ти
албена
                                                                               ОБЩО = 7

# 93
  • Мнения: 87
и дън додът - пак ш пия

# 94
  • Мнения: 3 405
весело надпиване  Drunk

# 95
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъм, много срамно, не беше му се случвало, обаче сега се прибира от извънграда. И талафон на Делта няма, много кофта. Някой ако го има, да ми го спише на ЛС, че да му звънна да се извиня. Бих се организирал за късем час, може би 2230-23 да ги настигна мадамите.. Ех!  Embarassed

# 96
  • Мнения: 87
Срещата мина екстра...предвид факта , че се виждаме за сефте...аз да же се флюбих у "герито" (баси сладкото миньонче)
Ноу яко стана - аз и четири мами...баси якия харем (мацките денсаха показваха си цицките...аз им мерих дупетата - абе 6 беше срещата) сега обаче съм хипер объркан дали на "делта" или на "цомба" циците са по големи....смятам да ги стискам и на двете , че да няма разправии после... Laughing

# 97
  • Мнения: 3 405
Не вярвам без доказателства, искам снимков материал.  Wink

# 98
  • Мнения: 87
Не вярвам без доказателства, искам снимков материал.  Wink
Албенката - забравила да вземе нейния , а другите си мислили , че друг ше вземе и така стана разминавка...  Sad
Пробвахем с телефоните , ама на тъмно нищо не стана... Sad за другия път остана уговорката за фотоапарат...
Иначе семпло започнахме , ама по едно време като се отприщиха тез ми ти мами - сякаш вързани са ги държали...

# 99
  • Мнения: 10 758
Срещата мина екстра...предвид факта , че се виждаме за сефте...аз да же се флюбих у "герито" (баси сладкото миньонче)
Ноу яко стана - аз и четири мами...баси якия харем (мацките денсаха показваха си цицките...аз им мерих дупетата - абе 6 беше срещата) сега обаче съм хипер объркан дали на "делта" или на "цомба" циците са по големи....смятам да ги стискам и на двете , че да няма разправии после... Laughing
Кат додеш у Софете, ше разбЕреш Mr. Green
И ний купонясвахме по същото време.... Whistling

# 100
  • Мнения: 830
Ехооу живи ли сте бе сладури Laughing

Чакам с нетърпение да се съберем края на май Party "Гери ",верно си много сладка,от една кръвна група сме......много ме кефиш Mr. Green

"Делта"  следващият път не плачи бе жена и теб те харесвам Laughing ама за всеки случай пак ще нося кърпички Wink

# 101
  • Мнения: 0
абе тонколона много си отворен от колко време си на сухо?

# 102
  • Мнения: 830
абе тонколона много си отворен от колко време си на сухо?

Внимавай с кой се еба.аш....

# 103
  • Мнения: 1 517
Бени, не се ли сещаш коя е галантерия
 Joy

И наистина пак да си носиш кърпички, че съм голяма ревла  hahaha


А господин/госпожа НЕБЕСНАТА - ще те нарежа на салата, за липса на присъствие  Crossing Arms

# 104
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мене толкоз мъй срам, че съм станал жив зян! Не знам как грехове ще изкупувам, че не можах нощес сос вас да са лудувам.. Йех! Пуста старост, пуста нерадост0!
Ще има и друг път, то е ясен.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт