Затъжила ми съй Делта...( за среща иде реч)

  • 4 989
  • 148
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 87
абе тонколона много си отворен от колко време си на сухо?
оферта ли ми правиш?Питам , 'щото ако е да - моем да измислим нещо...

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 21:57 от тонколона басова

# 106
  • Мнения: 830
Ами вече се светнах EmbarassedСори  bouquet

# 107
  • Мнения: 1 517
Ами вече се светнах EmbarassedСори  bouquet

Що пък се извиняваш??? К'во толкова си казала...


Многоуважаемата Краставица: ако чувствате срам в душата си за неуважително отношение към форумските срещи  Joy , молим за реванш в най-скоро време. Освен това имаш повече пит в уреждането на срещи. То сай видяло, че за никакъв...Хорганизатор не ставам  ooooh!

# 108
  • Мнения: 87
То сай видяло, че за никакъв...Хорганизатор не ставам  ooooh!
перке ма?! к'о страдаш? то това , че женорята не дойдоха - няма нищо общо с онова дето го каза ...за организаторските ти способности! за следващия път обещай , че ше има томбола с награди...и глей как ше дойдат повече от колкото си си представяла... Wink

# 109
  • Мнения: 830
За следващата среща ги мятаме по-отрано и който не дойде ще го изключваме от форума LaughingВече ще си нося фотоапарата обещавам Mr. Green(и без това никой не си беше довел любовника/цата  Mr. Green)

# 110
  • Мнения: 80
Вземи си фотоапарата , но не забравяй кърпичките за ревлата Делта!!!!!! Laughing Laughing

# 111
  • Мнения: 830
Вземи си фотоапарата , но не забравяй кърпичките за ревлата Делта!!!!!! Laughing Laughing
Ами те си ми стоят в чантата LaughingЩе има за всички Wink

# 112
  • Мнения: 80
Споко бе аз не съм ревла!!!!!! Ако смятате да събирате само ревящи форумци пак няма да дойда!!!  Crossing Arms

# 113
  • Мнения: 10 758
Делтооооо, що ревеш ма Rolling Eyes

# 114
  • Мнения: 80
Кога ще състои кастинга за най голям бюст???? Смятам да се пробвам и аз!!!!Какво направиха на това момиче не знам , но ми се форсира тука и не мога да я успокоя!!!! Помощ!!!!!!

# 115
  • Мнения: 10 758
Кога ще състои кастинга за най голям бюст???? Смятам да се пробвам и аз!!!!Какво направиха на това момиче не знам , но ми се форсира тука и не мога да я успокоя!!!! Помощ!!!!!!
Извикай пожарникаря Mr. Green

# 116
  • Мнения: 80
Уфффффффф на работа е беееееееее!!!!!! Laughing Laughing Laughing Други предложения има ли?????? Thinking И моя го няма за белята !!!!! Какво да правяяяяяяяяяя??????

# 117
  • Мнения: 1 517
Уфффффффф на работа е беееееееее!!!!!! Laughing Laughing Laughing Други предложения има ли?????? Thinking И моя го няма за белята !!!!! Какво да правяяяяяяяяяя??????

Ти не си ли на работа, ма??? Яяя, циба от колибата!!!


За тебе сватееей, за тебе. Пък и ми влезе от грима в окото  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 87

За тебе сватееей, за тебе. Пък и ми влезе от грима в окото  Mr. Green
...риве от два деня , щот съ сети , чи остарява - баф тъз депресия дет я налегна в тоз клуб дейва... Laughing Laughing Laughing

# 119
  • Мнения: 10 758

За тебе сватееей, за тебе. Пък и ми влезе от грима в окото  Mr. Green
...риве от два деня , щот съ сети , чи остарява - баф тъз депресия дет я налегна в тоз клуб дейва... Laughing Laughing Laughing
Мани я, тая нещо е полудела....още нема 30 и рИвье.А кво да кажа аз ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт