Затъжила ми съй Делта...( за среща иде реч)

  • 4 992
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз предлагам да сформираме едно Культурно виждане идната седмица на по бира, картофи, пица или марули, пък по-глобален и монументален купон да се заформи края на месеца, както е предложено.

# 136
  • Мнения: 87
Аз предлагам да сформираме едно Культурно виждане идната седмица на по бира, картофи, пица или марули, пък по-глобален и монументален купон да се заформи края на месеца, както е предложено.
екстра , аз щом е за ядене , пиене и ... Simple Smile винаги съм навит  Peace

# 137
  • Варна
  • Мнения: 893
 newsm10 за пиенье и йеденье съм налице всякогаш!

# 138
  • Мнения: 87
...остава да разберем колко са навитаците , шото ако ше сме само двамата - мое и на обяд да се видим Simple Smile

# 139
  • Мнения: 80
Вий що не свиркате беее??? Ники можеше да чукнеш едно съобщенийце! Тоз път ако не ми мине котка път ще съм с вас!!!! Laughing

# 140
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Къмто кой да отправяме заявления и за кога да се сформира встречата? НАприМЕрно следващата сряда 13 юни? Ако пък щете нова тема да се пусне и анкетка да се турне...

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 11:27 от sea woman

# 141
  • Мнения: 183
И после - на плажа - за Джулая  Mr. Green
именно де   Grinning идеята е кадърна - признай Wink
  не на плажа ,а в Каварна на КОНЦЕРТ Hug http://www.vbox7.com/play:02a7ebb3

# 142
  • Мнения: 503
Ако ще е в Каварна за концертите, да вземем палатките и домочадието, че ш'съ нижат три дена тия концерти  newsm78, а?

# 143
  • Мнения: 87
Вий що не свиркате беее??? Ники можеше да чукнеш едно съобщенийце! Тоз път ако не ми мине котка път ще съм с вас!!!! Laughing
извинявай , но ме нямаше цял ден - ходих до Добрич...и все още не се знае колко сериозно ще подходят мамите! тааааааа това ме оправдава Wink , аз вече казах , че съм за ... и ако има достатъчно желаещи - газим Wink

# 144
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Спишете нова тема, нови идеи, турете линк в тази, като препратка и да ходим на веселие, стегнал му са душата и чака нови запознаства. Надявам се да присъствам, разбира се, но няма нищо да обещавам, защото всичко се случва с особата му..  Blush

# 145
# 146
  • Мнения: 830
Здравейте мамчета,тъкмо научих срещичка се заформя Laughing
Аз към 16 няма да мога да дойда ще се събираме от другия форум, а вече съм се уговорила със сладурите Mr. GreenАко е към края на месеца съм на линия-тъкмо ще съм взела заплатата Laughingще следя темата като се уточните нещо конкретно го напишете с по-големички букви,да се вижда от далеч Laughing Laughing Wink

# 147
  • Мнения: 1 517
Етоооо мееееееее...къде без менееееееее  Grinning

# 148

Общи условия

Активация на акаунт