Спешно препоръчайте ми гинеколог от Света София

  • 5 128
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 116
Благодаря за съветите ви момичета!
Аз днес ходих до Света София и ми казаха, че има някои лекари, които може да ми водят  консултациите, но ако е с направление  ми се полагат само няколко прегледа, после се плаща! Предложиха ми да заплатя такса 200лв като цяло за всичко, а за раждането се плаща отделно.... така че се отказах! Отидох на преглед при д-р Бедринова от 12 ДКЦ, тя ми следеше предната бременност с Мони и съм доволна от нея. А като стигнем до раждането ще му мисля - дано да имам късмет и да попадна на добри специалисти!
Когато раждах Мони преди 2 години нямах уговорка с никой лекар и просто постъпих в Света София, когато ми изтекоха водите! Беше си трудно раждане и смятам, че можеше по- рано да ми сложат системата, а не да чакат 15 часа...но въпреки това съм доволна от екипа, но не им помня имената.
А относно д-р Ташков - аз нямам положително мнение за него. Преди 3-4 години, когато бях забременяла за първи път и получих кървене във втория месец, отидох на преглед при него в частния му кабинет, той каза, че плада е здрав и всичко  е наред, изписа ми Спазмалгон за болките - 20лв и чао. Половин час след това изкървих обилно - приеха ме в Медицинска академия. Загубих бебето си.
Също и една приятелка, която ходеше при Ташков на прегледи и роди при него - не беше никак доволна! Въпреки, че за прегледите и раждането бяха платили доста солидна сума!

# 16
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Ох, явно никой не е перфектен... #Puppy dog

# 17
  • Мнения: 46
Asinka написа:
Цитат
Д-р Колева - шеф на патологията - да не ти се налага да лежиш там, разбира се, нно иначе докторката е супер професионалист. не е лигава и голословна, но си разбира от работата и е много готина според мен.
  а се запознах и с много майки впоследствие родили при нея
 

  202uu

# 18
  • Мнения: 455
Др,С.Савова ми проследи бременността и раждах при нея-препоръчвам ти я!

# 19
  • Мнения: 113
Само не се записвай на консултации при Шишенкова. Няма нужда да ти изреждам всички недостатъци и простотии, свързани с нея.

Общи условия

Активация на акаунт