"Дневникът 11" - да отслабнем всички заедно

  • 16 190
  • 583
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 794
Здравейте момичета Grinning
Тази сутрин се изтеглих, 54,8 бях, качила съм половин килгорм, но то се очакваше. Особено вчера доста си хапнах. От днес обаче бях решила да започвам онази монодиета, при която всеки ден се яде различно нещо. И днес започнах с плодовете, но се сетих, че имам едни банички от баба ми и едни турски локуми и халви, които просто не мога да оставя. Така че сигурно ще си ги хапна и тях с плодовете, а по-нататък ще си направя още един ден на плодове в диетата.

А-а-а, няма да се разберем така! То и аз имам едни хубави курабии от Великден, ама си стоят в торбичката и не ги ям. Айде с мен на монодиета от днес. Първи ден - варени картофи до 1 кг.

# 46
  • Мнения: 1 290
Честита тема и браво пак на Miranda_rs за изготвянето и,страхотно си я направила,мила.  bouquet Успех на всички тази седмица.На линия съм и този път без лиготии  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 794
Някоя от непловдивчанките ще дойде ли на срещата на 5-ти май в Пловдив? Някъде към обяд или следобед?

# 48
  • Мнения: 684
Бравос на Миранда!
Тази седмица съм на следния режим:
МОНОДИЕТА:
1 ден : 1кг. Варени картофи
2 ден : 1/2кг. Извара
3 ден : 1/2кг. Кашкавал
4 ден : 1/2кг. Кренвирши
5 ден : 1/2кг. Печена риба
6 ден : 1/2кг. Печено пилешко филе
7 ден : 6бр. Сварени яйца
8 ден : 2 кофички Кисело мляко
9 ден : Зеленчуци и плодове в неограничено количество
10 ден : Чай с мед

newsm78мисля че диетата е добра  Naughtyще я пробвам след като сваля поне 20кг., Peaceзасега тараторче,плод,зеленчук и фрешчета с Витаголд Stopимам напредък -3,200кг!Успех  bouquet

# 49
  • Мнения: 6 958
Здравейте мацки  Hug

Добро начало на темата  Party Party Party

Добре дошли на всички нови попълнения  Hug

Пратих на лични на абсолютно всички (които имат пропуснати данни) съобщение да допълнят данните си, чакам отговора ви там и вечерта ще обновя таблицата  Peace На старите дневничета обърнете внимание, че имаме и мерки за ръка - при някои само това липсва!!!


Нова седмица и само напред в диетуването    bouquet

# 50
  • Мнения: 1 339
Честита тема и браво пак на Miranda_rs за изготвянето и,страхотно си я направила,мила.  bouquet Успех на всички тази седмица.На линия съм и този път без лиготии  Mr. Green

Абе то на всяка нова тема това казваш... ама айде този път наистина да е така

# 51
  • Мнения: 794
Ей такова тяло като направя, спирам да се мъча с диетите, обещавам!!!



По-слаба не ща!

# 52
  • Мнения: 684
Ей такова тяло като направя, спирам да се мъча с диетите, обещавам!!!



По-слаба не ща!
newsm62И АЗ ЗА ТОВА СЕ БОРЯ.....................УСПЕХ!

# 53
  • Мнения: 1 130
Ей такова тяло като направя, спирам да се мъча с диетите, обещавам!!!



По-слаба не ща!
сладур   bouquet и ти си "скромна" като мен  Heart Eyes и аз по-слаба не ща  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 54
  • Мнения: 794
Scorpi и ДИВА-3, давам Бионсе за пример, защото тя не е много слаба. Всичко си й е на място на жената. И понеже и моята структура е такава - по-широк ханш и бедра, а тънка талия...  Embarassed Та затва ...  newsm78 Абе, скромна съм си, какво пък, да не искам много!!!

# 55
  • Мнения: 794
Леле, тази се е объркала, че има бански!!! Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 11:38 от asja

# 56
  • Мнения: 6 958
Това е желаното от мен...  Whistling Whistling Whistling Мечти  Rolling Eyes


Не можах да сложа това, което искам затова слагам тази снимка   Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 11:50 от Miranda_rs

# 57
  • Мнения: 1 130
лелиййй, ама и кат таз да са заформя пак не мога сложа такоз нещо  Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 3 647
Това е желаното от мен...  Whistling Whistling Whistling Мечти  Rolling Eyes


само една силно желана  мечта може да стане реалност  Hug  bouquet

# 59
  • Мнения: 248
Здравейте.
Миранда, извинявай, че не дадох мерките си по-рано, обаче съм затрупана с работа и не успях да вляза дори да ви прочета тия дни.
Ето ми актуалните мерки:
Височина - , бюст - на 02.04 - 99, сега 93, подгръдна обиколка - на 02.04 - 87, сега 83, талия - на 02.04 - 89, сега 81, ханш - на 02.04 - 110, сега 104, прасеца си стой 39 отначалото, ръката ми е 34.
Вчера малко се поизложих с яденето, но пък ми дойде в събота и предполагам, че е от това зверският апетит. Гледах да го успокоявам предимно със салатки и плодове.
От днес - с нови сили напред. Пожелавам на всички много свалени кг тази седмица и минус в сантиметрите.

Общи условия

Активация на акаунт