"Дневникът 11" - да отслабнем всички заедно

  • 16 216
  • 583
  •   1
Отговори
# 90
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Хмм, писах, писах и нещо ме няма newsm78
Здравейте и от мен  bouquet
Да си кажа и аз - първи ден на кисело млекце и салатка...до момента съм изпила със сламка една верея от 0.1% и сутринта глътнах едно кафе...но не се чувствам на диета, едва ли ще има ефект, защото по принцип така се храня - едно кисело мляко за деня и към 18.00 салата...
Уххх, вече не знам.. ooooh!
Започвам Пилатес упражненията за бедра, че там ми се плаче, като се погледна..а утре ще си получа и новото въженце и смятам всеки ден да скачам Hug

# 91
  • Мнения: 3 647


момичета искам да ви се похваля  Embarassed Embarassed мара подробната -> днес ходих на пазар-> учудващо за пръв път да не се ядосам на смотаните продавачки, който само гледат да те изгонят от магазина-> аз пазаря само  от места където ми е харесало отношението Laughing - и така сдобих се  нови червени буйки  Heart Eyes и чехли за лятото, който даже намерих на намаление Heart Eyes Heart Eyes :love
 Поправиха ми златното синджирче - за без пари ( аз оставих лев да пият поне по кафе - защото няма безплатен труд- поне за мен де ), и  понеже се разходих доста добре и намерих каквото търсих решик да купя подарък на най-добрата си приятелка коато ми сподели че днеска и е отвратителен ден - поне да го завърши щаслива
 Hug Hug Hug Hug
 ох похвалих се

Heartbeat при мен има доста голям ефект режима - но явно всичко е индивидуално - не се отчайвай - отчаянието е най- големия враг на  отслабването  Hug

# 92
  • Мнения: 6 958
Ангита честити ти придобивки  Hug И аз се наградих - пак с ново белъо  Embarassed (голяма слабост ми е)  Peace

Ася аз май май няма да си купувам уред  newsm78 Ще се пробвам сама да видиме, дали ще мога да увелича пресата си с гирички  Praynig

InaVulk ако не си ходила в 00, затова ти се е подул корема... Хапни малко кисело мляко с или без овесени ядки, изпий един чай или кафе за да ти се регулира корема... Ако го направиш първо ядки, после кафе ще посетиш 00 до 30 минути-1 час, а ако пушиш съвсем веднага може да даде отражение... Киселото мляко доста добре успкоява корема и подуването би трябвало да спадне  newsm78

# 93
  • Мнения: 248
Миранда мерси за съвета - ще пробвам с киселото мляко. Посетих за последен път 00 сутринта, така че не е от това. А за пушенето....от сутринта съм на близо кутия Embarassed
Най-вероятно е за това, че вчера хапнах повече........

# 94
  • Мнения: 3 576
Добавих си и аз лентичка за отслабване  Mr. Green
Дано поне малко ме стимулира да започна нещо да правя.

Днес съм само на овесени ядки сутринта, 2 гъбени супи на обяд, 2 филийки бонус с масло и кашкавал следобяда ....... така като го напиша ми се струва много, а в момента вече съм гладна и не знам как ще изтрая до довечера.

Свалих си Aerobic streptease на Кармен Електра, ако не отслабна, поне ще се понауча на танци Wink

Сериозно, дайте ми някаква идея какво да правя като ме напъне нощния глад към 23.00ч  ooooh!
Семките дали са добра идея? Знам, че са калорични, но поне са мазнини, а аз леко клоня към НВД-то....

Като се хвалите за придобивките, не мога да пропусна и аз - вчера си взех едни дънки, които ме правят доста слаба.
Много им се радвам и ми оправят поне малко настроението  Sunglasses
Но заради тях не ми останаха пари за хапчета за намаляване на апетита. Мислех си или цинк да си взема, или прехваления Кларинол Кла 1000.

# 95
  • Мнения: 1 254
Nadia79 аз се справям с нощния глад като изяждам една ябълка или хапна малко стафиди (по-добре е от семките и засищат).
оф и аз да се отчета, то на фона на диетите на всички ви тука, сигурно съм голямо прасенце ама няма как голям глад..
сутринта си направих кисело мляко +овесени ядки +1/2 ябълка+малко орехи а за обяд хапнах картофки на фурна с едно парче сиренце . май е множко..
че си и похапнах и стафиди следобеда .. при всичкото това тъпкане се чудя как кг не ми скачат нагоре
еми това е отчетох се Simple Smile виждам че в табличката съм си със старите мерки, но нищо да имам стимул. следващия път ще ги дам навреме и дано да са надолу Simple Smile  bouquet

# 96
  • Мнения: 3 647
Ангита честити ти придобивки  Hug И аз се наградих - пак с ново белъо  Embarassed (голяма слабост ми е)  Peace
ох за там да не говорим - имам 30 чифта нови прашки- за след като отслабна ooooh! днес умишлено не влязах  в такъв магазин че щях да изляза пак с една торба
  Twisted Evil честито и за твоите придобивки - след като мина  границата  на 7мицата  са си напълно заслужени
днес изхарчих целия ми фонд "И Аз Съм Човек"
 Hug  bouquet

# 97
  • Мнения: 365
Леле момичета топлото време ли ви действа така харчещо.  Sunglasses  Money
И аз искам ама в момента няма смисъл. Не съм заслужила. Затова не излизам навън. Изкарвам Ния в количката на терасата и двете правим слънчеви бани.
А другата причина поради която не излизам е чаят "Инхуа" - действа ми прекалено разхлабващо. Crazy

# 98
  • Мнения: 1 424
ANGYA честити придобивки   bouquet
Аз днес се освиних тотално  ooooh! ,но проверих резултата от изпита 4.40  Cry така се сдухах,че сега само се въртя из нас,гледам тв и ям  Tired  Утре е лунната, стягам се и няма мърдане!!! Обещавам  Peace  Peace  Peace 
Как успяхте да заговорите за двете ми най-големи страсти- красиво бельо и сладолед  Mr. Green  Сега ми се дояде сладолед на Рафи...  Whistling  Blush

# 99
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте момичета, да се включа и в новата тема, а и да благодаря за топлото посрещане! smile3525
Сега и да се отчета: Сутринта изядох 1/2 кофичка кисело мляко, на обяд още 1/2 кисело мляко, преди малко изядох още 1/2 кис. мл. разбъркано с една пасирана ябълка и за довечера съм си приготвила още едно кисело мляко с 1 ябълка. Вижда ми се прекалено малко (някъде към 600 калории са), но вчера ми вадиха мъдрец и все още не трябва да дъвча (то и не мога), абе важното е, че се чувствам добре!

Честити нови придобивки  ANGYA!

Лек ден и много сантиметри и кг надолу на всички! newsm51

# 100
  • Мнения: 237
Честита ни нова тема   bouquet
И аз да се запиша....както винаги темата е чудесна,а вие сте писали писали...не можах да изчета края на старата ни тема,дано не съм пропуснала нещо  Sunglasses
Честито на момичетата с новите придобивки  Money Аз за сега няма да пазарувам,че не се знае какво ще стане след някоя друга седмица...Вече всички дрехи са ми големи и нямам какво да нося вече,но ще пазарувам след като си отиде и последното кило което е в повече  Mr. Green
Напоследък всички ми казват че видимо съм отслабнала и изглеждам добре  Heart Eyes
Много се радвам за което,но не трябва да спирам до тук!
Не успях да дам сантиметри и кг. за новата тема,но май ще е по-добре да си остана със старите...за стимул!
Малко съм болна и не съм на никаква диета  Tired Дано не се повляе това на кг ми  newsm78
Успех на всички с борбата с кг тази седмица!

# 101
  • Мнения: 684
 Party Party PartyМацки как сте?Аз все още съм на 3кафета Витаголд,2купички таратор,1консерва "Ропотамо" с пресен лучец,вода изпих вече над 2л.  ooooh!не знам дали не ми е много дажбата ама се чувствам по-лека пък и утре ще лунувам newsm78 няма начин да няма ефект върху килограмите с минуси Joy Joy Joy

# 102
  • Мнения: 1 169
Здравейте дневничета   bouquet
Липсвахте ми  Hug
Аз се завърнах обиколих малко из градовете   car003
ходих на гости на приятелки в Бургас и
в родния си град Ямбол отскочих до Сливен и
днес се завърнах във Варна
Изкарах си много хубаво та от тия дни почвам
отново някоя диетка да видим до къде ще я
докарам  Party

# 103
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Здравейте, дневничета, ЛИПСВАХТЕ МИ!!! newsm68
Беше ми се повредил монитора... hit
Мирандичка, извинявай за прасеца и ръката, чак днес ти прочетох ЛС - прасец 36 см - само той не е мръднал от миналия път, ръката - ами не мога да си я измеря сама...ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ТЕМИЧКАТА!!!  bouquet
Момичета, нямате напредстава какво правя.. Embarassed.Дъщеря ми е купила един колан-сауна и сега съм се паркирала с него пред РС. Ще видим дали има ефект..., понеже аз си "карам колата без гориво" - т.е. - слабея без упражнения newsm25.
По повод снимките на желаната фигура - милички, не забравяйте навсякъде да си носите ФОТОШОПА, защото в противен случай гледката съвсем не е такава...
Иначе, аз се подготвям да ЛУНУВАМ утре...
Хайде, желаещите за среща в Пловдив, увеличават ли се???? welcome cheers

# 104
  • Мнения: 3 336
И аз да се отчета за деня, ядох неща, които е по-добре да не пиша, но пък всичко до 3 часа следобяд, не смятам да вечерям. Отидох пеша да взема храната на децата - 40 минути бързо ходене и после слизане по стъбли, после 50 минути силови тренировки във фитнеса и след това 50 минути кардио/май се поунесох, но се зачетох в една статия за Анжелина Джоли и Брад Пит, доста слабичка изглеждаше на снимката Tired /  Mr. Green След това си купих чая Инхуя, който правел чудеса /че и на рима го докарах ooooh! /, Пийнах една чаша, хапнах и си взех хладък душ и си направих страшен пилинг с едни груби гъби  за баня Laughing Накрая се намазах с разните отслабващи кремове и мирясах Crazy

Надявам се утре поне с половин кило да е мръднал кантара Joy

Утре - лунната диета, живот и здраве Whistling

Общи условия

Активация на акаунт