Слънчева и усмихната нова седмична тема 23-29.04.2007

  • 2 562
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 914
и днес сме 2 в1 .... Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 2 427
Здравейте банда,как сте?Аз съм ок,с Теди обикаляме по цял ден улиците,защото като е в къщи пощурява.
Аз влизам само да ви  кажа едно Хай Х...и да видя до къде я е докарала Звезди,но явно отше няма намерение да излиза дребчо.
Луда станах да ви следя с Пиколина.Ани и тя не дава признаци че ще ражда.Явно тези нашите момчета са по мързеливи.Както гледам ,девойките се справят далеч по-добре(както винаги),от мъжете,включително от самото си раждане.
Вчера бяхме на лекар,Теодор е цели 72 см,за разлика от връстниците си,които са до 68 см.Явно ще става голям мъж,как ще го изхранваме не знам.7.200 кг.
Ние след малко отиваме на рибено барбекю в приятели и сега ще ставам да правя една много сполучлива картофена салата с орехи,така че ви напускам.
Вчера излизахме на разходка отново сутринта.Тук имаме един абсолютно ненормален кмет,който се е заел да "благоустройва"  и по този повод е разбил всички улици,навсякъде кипят ремонти.Изпраскал няколко кръгови в центъра с фонтани... циганска работа.Разбих си околнчателно Kуинито в тези дупки и окопи.Сандалите ми са омазани с пресен асфалт,и защото всички хора негодуват ,а той се чуди как да отвлече обcетственото внимание стоварил един керван с камили на пъпа на центъра.Сред паветата и пясъчните дюни.Беше страшно сюреалистично,да ce вдъхновени Дали от гледката.Жалко че не е сред живите ,завалийката!Камили,павета,асфалтиращи валяци и тълпа недоумяващи хора ,сред съботен пазар с китайци и развяти наоколо кимона(сега пазара е пълен с кимона,явно са на мода).Естетика... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт