Аз съм магнит за...

  • 8 905
  • 198
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Преди 15 години най-добрата ми
приятелка ми каза, че съм била
магнит за кретени. Тя пък, от своя
страна, е и досега магнит за скорпиони.
Запознае се с някого на парти, скорпион.
Поувърти й се някой, няма смисъл да го пита
за зодията, да пита мен, ще й кажа коя е.
Та така.
Какви хора привличате?

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 09:49 от Liska

# 1
  • Мнения: 2 550
журналисти  Laughing
имам приятелка магнит за алкохолици  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 733
Както беше казал един човек от форума по мой адрес: Радарът ми е сбъркан. Магнит съм за неподходящи мъже, това мога да кажа ooooh! Също така съм и магнит за неприятности Tired

# 3
  • Мнения: 2 891
Привличам мъже, овни, родени на 13.04 - ще скрия годината  Twisted Evil Имала съм двама, един след друг  Crazy за дъъълго време  Crossing Arms Несполучлив опит за любов, но с много страст и рев  Cry .

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз привличам тихи луди.
Също изглежда имам дарба на душеприказчик, щото често ме ползват за такъв, независимо, че може да нямам желание да чуя или да участвам в душеприказването в случая.
Магнит съм и за всякакви просяци и раздаващи листовки. На всички отговарям твърдо "Не, благодаря", което определено стряска просяците.

# 5
  • Мнения: 3 423
журналисти  Laughing
имам приятелка магнит за алкохолици  Simple Smile

Бях готова да се обзаложа, бели мечки.

# 6
  • Мнения: 3 423
Привличам мъже, овни, родени на 13.04 - ще скрия годината

Ха-ха, и аз имам един от тези,
казвай годината, може да сме
страдали от една и съща болест. Laughing

# 7
  • в Низината
  • Мнения: 705
...мъже, които са готови на всичко за мен. И за приятни емоции, откакто започнах да гледам по-положително на нещата.

# 8
  • Мнения: 4 585
Психично болни.
Клошари, болни, всякакви.
След мен трябва да върви комисия от психиатър, психолог,
психоаналитик и социален работник и да ги обследва.
Последно една жена ме спря да не си хвърля чашката от кафе в кошчето,
допи ми кафето /имаше около половин сантиметър/ и я хвърли в кошчето.
Не ми пречат. Нямам нищо против да ги изслушвам, не винаги имам време.
Стават все повече. Приемат ме като един от тях?
Да добавя малки дечица и бездомни кучета.

# 9
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ревнивци,душевни вампири,неизявили се,но със само4увствието,4е са най големите...............ОМРЪЗНА МИ.
А как да се освобождаваме от хората,които привли4аме?Тези,които не ни носят нищо хубаво Sad

# 10
  • Мнения: 2 891
Привличам мъже, овни, родени на 13.04 - ще скрия годината

Ха-ха, и аз имам един от тези,
казвай годината, може да сме
страдали от една и съща болест. Laughing

Казвам 1975  Mr. Green Ама ако знаеш как се харесаха, като ги запознах  Heart Eyes Говорят си, а мен ме оте.аха  Crossing Arms

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
К'во кайш, баби? 1975-та ли? Хубава година беше, мда!

# 12
  • Мнения: 4 546
идиоти и крадци  Sad

# 13
  • Мнения: 1 072
К'во кайш, баби? 1975-та ли? Хубава година беше, мда!

Зелени са още. Реколта 70-та беше къде- къде по-добра.

На мен ми харесват жертвите на електромагнитното ми поле. Не са отявлени алкохолици, скръндзи, шизофреници, насилници....... какво повече може да иска една жена?  Flutter

# 14
  • Мнения: 5 370
Магнит съм за споделящи проблеми. Кой знае, може би вдъхвам доверие, пък и никога не съм предавала човек, поверил ми нещо.
Свекърва ми винаги се чуди как може да се товаря с хорската негативна енергия. Казвам и, че аз го приемам по друг начин, не като товарене. Или поне-не винаги.

# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Магнит съм за споделящи проблеми. Кой знае, може би вдъхвам доверие, пък и никога не съм предавала човек, поверил ми нещо.
Свекърва ми винаги се чуди как може да се товаря с хорската негативна енергия. Казвам и, че аз го приемам по друг начин, не като товарене. Или поне-не винаги.
По-горе писах, че и аз съм магнит за същото. Някой път не ме товари, даже се радвам, ако мога с изслушване да помогна. Но понякога наистина ме товари и ми идва в повече Confused

# 16
  • Мнения: 1 446
За луди , в квартала всички ги познавам и те ме познават.
За свалячи и женкари , в момента един ми виси на главата и смятам да го разкарам. Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 1 105
Воайори, при това все роми. Един хубав българин не ми се залепи, мамка му.
И съм сериозна!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 271
Магнит съм за споделящи проблеми. Кой знае, може би вдъхвам доверие, пък и никога не съм предавала човек, поверил ми нещо.
Ще ти звънна, че имам един проблем и трябва да го излея на някого  Mr. Green

Оф  и аз съм същата - как все на мен решават да се доверят тези хора, не разбирам... Товарят ме с някакви истории. Няма как да им помогна, но сигурно се чувстват по-добре после. Това до някъде ме разтоварва.
Мога да напиша няколко книги...

# 19
  • Мнения: 5 370
Лара-звънни ми, душата, с тебе се знаем като едни достойни мартенски мами, че и на Кю ме имаш.
Бу - дай да направим бизнес със споделянето, амаха, някакъв телефон на доверието домашно да отворим, що ли? newsm78
Поне да има файда от ползата, дет' се вика. Mr. Green

# 20
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
....... Някой път не ме товари, даже се радвам, ако мога с изслушване да помогна. Но понякога наистина ме товари и ми идва в повече Confused

  love001

Магнит съм за искащи услуги /да не кажа използвана, че звучи гадно/. Но преди години се научих да казвам Не и вече не съм така добра.

# 21
  • Мнения: 534
Психично болни,
няма работа,която да съм работила и да нямам  случай с такъв човек,
то не бяха скандали,викове,то не беше телефонен тормоз,то не бяха заплахи за убийство  ooooh!
имам чувство,че като дойде пълнолуние и всички луди се сещат за мен. Rolling Eyes
Добре че повечето са кротки луди,но има и такива,които няма да забравя никога  Naughty

# 22
  • Мнения: 3 423
Привличам мъже, овни, родени на 13.04 - ще скрия годината

Ха-ха, и аз имам един от тези,
казвай годината, може да сме
страдали от една и съща болест. Laughing

Казвам 1975  Mr. Green Ама ако знаеш как се харесаха, като ги запознах  Heart Eyes Говорят си, а мен ме оте.аха  Crossing Arms

А, не, моят е десетина години
по-дърт от твоите. Де, късмет!

# 23
  • Sf
  • Мнения: 808
Като студентка привличах точно определен идиот.

Ровеше ни в боклука, знаеше какво сме яли, примерно... Преследваше ме на разстояние и си записваше в тефтерче... Работеше като техник в БТК и май беше на повикване и затова имаше толкова свободно време. Като се престрашеше да мине покрай мен, аз гледах да не съм сама, ако го забележех по-наблизо, после бягаше като луд...

Мога още да разказвам, сега ми е смешно, но тогава ме беше страх. Заминах за 1 година извън родния град и като се върнах после, не го засичах по уличките Търновски. Може би са го прибрали или е намерил друг обджект на желанията си. Бррр...

Сега освен трудности, привличам и хубави хора  Simple Smile За тях мога много да говоря и съм много благодарна!

# 24
  • Мнения: 3 447
Козирози. Хомосексуалисти. Мъже с вредни пристрастявания.

# 25
  • Мнения: 1 517
1. Смотловци и муньовци
2. Мазни, развратни простаци
3. Неприятности

На моменти Марко Тотев ряпа да яде  Mr. Green

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • Мнения: 920
Несретници, безработни, изпаднали в нужда. Като поосвестят ме зарязват и отиват да свалят мацки.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 15 465
A голямата ми дъщеря е магнит за всякакви проблеми и ,където е толкова ревнива само женкари и се лепят , и нея да имат, но и да си ходят и по други.

# 30
  • Мнения: 871
Воайори, при това все роми. Един хубав българин не ми се залепи, мамка му.
И съм сериозна!

 Joy Joy Ти ме разби.
Иначе аз не привличам идиоти, а все светни. По едно време ми налитаха много мъже водолеи, но и с т'ва се спря

# 31
  • Мнения: 6 029
красиви и богати мъже...... smile3534

# 32
  • Мнения: 2 891
красиви и богати мъже...... smile3534

Ееее, сега, защо ни ядосваш  Mr. Green Завиждам  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 2 673
магнит съм за децата
за мангите по улицата ...от типа.."ар ма како да ти гледам..."

# 34
  • Мнения: 412
Козирози. Хомосексуалисти. Мъже с вредни пристрастявания.
Grinning Хе, веке ти признах, че съпргугът-козирог се регистрира в този форум специално за да подкрепи благородната кауза "Дона за златно перо" по околоновогодишните гласувания  Simple Smile

Привличам хора, родени на 7-о число, момиченца (цар съм в рисуването на принцеси  Flutter), непознати персони, наклонни към изповеди и душеприказване и не на последно място, хора, които искат да се женят  Laughing за мен..  

# 35
  • Мнения: 2 292
Идин съм си привлякла и той ми харесва.
Иzобщо не привличам много хора около себе си. Темерут и половина  Laughing

# 36
  • Мнения: 7 111
На някои лепват хора с еднакви имена. Че даже и да извади късмет името да не е от мепящите се, той обича към него да се обръщат с името-магнит.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 822
Близнаци...Имам чувството,че друга зодия просто не съществува.
Самоубийци...
Кучета...Не само бездомни.
Магарета...Имаше период,когато си мислех,че няма да е зле,да се занимавам с дресура на такива животни.Явно говорим на един и същи език...

# 38
  • Мнения: 3 423
Близнаци...Имам чувството,че друга зодия просто не съществува.

Става ми жал за тебе. Cry

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 306
По едно време привличах мъже с нужда от диагностициране.  ooooh!
После се "омъжих"  Laughing
Мисля, че привличам (или провокирам) разгневен и кисел обслужващ персонал от всякакви сфери.

# 40
  • Мнения: 1 426
3/4 от обкръжаващите ме са зодия дева, как така ги събирам около мене - не знам

# 41
  • Мнения: 1 733
А аз- за мъже водолеи. Иначе и доста луди ми се лепят,ама тях не съм ги питала за зодията Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 491
Магнит съм за споделящи проблеми. Кой знае, може би вдъхвам доверие, пък и никога не съм предавала човек, поверил ми нещо.
Свекърва ми винаги се чуди как може да се товаря с хорската негативна енергия. Казвам и, че аз го приемам по друг начин, не като товарене. Или поне-не винаги.

Това все едно аз съм го написала. Мъжът ми ме бъзика, че съм кошче за душевни отпадъци Confused

Иначе привличам май само лъвове. Имам две бивши лъвчета, сегашният ми и той е зодия Лъв.

# 43
  • Мнения: 2 495
Магнит съм за обвързаните мъже-женени, с приятелки, с любовници и прочие...То чуждото било най-сладко, незнам.. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 5 622
Както беше казал един човек от форума по мой адрес: Радарът ми е сбъркан. Магнит съм за неподходящи мъже, това мога да кажа ooooh! Също така съм и магнит за неприятности Tired

Хаха и аз така  Crazy

Относно зодииите, магнит съм за рогати такива..Най-често телец или козирог. На пук на това, което пише, че моята зодия си пасва с такива, мога да кажа, че въобще не е така. Мъжът ми е стрелец, точно зодията, която уж не се понася с моята, но ето...на пук на всичко астрологично сме ОК като двойка  Crazy(това дойде малко оффтопик)

# 45
  • Мнения: 5 622
Магнит съм за обвързаните мъже-женени, с приятелки, с любовници и прочие...То чуждото било най-сладко, незнам.. Mr. Green

Никога не съм имамла този проблем. Може би и по-добре  Wink

# 46
  • Мнения: 765
 Хора с пороци
 гейове - и мъже и жени - ако има някъде гей задължително си ставаме близки
 мутри
 мюсулмани , евреи , католици и всякакви религии различни от православната
 обикновени луди
 

# 47
  • Мнения: 2 495
Магнит съм за обвързаните мъже-женени, с приятелки, с любовници и прочие...То чуждото било най-сладко, незнам.. Mr. Green

Никога не съм имамла този проблем. Може би и по-добре  Wink
Не може би, а със сигурност Simple Smile Повярвай ми, понякога не се издържа ooooh!

# 48
  • Мнения: 4 202
Воайори, при това все роми. Един хубав българин не ми се залепи, мамка му.
И съм сериозна!

И при мен има нещо такова  Tired

# 49
  • Мнения: 967
Аз съм магнит за ...раци - всички приятели мъже са ми раци (с едно -две изключения) и най-важното и двамата мъже у дома ми са раци
А иначе онзи ден колежка каза, че ще предложи повече да не работя фронт офис, защото само идиоти клиенти съм привличала и съм и образувала само нерви, явно в служебно отношение съм станала магнит за психопати  Mr. Green

# 50
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не се смей, един не те прави магнит  Mr. Green

Нямам и претенции, мерси. Един стига.
Исках да кажа, че те разбирам и ти съчувствам Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 1 105
Воайори, при това все роми. Един хубав българин не ми се залепи, мамка му.
И съм сериозна!

И при мен има нещо такова  Tired

Значи слава Богу не съм сама в страданието Grinning

# 52
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Привличам пчелички, осички, всякакви мушички и комари, а съпругът ми най- ми се радва, когато около мен кръжат "винарки"  Wink Laughing
Веднъж и една сврака привлякох, та и с инжекцийка против тетанус се сдобих  Confused Laughing

# 53
  • Мнения: 5 370
Привличам пчелички, осички, всякакви мушички и комари, а съпругът ми най- ми се радва, когато около мен кръжат "винарки"  Wink Laughing
Веднъж и една сврака привлякох, та и с инжекцийка против тетанус се сдобих  Confused Laughing

Ухапа ли те? Shocked Shocked

# 54
  • Мнения: 2 891
Кумата ми я ухапа една маймуна в бензиностанцията  Mr. Green За София говоря  Crazy

# 55
  • Мнения: 677
Безхаберници, алкохолици, лентяи..Жени зодия близнаци..Нагли портиери и охранители..Напоследък една червенокоса жена ме преследва  Grinning

# 56
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Магнит съм за луди, деца и кучета.
Спомням си, споделих с едно гадже, че мъжете които ме харесват, носят в себе си процент (тъй да го нарека този дял) лудост, процент дете, процент куче.
Той адски се обиди.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 423
Сопрано, внимавай с червенокосите,
чувала съм, че знаят какво правят. Laughing


И как така едно 80% от отговарящите се
оказва, че са магнит за луди, не вдявам.

# 58
  • Мнения: 750
Метъли привличам. Отвсякъде. Всичките ми гаджета са метъли, мъж ми вкючително. Това добре. Другото, дето привличам са прости хора. Много обичат  да  ми приказват, щото съм търпелива и слушам. Понякога не схващам накъде бият, но няма значение. Привличам цигани. В управлението всеки циганн, дето го разпитвам ми вика, че съм много добра. Добра, дръжки Mr. Green После ме поздравяват по улицата Mr. Green

# 59
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Привличам пчелички, осички, всякакви мушички и комари, а съпругът ми най- ми се радва, когато около мен кръжат "винарки"  Wink Laughing
Веднъж и една сврака привлякох, та и с инжекцийка против тетанус се сдобих  Confused Laughing

Ухапа ли те? Shocked Shocked
Така си ме клъвна, че не усетих от къде ми дойде! Тогава разбрах какво значи израза "чавка да ти изпие акъла"  Joy

# 60
  • София
  • Мнения: 7 097

 newsm78 Значи трябва да те нагазя ли, к,во... Mr. Green

мутри
 мюсулмани
 обикновени луди
 

 Peace

Плюс ревнивци, ама от най-откачените... ooooh!
И също зодия скорпион /това вече ми харесва... Crazy

# 61
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Около мен всички са телци..Мноого трудна зодия..ни се водят, ни се карат  Tired Ама аз обичам да ми е трудно  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 386
Абсолютен магнит съм за Деви и Риби, нищо че се омъжих за Стрелец  Laughing
Иначе...привличам откачалките,нямам идея как   33uu  Joy

# 63
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Руси, със светли очи...
Металисти (никога руси!)
Барабанисти  Mr. Green
Поети  : Shocked

# 64
  • Мнения: 5 539
Привличам ниски на ръст мъже с комплекси. Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 2 152
Лъвове Crazy
аз съм скорпион и съм забелязала, че много, много привличам мъже от тази зодия.
Тримата ми сериозни приятели,последния ми стана и съпруг Simple Smile, са  зодия Лъв Peace

# 66
... особняци, чудаци и позитивно смахнати люде.

# 67
  • Мнения: 6 167
за старци със здравословни проблеми. ooooh!

# 68
  • Мнения: 3 569
Никой не привличам. По-скоро отблъсквам. Темерут си падам малко.

# 69
  • Мнения: 2 386
Руси, със светли очи...
Металисти (никога руси!)
Барабанисти  Mr. Green
Поети  : Shocked


Ти описа мъжът - мечта... Heart Eyes
Предлагам да излизаме заедно  Joy Joy (ако ме чуе моя човек...)

# 70
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
..Напоследък една червенокоса жена ме преследва  Grinning
...и се опитва да ти натрапи едно дете божем било твоето, нали?

# 71
  • Мнения: 750
Ми незнам как..ама все привли4ам умни и богати хора! Mr. Green

# 72
  • Sf
  • Мнения: 808
Никой не спомена Овните? Тази зодия мен ме преследва  Thinking Не знам за хубаво ли е, не е ли...

# 73
  • Мнения: 3 674
Воайори, при това все роми. Един хубав българин не ми се залепи, мамка му.
И съм сериозна!
Хммм.. а ти мургавка ли си много  newsm78 Не с заяждам де...само от любопитство питам Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 3 674
Лепат ми се предимно   скорпиони и деви. Sunglasses Тук таме телци....

Ина4е съм магнит за 6атстие и късмет Heart Eyes
Понеже все така става  4е който е в по-близък контакт с мен/тоест в обкръжението ми/...или се рзабогатява , или пък  му се слу4ват други много хубви работи... и съм напълно сериозна! Е незнам как става де  Thinking ..или се се6там поне малко.....
Ама туй ме радва де.... Mr. Green Искам вси4ки да са 6тастливи...и те са. Hug

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 19:44 от roza66

# 75
  • Мнения: 217
Като си гледам съпруга и приятелите, се радвам, че привличам стойностни хора. Макар и малко странни. Но какво да се прави - не си падам по "добри" момчета и момичета (в общоприетия положителен смисъл). Просто са ми скучни. Явно и аз не съм "добро" момиче...Това с уговорката, че съм била момиче по време на Пражката пролет  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 714
мазни дърти и палави коцкари  #Cussing out  #Cussing out  #2gunfire  #2gunfire да бяха един-двама, да не коментирам .... а то държавата дори смених и още по-лошо стана  #Cussing out

# 77
  • Мнения: 1 080
Бях магнит за всякакъв вид странни птици .Вариращи в различни крайности но от известно време обръщам полюсите веднага отблъсквам .Борсук пълен Confused

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Привличам ниски на ръст мъже с комплекси. Rolling Eyes

Ама Лилита, на теб 70% от мъжете ти идват ниски!  Laughing

# 79
  • Мнения: 4 451
Цигани и луди. Имам си един фен - психично болен млад мъж, вече 5 години няма отървия от него. Където и да ме срещне, все в лИбоФ ми се обяснява. Седим си ние семейно на кафенце (мъжа ми и децата) и той без грам притеснение сяда при нас на масата и започва да разказва надълго и широко колко ме харесва и обича. И от заплахите на мъжо не се впечатлява. Mr. Green Ама какво ухажване ми прави-то не са цветя, не бяха мартенички... Един ден реши да ме следи, за да види къде живея. Аз си бутам количката, той върви след мен. Яко се уплаших и реших да мина през полицейското управление. Гледам, отвън стои един полицай. Обясних му, че този господин след мен много ме притеснява и ако трябва, готова съм и жалба да подам. Казах си и тръгнах. И чувам зад гърба ми как полицая разпитва въпросният младеж: "Ти защо вървиш и преследваш жената?" А той му вика: "Ами, защото я харесвам". Пък полицая му каза: "Еми и аз я харесвам, ама не съм тръгнал след нея." Mr. Green hahaha
Друг е въпроса, че от 2 години насам съм жив магнит за нещастия. Close

# 80
  • Мнения: 1 153
Привличам мъже дето ги е страх да си кажат ,че ме харесват ooooh!

# 81
  • Мнения: 4 138
риби и мъже и жени. заобиколена съм от риби, параноясах чак.

# 82
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Магнит съм за луди, деца и кучета.
Спомням си, споделих с едно гадже, че мъжете които ме харесват, носят в себе си процент (тъй да го нарека този дял) лудост, процент дете, процент куче.
Той адски се обиди.  Mr. Green
Освен за луди,деца и кучета,съм магнит и за котки.

# 83
  • Мнения: 1 432
Аз съм магнит за шоколади   Mr. Green

# 84
  • Мнения: 6 993
близнаци, мъже и жени...
И мъже с името Христо newsm78

# 85
  • Мнения: 2 495
Привличам мъже дето ги е страх да си кажат ,че ме харесват ooooh!
Като се замислих и при мен има нещо такова.. Thinking

# 86
  • Мнения: 2 891
Аз съм магнит за шоколади   Mr. Green

Ей това вече е истинско признание  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 2 353
  1.Насекоми (например една пеперуда ми кацна на пръста и вървях с нея сума ти време).
  2.Разбрани мъже.
  3.Хора, които са родени на 06.01
 

# 88
  • Мнения: 5 539
Привличам ниски на ръст мъже с комплекси. Rolling Eyes

Ама Лилита, на теб 70% от мъжете ти идват ниски!  Laughing
Имам предвид наистина ниски, около 1,65-1,70. Как бих изглеждала до такъв, а? Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 299
Имаме ли нов колега в офиса - лепва се за мен... Винаги е така. Ама винаги...  ooooh!

# 90
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Работохолици  Tired Не знам кога успяват да ме забележат, при положение, че са толкова вглъбени в работата си  newsm78
Добре, че половинката е по-умерен вариант!

# 91
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Магнит съм за по млади от мен мъже  ooooh!
Магнит съм за "лоши момчета"  ooooh!

# 92
  • София
  • Мнения: 6 743
Преди години магнит за "боклуци" бях и мъже с името Николай  Rolling Eyes

# 93
  • София
  • Мнения: 2 210
Магнит съм за луди, деца и кучета.
1:1
 Joy Joy Joy
Може би градирано:
1.Деца
2.Кучета
3.Луди

Иначе съм заобиколена "отблизо" основно с Овнета.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 839
За дебеланковци... Хем тежа 42 кг  Thinking

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 6 935

И как така едно 80% от отговарящите се
оказва, че са магнит за луди, не вдявам.

ЗНачи лудите са много и се пробват навсякъде!  Laughing

# 96
  • Мнения: 1 095
Магнит за готини мъже, умни,чаровни,с прекрасно положение в обществото! Embarassed
Понякога се чудя какво толкова намират в мен  Laughing
Не съм жена тип манекенка,може би по - скоро съм жената - вамп и това ги привлича ,не знам... Crazy

# 97
май привличам нахални хора,сигурно защото не обичам такива #Cussing out друго качество не ме дразни толкова у един човек

# 98
  • Мнения: 677
Чудя се аз кво ме тегли към Добрич, Дороти, а то кво било..

# 99
  • Мнения: 1 095
Чудя се аз кво ме тегли към Добрич, Дороти, а то кво било..
сигурно е така мистър Сопрано Simple Smile
 Embarassed

# 100
  • Мнения: 3 423
Сопрано, разноокав стана.
В тая тема Добрич, в спамовата - мебели.
Голямо теглене, голямо тегло.

# 101
  • Мнения: 2 792
Напоследък магнетизма ми се е скапал Rolling Eyes.
Преди привличах предимно баби по градинките, много обичаха да си говорят с мен.

# 102
  • София
  • Мнения: 8 348
риби и алкохолици
по стечение на обстоятелствата риби плуващи във водка

# 103
  • Мнения: X
...за хора, които имат проблеми,
...за женени мъже и мазни типове...


С уточнението, че не е задължително да е и женен и мазен...

# 104
  • София
  • Мнения: 203
 Аз съм магнит за Димитровци Laughing

# 105
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
за по-млади от мен мъже зодия рак Embarassed Embarassed

# 106
  • София
  • Мнения: 8 348
и аз искам по-млади мъже, ако ще да са риби

# 107
  • Мнения: 3 423
за по-млади от мен мъже зодия рак Embarassed Embarassed

Тази зодия е безумно опасна.
Всичко живо ги магнетизира!
Лъжат, мажат, не признават!

# 108
  • Мнения: 2 792
за по-млади от мен мъже зодия рак Embarassed Embarassed
Тази зодия е безумно опасна.
Всичко живо ги магнетизира!
Лъжат, мажат, не признават!

  Момчил е рак....Боря се още не съм се дала  Tired

# 109
  • София
  • Мнения: 38 489
Мъже, завършили техникума Попов и бившото МЕИ.

Разни събития, места и хора, свързани със 7-ци.

# 110
  • Мнения: 3 674
Чудя се аз кво ме тегли към Добрич, Дороти, а то кво било..

Тони,това на новия аватар ти ли си...? Crazy

# 111
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
за по-млади от мен мъже зодия рак Embarassed Embarassed

Тази зодия е безумно опасна.
Всичко живо ги магнетизира!
Лъжат, мажат, не признават!

мъж ми е рак. детето ми е рак. и аз съм рак - за капак Laughing

# 112
  • Мнения: 2 254
Аз не съм магнетична личност...

# 113
  • Мнения: 3 423
Чудя се аз кво ме тегли към Добрич, Дороти, а то кво било..

Тони,това на новия аватар ти ли си...? Crazy

Тони го няма. Радио хетероним отговаря: ДА!
По-интересното обаче, Розке, е това надолу.

П.С. За да не питаш какво е хетероним, ти казвам,
че това е жена, дето й е излязло име на хетера.

# 114
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Магнит съм за скорпиони и женкари.

# 115
  • Мнения: 3 423
Магнит съм за скорпиони и женкари.

А това, Розке, са синоними.

# 116
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
А още съм магнит за всякакви дистрибутори- умират си да ми пробутват нещо. Аман. #2gunfire

# 117
  • Мнения: 1 866
Привличам мъже, които не обичат много да говорят. С ченгел да им вадиш думите от устата. Понякога това ме е изнервяло, понякога обаче ми харесва, защото аз съм голямо плямпало и така си водя монолозите на спокойствие. С мъжа ми даже се усъвършенствах и вече сама си задавам въпросите и сама си отговарям. Него май също го устройва, а и му е забавно. Така че явно тенджерата просто се е търкулнала и си е намерила похлупака.  

# 118
  • Мнения: 1 992
Близнаци.  Мъж, дете, приятелка, приятел...

# 119
  • Мнения: 2 099
Привличам ниски на ръст мъже с комплекси. Rolling Eyes
Ох и аз така,пък съм висока доста и нося и токчета нявгаш...да се чуди човек да се смее или да плаче ooooh!

# 120
  • Мнения: 702
Психично болни и агресивни и не толкова.
Лепят се за мене още от както станах на 15г. незнам какво се отпуши тогава ма няма спиране и до днес Simple Smile
Забелязала съм че покрай мене се успокояват  Simple Smile

# 121
  • Мнения: 27 524
Всякакви.

# 122
  • Мнения: 490
Козирози.....лелееееее алергия имам от тях! ooooh!

# 123
  • Мнения: 6 164
... за вманиачени ревнивци. Всичките ми гаджета ревнуваха до побъркване, не знам защо, не съм провокирала, добре, че поне мъжа ми е по-сдържан и не го показва толкова, или го пуска като бъзик.

# 124
  • Мнения: 2 716
Привличам мераклии за женитба. Който ме види и иска да се жени за мен.  Joy
И за въшки.

# 125
  • Мнения: 71
Психично болни и агресивни и не толкова.
Лепят се за мене още от както станах на 15г. незнам какво се отпуши тогава ма няма спиране и до днес Simple Smile
Забелязала съм че покрай мене се успокояват  Simple Smile
да не би аз да съм го писала newsm10

# 126
  • Мнения: 1 416
Днес съм магнит за тесногръди и нахални хора. Дразнят ме...

# 127
  • Мнения: 750
Днес съм магнит за комплексари и параноици Mr. Green

# 128
  • Мнения: 293
Не съм писала в тази тема, не знам за какво съм магнит, защото в последните години избягах от стереотипа си.

Признавам, че ме магнетизира джането (т.е, довлякох се след нея).

За да не повлека поредни, никому ненужни обяснения, ще продължа по темата: по едно време се запознавах само с телци, което не че ме тревожи, но ми се събират множко подаръците за рождени дни през април / май.

# 129
  • Мнения: 3 405
за децата  Grinning Ники казва, че съм по-дете и от тях.

# 130
  • Мнения: 3 423
по едно време се запознавах само с телци, което не че ме тревожи, но
ми се събират множко подаръците за рождени дни през април / май.

Поради тази причина емигрирах.
Но и тук ме причакваха телци.

# 131
  • Мнения: 3 248
...деца. Heart Eyes
...хора, които имат нужда да си споделят болките, всичките.  Sick

# 132
  • Мнения: 4 371
сърдити сервитьорки, дето ги мързи да работят Rolling Eyes

# 133
  • Мнения: 9 973
Аз привличам все хора,които да ми се връзват на простотиите!!Как няма един да ме укроти??????????????

# 134
  • Мнения: 287
аз съм магнит за интернет перверзници...и все викат, че било заради очите...
ми то г.за не съм си го показала никъде - ама пък такваз перверзия, аман!!! #Crazy newsm78

# 135
  • Мнения: 5 103
Преди бях магнит за кретени и проблеми, като ходех по нощни заведения, тъй като сега не ходя не съм магнит Mr. Green

# 136
  • Варна
  • Мнения: 686
Не знам каква е точната дума,но първата,за която се сещам е мамини синчета.Налитат ми като мухи на л....! И всички искат ,,точно такава като мен!",но един не каза,че иска мен!
А как мога да се справям с всичко,техни,мои проблеми...направо ми се възхищават!
Омръзна ми!Няма ли да попадна на мъж наи-после!!! Sad

# 137
  • Мнения: 4 806
хъм ... няма определена група хора, която да привличам

сигурно не съм магнит

което означава, че не пиша по темата, за което моля да бъда извинена

# 138
  • Мнения: 3 447
аз съм магнит за интернет перверзници...и все викат, че било заради очите...
ми то г.за не съм си го показала никъде - ама пък такваз перверзия, аман!!! #Crazy newsm78
Аз съм магнит за турци по кю-то  Tired

# 139
  • Мнения: 3 405
И аз бях, но напоследък не са ме търсили, сигурно щото са открили теб Wink

# 140
  • Мнения: 3 447
И аз бях, но напоследък не са ме търсили, сигурно щото са открили теб Wink
Joy Къде зимуват турците, а?

# 141
  • Мнения: 521
и аз за турци ама по skype-а.мноооооого ме оби4ат  Crazy

# 142
  • София
  • Мнения: 8 348
аз пък за американци надзиратели в затвора
според мен си предават Кюто ми един на друг

# 143
  • Мнения: 1 798
комплексари,идиоти,деца,кучета

# 144
  • Мнения: 77
воайори и сексомани.Аман от незадоволени-защо не им пускат жените им newsm78

# 145
  • Мнения: 303
Най-вече шофьори,защото ми се налага да работя с тях/ е,не съм кондукторка,гид съм/,ама вече 10 г.чакам да ''магнетирам''някой германец,ама не става-или много стари ми налитат или въобще не-повечето от тях са доста надути и студени хора,под достойнството им е да се занимават с чужденки,но сега,след като станахме членове на ЕС,се надявам и в мойта къща да изгрее слънцето..

# 146
  • Мнения: 3 423
воайори и сексомани.Аман от незадоволени-защо не им пускат жените им newsm78

А ти защо не им пускаш?

# 147
  • Мнения: 3 423
Как ви намират по скайп тези турци?
И една моя приятелка все я намират.
И все турци. Мен що никой не ме намира.

# 148
  • Мнения: 4 733
Тези, които не искат да бъдат притеснявани не се пускат на режим " скайпващ ", капиш?! Mr. Green

# 149
  • Мнения: 6 206
Аз привличам тихи луди.
Също изглежда имам дарба на душеприказчик, щото често ме ползват за такъв, независимо, че може да нямам желание да чуя или да участвам в душеприказването в случая.
Магнит съм и за всякакви просяци и раздаващи листовки. На всички отговарям твърдо "Не, благодаря", което определено стряска просяците.
С тази разбираща и миловидна физиономия, чудно що ли? Simple Smile

Аз пък съм магнит за каквото си реша!

# 150
Привличам мъже, които не обичат много да говорят. С ченгел да им вадиш думите от устата. Понякога това ме е изнервяло, понякога обаче ми харесва, защото аз съм голямо плямпало и така си водя монолозите на спокойствие. С мъжа ми даже се усъвършенствах и вече сама си задавам въпросите и сама си отговарям. Него май също го устройва, а и му е забавно. Така че явно тенджерата просто се е търкулнала и си е намерила похлупака.  
Да не би да е така защото просто не им даваш думата  Joy

# 151
  • Мнения: 3 248
и аз за турци ама по skype-а.мноооооого ме оби4ат  Crazy

И мен. Shocked Shocked Shocked
По кю-то ми се включват само италианци/ки. Tired

# 152
  • София
  • Мнения: 7 097
Как ви намират по скайп тези турци?
И една моя приятелка все я намират.
И все турци. Мен що никой не ме намира.

Ох, и аз завеждам турския сектор в Скайпа... ooooh! При това не съм на режим "скайпващ", пък... Crossing Arms

# 153
  • Мнения: 1 400
РАЦИ
И всичките ходят назад Crazy

# 154
  • Мнения: 1 095
воайори и сексомани.Аман от незадоволени-защо не им пускат жените им newsm78

Явно и на собствените им жени им е писнало от прекалено внимание  Joy

# 155
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Психично болни и агресивни и не толкова.
Лепят се за мене още от както станах на 15г. незнам какво се отпуши тогава ма няма спиране и до днес Simple Smile
Забелязала съм че покрай мене се успокояват  Simple Smile


 ooooh! Това вече си е опасно  ooooh!

# 156
  • София
  • Мнения: 1 732
За раци всякакви, мъжки и женски.

Но аз съм скорпион, та е логично. Може пък и аз такива да избирам не/съзнателно  Wink

Иначе ме обичат рогати, аз от тях предпочитам основно овните  Simple Smile

А като толкова от вас са магнит за скорпионите мъже - ЕТО ЗНАЧИ КЪДЕ ХОДЕЛИ ВСИЧКИ СКОРПИТА, ДЕТО ГИ ХАРЕСВАМ!!  Joy

# 157
  • София
  • Мнения: 38 489
Побъркани шефове на скапващи се фирми. Вече се отчаях от търсене на работа.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Как ви намират по скайп тези турци?
И една моя приятелка все я намират.
И все турци. Мен що никой не ме намира.
Дай си кю-номера. Обещавам тържествено - следващия който ми се лепне да ти го пратя. Да си имаш и ти. Само дето български не знаят, или най-много здрасти. Английски не знаят. Руски не знаят. Немски не знаят. Кво искат ги питам? Чували, таковата, че българките били много хубаваи (накрая един можа да ми каже на развален английски).

# 159
  • Мнения: 3 423
Преди време бях в Турция на екскурзия.
В една дискотека хванах един турчин за
гушата и му обещах безсмъртие, ако пак
ме хване за циците. На немски, за да съм
по-убедителна. Благодаря ти, Янтра, но,
колкото и да съм хубава, обичам да говоря,
така че твоите скайпващи кюта не ги искам.

# 160
  • Мнения: 1 095
ееех, много магнетизъм,много нещо Simple Smile
  bouquet

# 161
  • Мнения: 660
Аз съм магнит за:
просяци,слабохарактерни и леко психично болни мъже,цигани,ей много ми се кефят ромите ,що тъй и аз не знам хихихихих hahaha
Сигурно им мязам на ЕСМЕРАЛДА... хахахах hahaha hahaha Joy

# 162
  • Мнения: 660
и аз за турци ама по skype-а.мноооооого ме оби4ат  Crazy
Те всички българки обичат хаха,и мен ме тормозят по скайпа,ей кат не видели са ... Joy

# 163
  • Мнения: 281
...зодия овен...

# 164
  • Мнения: 6 206
Аз привличам тихи луди.
Също изглежда имам дарба на душеприказчик, щото често ме ползват за такъв, независимо, че може да нямам желание да чуя или да участвам в душеприказването в случая.
Магнит съм и за всякакви просяци и раздаващи листовки. На всички отговарям твърдо "Не, благодаря", което определено стряска просяците.
Сто пъти съм го казвала, извинявай че пак ще го повторя, няма как да е по друг начин с тези невинни очички и усмивка.


Досега мислих за какво съм магнит, май за нищо или за каквото си реша. Аааа, сетих се, за детето ми, като сме заедно и до тоалетната не ме оставя да отида сама. Няма що, голям магнетизъм.

# 165
  • Мнения: 516
Не съм магнетична аз. На скайп и кю до сега никой не ми се е натресъл неканен, лудите и циганите ме подминават отдалече, непознати мъже не ми се обясняват, дори листовки не ми дават по улиците.
Обаче някак си не ми е тъжно от това.

# 166
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Флорина, мислила ли си да смениш прическата?

# 167
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Хм. Явно и аз съм от малката групичка на темерутите Stop

# 168
  • Мнения: 516
Флорина, мислила ли си да смениш прическата?
Обмислям да махна косата изобщо и да си татуирам дракон. Магнетично ли ще е? Wink

# 169
  • Мнения: 677
По-добре ще е някой череп, с костите.

# 170
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Опасявам се, че лудите и особено циганите ще продължават да те подминават  Laughing

# 171
  • Мнения: 984
Дядовци по на 82 - 92 години с нужда от споделяне.

# 172
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Лиске , и мен само турци ме преследват - и на Кю-то и на скаипа.Не даи си боже да вляза да играя табла в яхото- на секс налитат даже. Mr. Green
А аз така обичам да играя табла - тук няма с кои.
Лиске, а   за зодиите около мен предимно Телци се въртят- приятелки, брат, племенник, други ... Mr. Green
Вили

# 173
  • Мнения: 80
За добри мъже. Да им се чудиш на  акъла  newsm78 .
Ааа  .... и  за  всякакви  ориенталци...много ми се  кефят  горките.

# 174
  • Мнения: 376
Аз се сещам единствено, че съм магнит за програмисти  Laughing

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 03:21 от Пижулинка

# 175
  • Мнения: 2 849
Аз привличам тихи луди.
Също изглежда имам дарба на душеприказчик, щото често ме ползват за такъв, независимо, че може да нямам желание да чуя или да участвам в душеприказването в случая.
Магнит съм и за всякакви просяци и раздаващи листовки. На всички отговарям твърдо "Не, благодаря", което определено стряска просяците.
същата съм ,дай ми луди и и просяци ....

# 176
  • Мнения: 4 406
Не съм магнетична аз. На скайп и кю до сега никой не ми се е натресъл неканен, лудите и циганите ме подминават отдалече, непознати мъже не ми се обясняват, дори листовки не ми дават по улиците.
Обаче някак си не ми е тъжно от това.
това защото гледаш злобно...
и това дето го казваш по- горе, важи и за мен...

# 177
  • Мнения: 15 555
Привличам досадни хора без работа. Всеки път когато се запозная с някое момиче и се подлъжа по нейното "Айде ще ти звънна да пиеме по кафе" винаги съжалявам. Обикновено пиеме кафе и още на следващия ден ми се звъни, ако няма какво да правя пак да пиеме по кафе. На по-следващия пак така и докато се усетя вече съм всеки ден по цял ден с тази жена, ако не сме навън ще сме вкъщи и няма отърване. Да не говориме, че след 1-2 месеца така на мъжа ми вече му е писнало, че когато и да се прибере въпросната дама е все вкъщи, а и на мен ми идва малко в повече присъствието й и когато започна да се опитвам да разредя срещите се почват едни дъъъълги разговори от типа ама защо ме отбягваш, нещо да не те обидих, друга приятелка ли си намери  smile3514
Как да обясня на такива хора, които си нямат работа по цял ден, че аз си имам достатъчно ангажименти и ще пиеме кафе когато и двете сме свободни  ooooh!.
Та все ей на такива "приятелки" попадам.

# 178
  • Мнения: 3 782
При мен нещата винаги трябва да стават по трудния начин, по-бавния и изнервящ.
Привличам и незнайно защо, хора които имат много проблеми, добра съм за слушател, ама в един момент ми писва, но не и гласно.

# 179
  • Мнения: 17 546
Ами аз не знаех, но най-добрата ми приятелка, която е до мен от 30 години ми каза, че някак си все със странни хора контактувам. Тя не се мисли за странна Mr. Green . А иначе през годините установих, че през живота ми непрекъснато преминава по някой мъж, зодия "овен" и контакта е неизбежен. Що така? Rolling Eyes

# 180
Аз съм магнит за кретени и комплексари,момичета как се излиза от тоя порочен кръг?

# 181
  • Варна
  • Мнения: 672

.....и телец......

# 182
  • Мнения: 4 371
Аз съм магнит за кретени и комплексари,момичета как се излиза от тоя порочен кръг?

Много ми приличаш на една моя позната. Четох ти темата, сега този псотинг... Случайно да се казваш Силвия?

# 183
  • София
  • Мнения: 3 406
О-о-о, да.
Скорпионите по неизвестни за мен причини ги привличам.
Имам забележителна скорпионска колекция, нещо като диамантена огърлица и всеки със собствена форма, цвят и блясък.
Може би, защото съм възпитана от скорпиони. Казват, че всичко се корени в детството.  Wink

# 184
Само дъртаци около мен, АМАН!

# 185
  • Мнения: 431
Аз съм магнит за умни и интересни хора, които са заблудени, че и аз съм като тях. Много тъпо се получава.

# 186
  • Мнения: 123
Аз за смотаняци.Когато бях ученичка само такива ми се лепяха.По късно нахалитети,а сега всякакви.Като бюро за оплаквания съм,вече даже съм свикнала.И какво за скорпионите и аз съм такава.И нние сме хора бе.... Embarassed

# 187
  • Мнения: 3 091
и аз съм магнит за скорпиони, кума Лисо!
около мен е цял вивариум, терариум и всякакъв ... ум
и за душевни излияния. Явно предизвиквам доверие и хората ми разказват съкровени нещица...

# 188
# 189
Ревнивци,душевни вампири,неизявили се,но със само4увствието,4е са най големите...............ОМРЪЗНА МИ.
А как да се освобождаваме от хората,които привли4аме?Тези,които не ни носят нищо хубаво Sad

Момичета, момичетааа, за всичко си има начин Simple Smile
Като за начало човек трябва да се опита да пренастрои мисленето си в обратна посока. Докато не го направи, ще привлича "по подобие" всякакъв вид енергийно-вампиристично настроени субекти. Защото всеки, чието присъствие по някакъв начин ви притеснява, се "храни" с вашата негативна (или някакъв друг вид) енергия. Има ги всякакви.
Друг начин, според мен по-лесен, е да потърсите начин да се отървете от "вируса" в "информационната си система". Успеете ли, ще почнете "по подобие" да привличате неща и събития според новите си "настройки".  newsm10 Така ще ви остане повече време да се радвате на нещата, които са истински важни за вас.
Ако се затруднявате, ще се радвам да помогна с всичко, което ми е по силите. newsm24

# 190
По едно време привличах мъже с нужда от диагностициране.  ooooh!
После се "омъжих"  Laughing
Мисля, че привличам (или провокирам) разгневен и кисел обслужващ персонал от всякакви сфери.

Киселяците се неутрализират по следния начин:
Мислено ги "черпиш" я с бонбони, я с уиски, я със здрав бакшиш ... използвай въображението си.
Пробвала съм го неведнъж и при мен поне работи  Peace

# 191
  • Мнения: 227
Аз съм магнит за умни и интересни хора, които са заблудени, че и аз съм като тях. Много тъпо се получава.
Joy
По темата-ревнивци...ама много големи ревнивци Tired

# 192
  • Мнения: 205
Аз съм магнит за губене на документи.Винаги, когато трябва да получавам документи ми се губят по пощата, по интернет(изпратени на грешен адрес) и т.н.

# 193
  • Мнения: 88
Аз съм магнит за кретени и комплексари,момичета как се излиза от тоя порочен кръг?

и аз питам същото.....как да се отърва от всички идиоти около мен....няма ли свестни мъже?!? newsm78

# 194
  • Мнения: 408
.....Станимировци - имах гадже Станимир, мъжа ми се казва Станимир, състудентът ми, на две от най-близките ми приятелки мъжете-също. От толкова много Станимировци може и да съм пропуснала някой  Thinking

# 195
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз съм магнит за губене на документи.Винаги, когато трябва да получавам документи ми се губят по пощата, по интернет(изпратени на грешен адрес) и т.н.
Ох, умрях от смях.

Някога бях магнит за мутри и за роми. Надявам се вече да съм загубила тази си дарба да ги очаровам.
Напоследък привличам коплексари, изхвърлячи, подмазвачи, свалячи /шефове от мъжки род, останалото все в женски род/. Някои не ги търпя-толкова са жалки, милите, но други търпя по принуда. Жалко, че тенденцията не е броят им да намалява.

# 196
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Само дъртаци около мен, АМАН!


ОКОЛО МЕН само младоци - АМАН  ooooh! Хайде да се смениме  Wink

# 197
  • Мнения: 88
ОКОЛО МЕН само младоци - АМАН  ooooh! Хайде да се смениме  Wink
[/quote]
 Laughing Laughing Laughing и при мен така се получи, че единствените свестни /двама/ бяха доста по-малки от мен  Sad

# 198
  • Мнения: 877
Магнит съм за супер приятни хора, с които сме със сходни интереси и ми стават автоматично приятели, дългосрочни. Сега се връщам от семинар, на който се "влюбихме" от пръв поглед с изключително приятна дама. Вече година си намирам хора от далечно минало (живот ли... Thinking), много ми е приятно.

Общи условия

Активация на акаунт