Аз съм магнит за...

  • 8 916
  • 198
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Магнит съм за обвързаните мъже-женени, с приятелки, с любовници и прочие...То чуждото било най-сладко, незнам.. Mr. Green

Никога не съм имамла този проблем. Може би и по-добре  Wink

# 46
  • Мнения: 765
 Хора с пороци
 гейове - и мъже и жени - ако има някъде гей задължително си ставаме близки
 мутри
 мюсулмани , евреи , католици и всякакви религии различни от православната
 обикновени луди
 

# 47
  • Мнения: 2 495
Магнит съм за обвързаните мъже-женени, с приятелки, с любовници и прочие...То чуждото било най-сладко, незнам.. Mr. Green

Никога не съм имамла този проблем. Може би и по-добре  Wink
Не може би, а със сигурност Simple Smile Повярвай ми, понякога не се издържа ooooh!

# 48
  • Мнения: 4 202
Воайори, при това все роми. Един хубав българин не ми се залепи, мамка му.
И съм сериозна!

И при мен има нещо такова  Tired

# 49
  • Мнения: 967
Аз съм магнит за ...раци - всички приятели мъже са ми раци (с едно -две изключения) и най-важното и двамата мъже у дома ми са раци
А иначе онзи ден колежка каза, че ще предложи повече да не работя фронт офис, защото само идиоти клиенти съм привличала и съм и образувала само нерви, явно в служебно отношение съм станала магнит за психопати  Mr. Green

# 50
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не се смей, един не те прави магнит  Mr. Green

Нямам и претенции, мерси. Един стига.
Исках да кажа, че те разбирам и ти съчувствам Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 1 105
Воайори, при това все роми. Един хубав българин не ми се залепи, мамка му.
И съм сериозна!

И при мен има нещо такова  Tired

Значи слава Богу не съм сама в страданието Grinning

# 52
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Привличам пчелички, осички, всякакви мушички и комари, а съпругът ми най- ми се радва, когато около мен кръжат "винарки"  Wink Laughing
Веднъж и една сврака привлякох, та и с инжекцийка против тетанус се сдобих  Confused Laughing

# 53
  • Мнения: 5 370
Привличам пчелички, осички, всякакви мушички и комари, а съпругът ми най- ми се радва, когато около мен кръжат "винарки"  Wink Laughing
Веднъж и една сврака привлякох, та и с инжекцийка против тетанус се сдобих  Confused Laughing

Ухапа ли те? Shocked Shocked

# 54
  • Мнения: 2 891
Кумата ми я ухапа една маймуна в бензиностанцията  Mr. Green За София говоря  Crazy

# 55
  • Мнения: 677
Безхаберници, алкохолици, лентяи..Жени зодия близнаци..Нагли портиери и охранители..Напоследък една червенокоса жена ме преследва  Grinning

# 56
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Магнит съм за луди, деца и кучета.
Спомням си, споделих с едно гадже, че мъжете които ме харесват, носят в себе си процент (тъй да го нарека този дял) лудост, процент дете, процент куче.
Той адски се обиди.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 423
Сопрано, внимавай с червенокосите,
чувала съм, че знаят какво правят. Laughing


И как така едно 80% от отговарящите се
оказва, че са магнит за луди, не вдявам.

# 58
  • Мнения: 750
Метъли привличам. Отвсякъде. Всичките ми гаджета са метъли, мъж ми вкючително. Това добре. Другото, дето привличам са прости хора. Много обичат  да  ми приказват, щото съм търпелива и слушам. Понякога не схващам накъде бият, но няма значение. Привличам цигани. В управлението всеки циганн, дето го разпитвам ми вика, че съм много добра. Добра, дръжки Mr. Green После ме поздравяват по улицата Mr. Green

# 59
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Привличам пчелички, осички, всякакви мушички и комари, а съпругът ми най- ми се радва, когато около мен кръжат "винарки"  Wink Laughing
Веднъж и една сврака привлякох, та и с инжекцийка против тетанус се сдобих  Confused Laughing

Ухапа ли те? Shocked Shocked
Така си ме клъвна, че не усетих от къде ми дойде! Тогава разбрах какво значи израза "чавка да ти изпие акъла"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт