daylong

  • 3 876
  • 19
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 201
Малкият ми син е с атопична кожа и ми препоръчаха да го мажа със слънцезащитния крем Daylong. Взела съм първо тестер Daylong extreme 50 фактор /май е ново/, днес ще го пробвам за първи път.
Иначе вече ползвам продукти на Spring за малкия - хидролосионът Еxcipial с урея за тялото /19 лв. за 500ml./ и крем Еxcipial с бадемово масло за памперс зоната / около 6 лв за 30ml/. Много съм доволна.

# 16
  • Мнения: 1 427
Много е добър, на нас дерматолог ни го изписа, и то не детския с фактор 40, а обикновения с фактор 15. Което би трябвало да значи, че става и за деца-не дава проблеми.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
Не съм ползвала, но само хубави неща за тях съм чувала, но нямаше като купувах на малчо, сега като свърши мустелата ни вероятно такъв ще пробвам.

# 18
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Миналата година бях купила за Иван MicroSun SPF 20, доволна съм. Тази година пак ще купя такова. Лесно се нанася, остава тънък филм върху кожата, виждаш къде е намазано и къде не е. Не се отмива при намокряне. Купих го от кварталната аптека за около 18 лв. (90мл.).

# 19
  • Мнения: 2 567
Миналото лято цялото семействто изкарахме с такъв крем, много бях доволна.
Сега 2 пъти намазах Диана и 2та пъти се обрина  Rolling Eyes Явно е развила алергична реакция...

Общи условия

Активация на акаунт