Хасковските малчугани са игриви и засмяни

  • 15 405
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 983
Лоран, незнам дали знаеш, но ще откриват боулинг, точно до Х-а, та там търсят сервитьори..ако това те интерисува. Ако минаваш от там, ще видиш обявата на вратата...

# 271
  • Мнения: 36
Момичета, гледате ли мюзик айдъл? ние сме му фенове цялото семейство, а нашият фаворит е Теодор! вие към кого имате предпочитание?
Лека вечер на всички!

# 272
  • Мнения: 1 354
Момичета благодаря за помоща и отзивчивостта Hug
Относно сервитьорството,всеки работил веднъж не иска отново.
Та и аз така  Whistling
Навита съм за сервитьорка,ако карам само първи смени,а надали има заведение,което да е съгласно по този начин или ако има,то с колежките ще имам проблем.

За мадока и роди ще проверя,но ме съмнява да са съгласни на непълнолетна,за два месеца.

Искренно ви благодаря иначе.  bouquet  bouquet  bouquet

# 273
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ох, Лорън! И аз на твоята възраст срещах същите проблеми при търсене на работа Confused За съжаление всичките ми опити бяха без успех Sad
 Пожелавам ти късмет  Peace

# 274
  • Мнения: 1 103
успех и от  мен Лорън дано лесно да си намериш работа късмет.

# 275
  • Мнения: 319
envia ти кога захрани и как. Моля те сподели опита си с мен, защото аз много се чудя дали да чакам до края на 6-тия месец. Колкото и да чета ми се струва малко късничко. Пък се притеснявам най-вече защото не ака нормално все към 5-тия ден и много често се налага да му се помага.
За това съм се спряла на варианта след 5-тия месец да го почвам леко със сокчета от морков, ябълка и за разхлабване круша.

# 276
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Krasi_Vasi,

с тези сокчета от морков и/или ябълка направо ще се бетонирате. По-добре започни с плодови пюренца Peace

# 277
  • Мнения: 2 631
krasi_vasi, отговорих ти изчерпателно на ЛС! Peace

# 278
  • Мнения: 319
с тези сокчета от морков и/или ябълка направо ще се бетонирате. По-добре започни с плодови пюренца Peace
и аз съм срещала тук-там по форума, че не трябва да се почва със сокчета, но не знам защо, но като чета разни книги с това започват. Най-вероятно ще те послушам и като му дойде времето ще стартираме с нещо друго. Ще се поровя в библиотеката, за да реша.
krasi_vasi, отговорих ти изчерпателно на ЛС! Peace
Благодаря!!! flower

# 279
  • Мнения: 36
krasi_vasi, и ние като бяхме на вашата възраст имах проблем с акането, затова аз започнах захранването от 4-я месец и започнах със зеленчуковите пюрета, защото знам,че от плодовите после детето трудно минава на зеленчуковите, а моя беше малко и злояд.Та проблемът ми с акането постепенно се реши, плодовите ги въведох  1 месец след това. при мен тази схема се оказа сполучлива.Плодовите сокчета чак сега почнах да ги давам, и аз съм на мнение да не се избързва с тях

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 823
envia ти кога захрани и как. Моля те сподели опита си с мен, защото аз много се чудя дали да чакам до края на 6-тия месец. Колкото и да чета ми се струва малко късничко. Пък се притеснявам най-вече защото не ака нормално все към 5-тия ден и много често се налага да му се помага.
За това съм се спряла на варианта след 5-тия месец да го почвам леко със сокчета от морков, ябълка и за разхлабване круша.

Ако влезеш в кърмаческия форум и пуснеш търсачка за неакането при кърмачета,ще прочетеш много инфо за този"проблем".Написах проблем в кавички,защото много майки които кърмят изключително и бебето им не ака няколко дни се стряскат,но това повярвай ми е абсолютно нормално.Но пак подчертавам,отнася се само за изключително кърмените бебета.Мисля и ,че в библиотеката на същия подфорум,ще намериш статии по въпроса.Отделно за захранването няма нищо страшно да захраниш след 6-ия месец.Всички майки,които вече са го правили,са със здрави и оцелели бебета.Никак не ти препоръчвам да започваш с плодови и то още повече сокчета.На тази възраст можеш спокойно да даваш директно самия плод,но според мен е по-добре да започнеш със зеленчук.Мога още мноооого да пиша за късното захранване,но само ,ако поискаш.Виждам,че и Енвиа вече ти е писала по въпроса на лични,така,че изглежда моето писане ще е излишно.Ако все пак имаш някои чуденки ,можеш да ми пишеш на лични.  bouquet

# 281
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Krasi_Vasi,

в библиотеката на кърмаческия форум има много изчерпателни статии защо не трябва да се започва със сокчета. А книгите които четеш може би са малко по старички  newsm78

Лорън,

вчера по радиото чух, че някоя автобусна фирма (май казаха Арда тур  newsm78) търси стюардеси.

# 282
  • Мнения: 319
Благодаря Ви момичета!  newsm51
Ще се поровя още и ако имам въпроси ще Ви пиша на лични.

Ходихте ли някъде на по-интересни места през празниците???
Разказвайте де!!!   smile3535

# 283
  • Мнения: 1 354
Момичета бихте ли ми казали колко струва изкарване на една снимка от цифров фотоапарат.
От бала на братовчедка ми има около 50-60 снимки на моя апарат,но тя в момента няма комп,а и иска да си сложи някои в рамки и затова иска да си ги изкара.
Та...колко струва?
Искренно се надявам някоя от вас да има наблюдения.

Благодаря.  bouquet

# 284
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Момичета бихте ли ми казали колко струва изкарване на една снимка от цифров фотоапарат.
От бала на братовчедка ми има около 50-60 снимки на моя апарат,но тя в момента няма комп,а и иска да си сложи някои в рамки и затова иска да си ги изкара.
Та...колко струва?
Искренно се надявам някоя от вас да има наблюдения.

Благодаря.  bouquet

В КОНИКА са по 0,20лв., р-р 9/13! Даваш картата, казваш кои снимки искаш и след 24ч ги имаш!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт