ДВЕ ДЕЦА - ЕДНА СЪДБА!!! МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ!!!!!

  • 25 725
  • 195
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 356
nevi , къде и как се свърза с Росен?

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Боже, сега гледах видеото.   Cry

Ще прегледам дрешките от нашата госпожица и ще намеря нещо за децата.  Ще изпратя колет на адреса, даноми го вземат в пощата.
Nevi, като го пусна ще пиша на теб, за да пишеш нна Росен. Става ли така?

# 62
  • Мнения: 639
Лалка ,Мамичка Яничка С Росен се свързах чрез имейла му.Вчера му пратих запис и сега към 14ч. чакам обаждане от него ,че го е получил и всичко е наред.Събирам и аз неща за колета,той сподели още ,че и те самите имат нужда от летни панталони и обувки за Севди -ниски ,летни №37.Аз ще пратя в колета най-вече дрешки за Радостинка и каши,блузки за Севдито ,риза за Росен.Ако някой може да помогне с дрешки за Емко  Hugили обувки за Севдито  Hug
Няма проблем аз да се свържа с тях и да им кажа че колетите са изпратени.Трябва да питате и кога ще пристигнат на адреса ,за да знае Росен кога да си ги търси.

Страхотно се радвам ,че има такива хора които не остават безразлични към поредното нещастие,за което ви БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!!!!!

# 63
  • Мнения: 1 568
Извинявам се,нямах нет няколко дена!Днес видях Росен,помоли наистина да е до поискване,защото имало недоброжелатели,които ги тормозели!Каза ми и на мен: Русе 7000
Централна Поща до поискване!Росен Илиев Христов
Ако някоя от вас се притеснява,за нещо ще и дам телефонът му на лични!!!Да ми пише!Благодаря Ви момичета!!!!  bouquet

# 64
  • Мнения: 8
Извинете , момичета, не разбрах дали има сметка, която да не е към фондацията, на която могат да се изпратят парички.

# 65
  • Мнения: 13 512
Аз ще приготвя колет с  нови обувки за Севда. Колко е висок Емануил? А пари  до поискване - на Росен ли да изпратя?

# 66
  • Мнения: 356
За жалост за сега мога да помогна само с дрехи за мама и тате. За дечицата нямам. Трябва евентуално приятелки да разпитам. Ще направя каквото мога

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
...Колко е висок Емануил? ...


И аз това искам да знам. А Радостинка горе-долу с какви мерки е?

# 68
  • Мнения: 639
момичета най -добре е ,да се изпращат и парите и колетите на адреса до поискване.Писах го някъде в темата но ето го :

гр.Русе 7000
Централна поща
до поискване
за Росен Илиев Христов

Росен ми каза,че с този адрес нямат проблеми.Получават и парите и колетите срещу лична карта само.

Когато решите да пратите нещо само го предопредете,за да отиде и да си вземе нещата.
Не знам колко е висок Емко,на 8год.е.Радостинка е на 6г. За нея съм приготвила дрешки за ръст 116-122см.За Емко един анорак за ръст 140см.и летни дънки.На мен ми е проблем обувките за Севдито ,за това се радвам ,че monda е намерила Hug

# 69
  • Мнения: 1 416
В една стара тема в Благотворителния подфорум имаше копирано писмо от Росен. Там той обяснява, че дечицата са дребнички за възрастта си.

# 70
  • Мнения: 2 567
Според мен, за Емануил дрехи с ръст 140 см. ще са големи. Дъщеря ми е почти на десет и е толкова висока, а не е от ниските за възрастта си. А Емо хем е по малък като години, хем баща му казва, че и на ръст е доста дребен.

# 71
  • Мнения: 1 341
доколкото прочетох дрешките трябва да са за над 3-4 годишни дечица

# 72
  • Мнения: 4 138
вчера и днес се виждах с росен. подарих им старият си лаптоп, за да имат нет вкъщи. иначе дават по 30 лева за зали на месец. пратих на севда 3 парфюмчета и иснудих майка ми да даде 50 лева. те са лично за севда да си купи нещо за себе си Heart Eyes
страсцхно готин човек е. добър, радушен, ведър.
радвам се че можах да се запозная с него.
има още едно семейство с две деца с подобна диагноза. май и те са от русе.
шапка им свалям на тези хора. герои са. и толкова добри и мили, абе нямам думи

# 73
  • Мнения: 720
вчера и днес се виждах с росен. подарих им старият си лаптоп, за да имат нет вкъщи. иначе дават по 30 лева за зали на месец. пратих на севда 3 парфюмчета и иснудих майка ми да даде 50 лева. те са лично за севда да си купи нещо за себе си Heart Eyes
страсцхно готин човек е. добър, радушен, ведър.
радвам се че можах да се запозная с него.
има още едно семейство с две деца с подобна диагноза. май и те са от русе.
шапка им свалям на тези хора. герои са. и толкова добри и мили, абе нямам думи




  newsm10 smile3525

# 74
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Относно размерите, ето какво ми отговори Росен:

"Izpra6tame ti razmerite na decata: 135-140sm.viso4ina;a za vazrast:Emanuil-9god.,a Radostinka:6 i polovina god.

   Za drehi/obuvki na nas mi e trudno da ti otgovorq!Naprimer pantaloni:ponqkoga 46-i,a drug pat-48-i Nomer i za dvama ni!Zavisi ot modela,proizvod.-ne e kakto edno vreme-znae6 si nomera i taka!

    Sevdito nosi 37 Nom.obuvki.Ima nujda ot letni-niski!Za men-az sam lesen!"

Общи условия

Активация на акаунт