ДВЕ ДЕЦА - ЕДНА СЪДБА!!! МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ!!!!!

  • 25 697
  • 195
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 568
МАМИ,РОСЕН Е ТУК И ИСКА НЕЩО ДА ВИ КАЖЕ!  ЩЕ ПИШЕ ОТ МОЯ АВАТАР,ЗА ДА НЕ СЕ РЕГИСТРИРА СЕГА,ПО-НАТАТЪК ЩЕ СЕ РЕГИСТРИРА!ТА СЛЕДВАЩИЯТ ПОСТИНГ  Е ОТ НЕГО!!!!

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 00:57 от stefiji

# 91
  • Мнения: 1 568
Първо хиляди благодарности към всички бг-мами и татковци,които са откликвали и откликват на нуждите на нашето семейство!!!!
Преди минути със stefiji i chokolina бяхме заедно и chokolina и нейното семейство ни  подариха цял чувал със дрешки и играчки,много им благодарим!!!!!

Емко и Радостинка Ви пращат своята благодарност и любов,без Вас и хора като Вас едва ли бихме се справили!!!!
За тези,които желаят да ни помогнат,това са нашите размери.

Децата на килограми са:11
Височина 140см.
Във момента имат нужда от пролетно-летни връхни дрехи.
Севдито носи 37 номер обувки и 46-48 номер дрехи.
Аз нося s/m размер,за дрехи.
66 килограма съм.

Искам да помоля всички,които ми пишат и евентуално не съм им отговорил,да не престават,защото аз нямам интернет и нямам възможност постоянно да влизам!!!!

Може да ми пишете на: rosmusic@abv.bg  и  ChristovRos@aim.com 

Телефонът ни го има stefiji ,която мама иска ще и го даде на лични!

Благодаря Ви още веднъж!
Бог да Ви пази!!!!

  bouquet

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 00:58 от stefiji

# 92
  • Мнения: 2 035
Нека Бог да е с вас Роска!  bouquet   bouquet   bouquet



п.п. Каки, само му редактирай поста и скрии мобилния номер. Давай го на мамите само на лични...все пак има и недоброжелатели в нета.

# 93
  • Мнения: 3 504
Много ме трогна писмото от татко Росен. Ще имам предвид, и  се опитам да изпратя нещо.
Като съм готова, ще поискам тел за връзка..

# 94
  • Мнения: 639
Здравейте ,отдавна не съм се включвала,ама малката изкара тежка скарлатина ,та за това.От моя колет който са получили,разбрах от Севдито,че панталоните не са и станали  Embarassed,май се оказаха малки.Сега не знам дали има някой друг който е пратил нещо за нея?

# 95
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Аз пратих няколко дрешки за нея, Росен ми писа, че не всичко и е по мярка, но все се надявам поне нещичко да и е станало...

# 96
  • Мнения: 319
НЯМАМ ДУМИ!!!
Знам, че каквото и да кажа ще бледнее и няма да може да опише това, което чувствам!
Ще направя всичко възможно и аз да се включа към вас състрадателни мами!  Two Hearts
За в момента мога да изпратя дрехи за Севдито и определена парична помощ.
Мисля, че който няма възможност да прати каквото и да е, да каже някоя друга дума на тези мили хора, за да знаят, че имат все по-голяма подкрепа и че се възхищаваме от тяхната всеотдайност!

# 97
  • Мнения: 186
Стефиджи,писах ти на лични.Свържи се с мен!

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Поклон пред смелостта на тези млади хора!!!Въпреки тежката си съдба тези дечица са благословени с прекрасни родители,които ги обичат.Бог да е с вас мило семейство!Ние ще помагаме с каквото и когато можем.

# 99
  • Мнения: 511
Браво на милите хорица  Hug
Много мъчно ми става, но няма по- хубаво от това, че си обичат дечицата и си ги гледат.
Ще им пусна запис.

Браво на всички добри души в този форум, които взимат присърце болката на хората.
  bouquet

# 100
  • Мнения: 4 138
не е само това семейство с такъв проблем впрочем. има и едно от софия. и двете деца са с подобна диагноза. чакам да ми отговорят на мейла, дали мога да пусна инфо за тях.

# 101
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
не е само това семейство с такъв проблем впрочем. има и едно от софия. и двете деца са с подобна диагноза. чакам да ми отговорят на мейла, дали мога да пусна инфо за тях.

Да има още едно семейство, което е от нашия форум.

# 102
  • Мнения: 3 504
Оооох, още не съм изпратила нищоооо ooooh!  Embarassedтук и с моите дертовете.

А искам да изпратя. Не съм забравила, ама съм се отнесела тук с моята мисия на местно ниво.

# 103
  • Мнения: 3 674
Гледахме филмчето за Севда ,Росен и сладките им ангелчета!! Едвам преглъщах  сълзите си които бяха изблик на смесени чувства радост...тъга...възхищение и любов към тези  прекрасни родители!
Възхитена съм от тези невероятни млади хора.С каква любов и радост гледат децата си! А Емко и Радостинка са невероятно мили ангелчета... Heart Eyes

Децата са много щастливи  с такива прекрасни родители!Усмивката не слиза от лицата им!
 Бог да е с вас и вашето семейство Росен и Севди...Винаги има надежда! Praynig
Не се предавайте...продължавайте все така да дарявате с любов вашите прекрасни деца!   bouquet

Нашето семейство ще пратим в петък колет с дрехи,шоколади   и парички  за  се  да купи каквото  е нужно Hug

matakosmata..Нали това е адреса :

гр.Русе 7000
Централна поща
до поискване
за Росен Илиев Христов

Ще се свържем с Росен по е майла за да му предадем че  им е пратен колет и в рамките на няколко дни да иде  и да си го получи....

Обичаме ви мило и прекрасно семейство!!!!  bouquet

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 18:48 от roza66

# 104
  • София
  • Мнения: 1 677
не е само това семейство с такъв проблем впрочем. има и едно от софия. и двете деца са с подобна диагноза. чакам да ми отговорят на мейла, дали мога да пусна инфо за тях.

Да има още едно семейство, което е от нашия форум.

И аз исках да напиша същото.
Те също са много борбени и от все сърце обичат децата си.Опитват по всякакъв начин да се грижат най-добре за тях.Трябват им много средства за това,но Бог не ги оставя.
Ако решат да разкажем и за тях,ще се уверите,че е така.
Поздрави  Hug

Общи условия

Активация на акаунт