ДВЕ ДЕЦА - ЕДНА СЪДБА!!! МОЛЯ ВИ ПРОЧЕТЕТЕ!!!!!

  • 25 701
  • 195
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 674
Мила Севди....нашето семейство ви пожелава  от все сърце много весело лято и весело изкарване на почивката! Вие за нас сте един пример за най-прекрасните и обичащи родители !Целувки на Емко  и Рдостинка   bouquet 

Обичаме ви! Heart Eyes

# 121
  • Мнения: 319
Пожелавам Ви приятно изкарване на почивката и дано следващия път да можеш да ни зарадваш с някоя добра новина! Топли прегръдки на малките ангелчета!  Hug

# 122
  • Мнения: 855
Да си изкарате страхотно, вие го заслужавате. Радвам се, че дечицата вече имат колички и ще можете да излизате спокойно на разходки  Hug
Когато можете се включвайте с информация, дано има развитие с изследванията и в най-скоро време се открие причината  Hug
Целувки на съкровищата   bouquet

# 123
Мамо Светле,Мамо Севде  Hug
Колко ли силни трябва да са  ви душичките?
Мамо Светле пиши и ти тук.Става дума за иднетично болни дечица.И за нас ще е по-лесно да следим новините за вас.Надявам се останалите не възразяват.
Мамо Светле напиши и ти от какво имаш нужда.
Мамо Севде,пиши за почивката.Дано да имате хубави новини!
  bouquet

# 124
  • Мнения: 319
Върнахте ли се от почивката? Как изкарахте? На малките ангелчета хареса ли им?
Разказвайте, чакаме с нетърпение новини от вас!

# 125
  • Мнения: 946
Мило семейство думите не ми стигат да опиша колко ми е мъчно за вас,но поне ме радва че сте силни.Не губете надежда за щастливия край,имате най-сладките малки усмивки на света.Мога да помогна и аз с някоя дрешка за вас за предстоящия сезон за съжаление главно за вас  Sad
Много  Hug Hug Hug за малките Емко и Радостинка и за вас бъдете силни и вярвайте!

# 126
  • Мнения: 1 568
Върнахте ли се от почивката? Как изкарахте? На малките ангелчета хареса ли им?
Разказвайте, чакаме с нетърпение новини от вас!

Ами не са се върнали,мисля че на 27-28 казаха че тръгват!
Бяха много развълнувани и от тях се лееше любов!Хей,хора ако знаете колко любов има в тях!Чак се срамувам от себе си понякога..........да са здрави и да ни дават пример!!!

# 127
  • Мнения: 3 674
Върнахте ли се от почивката? Как изкарахте? На малките ангелчета хареса ли им?
Разказвайте, чакаме с нетърпение новини от вас!

Ами не са се върнали,мисля че на 27-28 казаха че тръгват!
Бяха много развълнувани и от тях се лееше любов!Хей,хора ако знаете колко любов има в тях!Чак се срамувам от себе си понякога..........да са здрави и да ни дават пример!!!
Да наистина са страхотни!!!! И аз имам страхотното усещане че това семейство е пълно с любов!  Heart Eyes Те са едни невероятни мама и тати с две много сладки и милички ангелчета...  smile3525   Ще чакаме  като се върнат от почивката да разказват  за приключенията си... Hug
Обичаме ви мило семейство!!!  newsm51

# 128
Здравейте  приятели!
Върнахме  се  от  почивката    и   сме  много  радостни   дотолкова  че  ни беше  трудно  да се адаптираме у дома.
Чувстваме  се  много добре   а   децата   са  щастливи.  Много добре  им  се отрази  чистия  планински въздух.  Излизахме  на  разходки  всеки  ден.   Много се радваха! Heart Eyes Успяхме да  хванем   горещо  време  и  по-хладно.   Много добре се получи.
Децата  имаха  и масажи   -  много им   харесаха!  Масажите   им  подействаха   много добре!
Не  можехме  да  ходим  на  поход   в  планината  защото  с  количките  нямаше  как   -   но  пак  беше  хубаво   .  Разхождахме  се  там  където   беше  асфалтирано     и  количките  ни вършеха  много добра   работа.  Наистина  са  удобни.   И  като пътувахме  в  колата -  децата  бяха  седнали  в  кошовете  понеже   те  се  махат   и  наистина  е  много  удобно.  Като  се  прибирахме   към  Русе  вече   се  отбихме  и  разходихме   в  Дряновския  манастир   понеже  ни  беше  на  път.  Мисля  че не  съм  уточнила   това  къде  бяхме  -  бяхме  на  Люляците  - Габровския  балкан.
И  така   това  е за сега! Много  ми се  иска   да  публикуваме  няколко снимки   но  понеже  в  момента  не съм наясно  как става -   като  разберем   ще  ги   публикуваме.    Благодарим   за топлите  думи  ! HugБлагодарим  ти  sonka  за желанието   да  ни  помогнеш.  Можеш  да ми  пишеш  на лични.
Вярваме  че  живота  на децата  ни ще се промени   към  по-добро  разбира се!!!  bouquet
   

# 129
  • Мнения: 1 568
Супер!
Радвам се че сте си прекарали хубаво!
Знам какво означаваше за вас тази първа семейна почивка!
Много се радвам,наистина! Нацелувай децата и си почивайте сега!
Обаждай се и ми пиши!!!

# 130
  • Мнения: 4 138
много се радвам за вас. впрочем, ще имате ли интернет. онази бракма, дето я дадох на росен, става ли за нещо Thinking

# 131
  • Мнения: 1 568
много се радвам за вас. впрочем, ще имате ли интернет. онази бракма, дето я дадох на росен, става ли за нещо Thinking


Мисля че става,той я дава на ремонт!
Но предполагам с децата нямат много време! Peace
Моите уважения че си им помогнала!   bouquet
И на всички вас :сърдечни Български жени   bouquet  bouquet  bouquet

# 132
Отдавна  имаме   интернет   -  цяло  лято.  Наистина  лаптопа   го  давахме  на ремонт  но  пак  нещо  не  вървеше.  Но  сега  върши  добра  работа  понеже  го  дадохме  на  наш  близък  приятел  който   няколко  пъти   го  ремонтира.    А  ние  си  купихме  персонален  компютър  както  отдавна  си  бяхме  решили.   И  вече  отдавна  Роско   не  ходи  на зала.   
Стефче  много  си мила! Hug
Само  да  се  пооправим   с   багажите   -   знаеш  как  е   като  се  върне  човек  от  почивка  -   ще  се   обадя!  А  и вече  ежедневието  ни се стоварва.
Много  усмивки    и  прегръдки  от  малките  Емко  и  Радостинка! Hug Hug Hug  bouquet

# 133
  • Мнения: 3 674
Здравейте мило семйство!  Hug
Много се радваме че сте изкарали на Габровкия балкан супер!!!!   Hug



Вярваме  че  живота  на децата  ни ще се промени   към  по-добро  разбира се!!!  bouquet
  
А това е просто стархотно!!!     bouquet bouquet  bouquet И ние вярваме и се молим за вас!  Praynig  Praynig  Praynig

# 134
Здравейте мило семйство!  Hug
Много се радваме че сте изкарали на Габровкия балкан супер!!!!   Hug



Вярваме  че  живота  на децата  ни ще се промени   към  по-добро  разбира се!!!  bouquet
   
А това е просто стархотно!!!     bouquet bouquet  bouquet И ние вярваме и се молим за вас!  Praynig  Praynig  Praynig
Скъпа  приятелко   много  си мила   и  сърдечна Heart Eyes
Чувстваме те близка  до нашите сърца!
Благодарим  ти за  подкрепата   и за това че си с нас  !
Много  целувки   и  прегръдки  от Емко  и  Радостинка Hug Hug Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт