Различни бременности -различни бебета

  • 2 742
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Не мисля,че има такава зависимост.От личен опит не мога да говоря.
Лека бременност ти желая  bouquet

# 16
  • Мнения: 742
Не мисля,че има връзка... newsm78

Леко Бременеене Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз като теб първия път почти нищо не усетих, а сега...гадене, повръщане, умора...Скоро ще се разбере какво ще е, но каквото и да е - да е живо и здраво  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 631
Честито!  bouquet
Имах две абсолютно еднакви бремености.
Така че не виждам връзка, но напълно те разбирам в желанието ти за момиче  Wink - аз бях обезумяла почти... Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 1 248
И аз бях абсолютно като тебе и всичко ми казваха че ще имам момиче.Не им вярвях много , но ето че второто е момиче.Така че чака ме скоро да кажеш какво ще е бебчо (дано е такова каквото искаш)  Peace

# 20
  • Мнения: 1 883
След 3 месеца ще родя трето.Повръщане, гадене , киселини и др. такива екстри  и при трите бременности. Даже със всяка следваща повръщах до покъсано. В резултат 2 момчета и сега една мома. Heart Eyes
Каквото и да е  честито!  bouquet

# 21
  • Мнения: 686
ще имаш момиче

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Първо ЧЕСТИТО!  bouquet
По въпроса мисля, че няма такава зависимост, но щом искаш момиченце, искрено ти го пожелавам!
Лека бременност! Hug

# 23
# 24
  • Мнения: 477
При нас казват,две различни бременности-две еднакви деца!

# 25
  • Мнения: 174
Имах различни бременности но децата ми са еднакви по пол че дори и ужасно си приличат

# 26
  • Мнения: 2 677
Не смятам,че има връзка.....Но е възможно да има изключения.....Важно е да се роди живо и здраво бебче.....

Абсолютно подкрепям!  Peace

# 27
  • Мнения: 2 015
Аз пък съм чувала, че когато на бременната и е лошо, то е защото бебето ще прилича на бащата.Бебето носи повече гени, хормони от таткото, а организма на жената не ги възприема.Обратното, когато не ти става лошо, ще прилича на майката.Това се отнася за прилика, но не и за разлика в пола.

# 28
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз знам,че всяка бременност е различна и за себе си. Така че е нормално да се чувстваш различно.

# 29
  • Мнения: 3 456
Аз пък съм чувала, че когато на бременната и е лошо, то е защото бебето ще прилича на бащата.Бебето носи повече гени, хормони от таткото, а организма на жената не ги възприема.Обратното, когато не ти става лошо, ще прилича на майката.Това се отнася за прилика, но не и за разлика в пола.
И аз така съм чела

Общи условия

Активация на акаунт