"Само приятелка"

  • 5 635
  • 151
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 097
cладка мацка , к,во ти пука за мнението ни  Thinking При положение, че би останала с него дори да са имали секс въпросната нощ, още повече казваш, че си разбирала и за други случаи...Вие сте в правото си да си градите отношенията такива, каквито ви харесват...Просто изясни за себе си с какво можеш да се примириш и с какво не и дерзай...

# 61
  • Мнения: 830
benito, ами само вазелин не си потърси, за да й влезе по-лесно...

сигурно тича до аптеката Laughing

# 62
  • Мнения: 106
Пфу колко главоболия, той поне да беше я из***ал, ами то ...
Може още да мисля малко по детски, но ако съм Готина мацка с толкова либерален подход към живота и мъжете, няма да ми е проблем да си намеря друг мъж и да кажа на този да ходи да си .... дъщерите на приятелските им семейства.

# 63
  • Мнения: 1 047
Ау,запуши темата.

Трудно е в горещите моменти да удариш спирачката,но не е невъзможно.

Има хора,които само да си говорят мръсотии с някой от другия пол и да се уговарят за нещо по принцип,което така и никога не се случва ги удовлетворява.

Ники,аз не бих отишъл у тях,пич.
Може да е капан. Да иска да отмъсти на мъжа си,да го е вързала и да го накара да гледа.

# 64
  • Мнения: 830

Ники,аз не бих отишъл у тях,пич.
Може да е капан. Да иска да отмъсти на мъжа си,да го е вързала и да го накара да гледа.


аууу сериала ще е пълен Joy

# 65
  • Мнения: 87
Ники,аз не бих отишъл у тях,пич.
Може да е капан. Да иска да отмъсти на мъжа си,да го е вързала и да го накара да гледа.
...в такъв случай задължително трябва да отида...-  мъжка солидарност (все пак трябва да го освободим човека)! Обаче първо ше се овъргаляме с нея , а той нека да се прай на заспал Wink...само , че тя несериозна излезе мацката...не ми пише...и ме остави с гол в ръката!

# 66
  • София
  • Мнения: 7 097

За кой ли път... hahaha

# 67
  • Мнения: X
Готина случка  Simple Smile Явно не е само секс - въпреки, че мнението на жените е че мъжете са свине които гледат само да са мърлят... и при тях нагона е на първо место.... и нема чувства при мъжете... и че те (жените) никога не биха се омъжили за пари... и че изневярата за тях е нащо далечно като луната... Всички тези неща обаче са измислени от жените за да оправдаят себе си - все пак любовта е нещо възвишено и само те са богопомазани за го изпитат  Simple Smile Според теб мъжът ти защо го е направил? Според мен го е напарвил защото му липсва нещо... А за чекиите хич не си права - те са заместител  Wink и то качествен. Заместителя на чувствата и емоциите са чувсвата и емоциите на друга жена ... секса е следствие.... както и чекията

# 68
  • Мнения: 87
уахахахаха , явно съм обречен...
Всички са гига отворени на писане...обаче ако трябва да се свърши нещо полезно се понаакват... Wink
Жено..., ще ми съсипеш реномето бе... , тъкмо всички взеха да си мислят , че всеки ден се пъхам нейде...и ти се появи да ме разобличиш , че и публично...аууууууу-срама нямаш значи...!

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 17:25 от тонколона басова

# 69
  • Мнения: 589
"Всички"?!?!?!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Опааааа.....Тонколона,дръж Laughing

# 71
  • Мнения: 106
Ти да не си героят от историята, м?   Wink

Готина случка  Simple Smile Явно не е само секс - въпреки, че мнението на жените е че мъжете са свине които гледат само да са мърлят...

А това ли е мнението на всички мъже за мнението на жените за мъжете?

# 72
  • Мнения: 87
Опааааа.....Тонколона,дръж Laughing
...тъкмо да я захапя за прашките , ама те се оказа , че няма кураж... Wink

# 73
  • Мнения: 589
Що ме злепоставяш,бе,братче??? Simple Smile Embarassed

# 74
  • Мнения: 87
една мацка реши да ми се пусне и всички й скочихте...тя пък зе , че избяга преди да съм се усетил...
ще Ви го върна някой ден злобни мами такива...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт