"Само приятелка"

  • 5 635
  • 151
  •   1
Отговори
# 90
грозна картинка

ненае....ал  се нашия
кратък съвет към всички обвързани мъже
 преди да кръшнете направете едно кръгче до банята една бърза ..............
и след това решавайте дали да правите простотий


п.с.
техниката
намалява неплануваният извънбрачен секс до 90%

проверено Wink Wink Wink

# 91
  • Мнения: 87
... дали да правите простотий
Shocked Shocked Shocked

# 92
  • Мнения: 106
А някой питаше за детето беше при баба си,което незнам какво значение има.
Аз питах!
Не знам на колко е детето и не знам ти преди колко години си била дете, но повярвай ми детската психика е нещо много лабилно и подобни изцепки на "възрастните" се запомнят и оставят неприятно, объркващо и дори болезнено споменче там някъде в съзнанието ...
Все пак по-важно е че е било при баба си и като едно "още дете" ще ти препоръчам по всякакъв начин да се стараете да го държите мнооооооого далеч, от всякакви подобни ситуации.

# 93
Някой търсеше мъж за нещо, ама не разбрах за какво точно.

# 94
  • Мнения: 106
Някой търсеше мъж за нещо, ама не разбрах за какво точно.
За отмъщение.   Twisted Evil

# 95
А някой питаше за детето беше при баба си,което незнам какво значение има.
Аз питах!
Не знам на колко е детето и не знам ти преди колко години си била дете, но повярвай ми детската психика е нещо много лабилно и подобни изцепки на "възрастните" се запомнят и оставят неприятно, объркващо и дори болезнено споменче там някъде в съзнанието ...
Все пак по-важно е че е било при баба си и като едно "още дете" ще ти препоръчам по всякакъв начин да се стараете да го държите мнооооооого далеч, от всякакви подобни ситуации.


Детето е доста малко 1 година,и напълно подкрепям твоето мнение!!!!

# 96
Някой търсеше мъж за нещо, ама не разбрах за какво точно.
За отмъщение.   Twisted Evil

Няма такова нещо изобщо,за какво отмъщение говорим,шегуваме се с тонколоната.....Вече казах,аз ако съм искала не ми е нужен повод.

# 97
грозна картинка

ненае....ал  се нашия
кратък съвет към всички обвързани мъже
 преди да кръшнете направете едно кръгче до банята една бърза ..............
и след това решавайте дали да правите простотий


п.с.
техниката
намалява неплануваният извънбрачен секс до 90%

проверено Wink Wink Wink
Да де,ама нали точно там е тръпката в чуждото,ако си мъж ще ме разбереш....!!!!!!

# 98
  • Мнения: 106
Няма такова нещо изобщо,за какво отмъщение говорим,шегуваме се с тонколоната.....Вече казах,аз ако съм искала не ми е нужен повод.

Ама с повод си е друго сега, по-чиста съвест, повече хъс  Wink
А за шегуването, аз не знам дали тонколона басова се шегуваше.  Party

# 99
Според мен, сладка мацка, си един сладък пич.
И по-добре ти си удари една-две чикии, но все пак ни забаляваш.

ЗДРАВЕЙ    кое те кара да смяташ ,че съм мъж??????Случката е истинска  даже съм спестила някои подробности,че ще стане цял роман.Не търся конкретен съвет,аз разсъждавам върху случилото се като страничен наблюдател,все едно някой друг е написал темата.Желая да прочета мнението на повече хора по-въпроса ,какво биха направили и как биха го приели.Благодаря на всички които пишете.

# 100
Alm@    ....Aбе верно си е друго си е с повод Mr. Green.......а на тонколонката ще вземем да му спретнем един суинг най-накрая Twisted Evil

# 101
  • Мнения: 106
Alm@    ....Aбе верно си е друго си е с повод Mr. Green.......а на тонколонката ще вземем да му спретнем един суинг най-накрая Twisted Evil
А! Къде е сега да те прочете.

# 102
  После ако иска тонколонката можем да пуснем и отделна тема  ,да поразкажем с подробности как е било и колко пъти. Mr. Green щото на някои им доскуча тая тема ,та ще има да четат 3 дена и 3 нощи.............. Twisted Evil

# 103
Е, кво има за коментиране? Пуберски истории. Напили се някакви и почнали да се натискат. Като им е толкова акъла на участниците в играта, да се лигавят и да си обясняват за звезди, луни и прочее.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Еее ама няма късмет тая тонколона.Веднъж да не е във форума и гледай ще изтърве Laughing

Общи условия

Активация на акаунт