"Само приятелка"

  • 5 639
  • 151
  •   2
Отговори
# 135
  • Мнения: 623
Ladyleopard-Да те разбирам ли кой от къде е и да почваме дела за детето?Чудиш се с какво ме държи.В какъв смисъл ме държи?С10 годишен брак ме държи незнам за какво питаш.

Ааааа скъпа,бракът и съвместното съжителство не са едно и също нещо. Sunglasses
Аре да уточниме като ме контрираш с вричнето в крайна сметка ....при съжителството наистина не се вричате,ама ти ми развяваш "С 10-годишен БРАК..." е при брака изрично ви карат да повтаряте именно вричането "...до като смъртта ви раздели"...или бъркам,да не са се променили нещата,щото аз като се жених беше така Sunglasses
Само не ми вади доводите за подписа..... Sunglasses

# 136
hahaha,ще ме скъсаш .Стана ми смешно.Никакъв брак не ти развявам,живеем от 10 год.заедно и сме женени толкова.Не са ме карали да казвам ,да се вричам в каквото и да е било,оправени са ни документите само с подпис-нищо излишно.Незнам кога сте се женели и в какво сте се вричали,но не е ли безсмислено да лежим на тая кълка?

# 137
  • Мнения: 623
Aaaaaa ма вие не сте присъствали на сключването на брака ви Joyтака кажи де. hahaha

# 138
  • Мнения: 87
сладка мама - ти си сладка измама... и ся за пакета ш се фана...  Laughing

# 139
Aaaaaa ма вие не сте присъствали на сключването на брака ви Joyтака кажи де. hahaha

 Joy Започваш да ми харесваш!!!!   а по въпроса за брака само едно да сме казали при това тайно само 2 приятели знаеха,нямаше как да минем без тях,искаха да има 2-ма свидетели......... тлкова е просто

# 140
сладка мама - ти си сладка измама... и ся за пакета ш се фана...  Laughing

OOOOO,добър вечер,как сме?????

# 141
  • Мнения: 6 155
Мацка, извинявай, че ще ти го кажа, но си "тъпо парче"  ooooh!  Laughing
Мъжът ти следващия път няма да мине само с флирт, ами направо ще си я тресне... и не само нея, ами и други...и това е защото ТИ го даваш много филисофски Tired Щото с "филисофското" държание направо си му казваш, че нямаш нищо против да си ч*ка други, че на теб не ти е неприятно, че одобряваш това, което прави.

# 142
Мацка, извинявай, че ще ти го кажа, но си "тъпо парче"  ooooh!  Laughing
Мъжът ти следващия път няма да мине само с флирт, ами направо ще си я тресне... и не само нея, ами и други...и това е защото ТИ го даваш много филисофски Tired Щото с "филисофското" държание направо си му казваш, че нямаш нищо против да си ч*ка други, че на теб не ти е неприятно, че одобряваш това, което прави.

Чудя се изобщо дали да коментирам това което пишеш.Никъде не съм написала,че нямам нищо против да чука тая или оная,НО съм много наясно ,че рано или късно това става(с твое знание или незнание).А ти като едно умно парче като си го хванала твоя примерно за гушата и не му даваш да мръдне ,нима мислиш ,че си го спряла?????Това го пиша принципно нищо лично не ви познавам.

# 143
  • Мнения: 6 155
По-добре да съм го хванала за гушата Mr. Green, но да не ме прави на глупачка поне в собствения ми дом, отколкото да ми се подиграва и той, и тя натискайки се под носа ми...ако ме разбираш Wink
И да, ти не си написала, че одобряваш, но с поведението си това показваш...така изглежда отстрани Confused



п.п. "тъпо парче" все пак има кавички или при теб не се виждат Wink

# 144
  • Мнения: 640
Абе, жена, що не си водиш монолозите на друго място? Явно никой не е достатъчно компетентен да си каже мнението и трябва да си тапа на всяко изказване с контра. Ако чакаш да ти кажат БРАВО за поведението, сбъркала си мястото. В крайна сметка кажи какво очакваш да чуеш и да минава модератора с ключа. Да се беше включила, да изчешете кой каквото има да чеше и да приключва въпроса, а не сега като недокосена нива само да буренясваш тук.

# 145
  • Мнения: 302
Здравейте,

Сладка мацка, прави ти чест, че не си изпаднала в грозна сцена със саморазправи и тем-подобни неразумни (за мен) действия. Нищо нямаше да постигнеш!

Държа да отбележа, че поведението на съпруга ти и приятелката му определено е недостойно! Аз не бих постъпил така!

Ако бях на мястото на съпруга ти, щях да направя следното:

- Имайки желание да направя нещо с приятелката, щях да го споделя с теб и да ти предложа да си поиграем всички заедно;
- Вместо да те оставя да се правиш на пияна, щях да те целувам, галя и т.н. в присъствието на приятелката;
- Едновременно с това щях да опипвам и приятелката;
- Щях да те помоля да ми помогнеш да я съблечем заедно;
- Ако тя няма нищо против щяхме да си направим една хубава тройка;
- Ако тя откаже, щях да правя див секс само с теб, позволявайки и на приятелката да гледа, ако желае, разбира се ...

Мога да продължавам, но мисля, че разбра за какво става въпрос нали?  Wink

Поздрави!    Sunglasses

# 146
То явно само с жените ще си пиша в тази тема.Повечето мъже нищо конкретно не казаха по въпроса(с малки изключения).Прави ми впечатление,че много елементарно разсъждавате по въпроса и всичко опира до или или.Някой ми говорят за следващите 20-30 години как ще я карам с такъв мъж ами кой знае колко време имам пред себе си може да е и 1-2 години знае ли човек.Да тръгна да си хабя нервите толкова насериозно няма смисъл(поне за мен).То накрая и аз излязох виновна за случката-като гледам как се опитвате да ме хапете.Добре де ,ако аз бях на 70 г.,а той на 75г.,щеше ли да има значение с коя баба си държат ръцете примерно,до каква възраст има значение дали си изневеряваме дали не?В случая има ли значение аз каква съм и какво правя?Можеш ли с някой да си живял 10 год.,да си градил много неща, да имаш дете,да имаш мечти,и да се намери един такъв повод и веднага всичко да свърши и хайде кой от къде е!!!Много е лесно отстрани да дадеш такъв съвет,та чак получавам и въпроси от рода "с какво те държи" newsm78,нима заради една забежка на мъжа ви ще се разделите веднага????Може би начина ми на мислене не се покрива с повечето от вас,или просто преигравате,жалко ,че РЕНИ не се включи по темата,тя има по-либерално мислене като цяло.И филосовското ми мислене повече ми помага отколкото да пречи.Това е!!!

# 147
  • Мнения: 87
сладка мама - ти си сладка измама... и ся за пакета ш се фана...  Laughing

OOOOO,добър вечер,как сме?????
разочарован от теб...тъкмо си бях помислил , че  ше си направим парти...ама не би Wink иначе съм разгонен , ама това си ми е перманентно състояние май..?!  newsm78
добра да е и за теб  Wink

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 22:02 от тонколона басова

# 148
Dr.Jend-  Благодаря,най-накрая някой да ме подкрепи и естествено мъж.

# 149
сладка мама - ти си сладка измама... и ся за пакета ш се фана...  Laughing

OOOOO,добър вечер,как сме?????
разочарован от теб...тъкмо си бях помислил , че  ше си направим парти...ама не би Wink иначе съм разгонен , ама това си ми е перманентно състояние май..?!  newsm78
добра да е и за теб  Wink
Ако искаш утре можем да отворим нова тема за това как сме стигнали до сутрешното ни кафе заедно.Ти ли ще я започнеш или аз?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт