Само аз ли виждам рекламата на 2 be?

  • 4 322
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Вчера се излъгах и пуснах телевизора и попаднах точно на това чудо на чудесата.
Стоях, гледах и се дивях.  newsm78 Не мога да разбера, какво беше туй нещо...
След това попаднах на още една чудесия - поредното рекламно откритие, замислено с дупе и снето с камера завряна пак някъде из него...
После пък се изтъпани някакъв пич, копиран неудачно от "300" (бе няма ли авторски права за тези, бе!), който изрева със страшен глас:
"БЕЗПУАТНО!"
Загасих телевизора. Скоро не смятам да се лъжа и да го пускам пак.  Crossing Arms

# 61
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Лисо, купи ли си от желираните мечета Кнут?

Не ям такива боклуци!


Не ги яж, бе! Купи ги, нали с приходите ще размножават малки Кнутчета.

# 62
  • Мнения: 3 034
Сега вече любопитството ми прелива...

Отивам да гледам  с надежда да я нацеля...

После се надявам дъщеря ми да не я види, за да не стане като с другата за някакъв парфюм. Цяла събота и неделя ми е повтаряла "Коте, какво да облека? " ,"Облечи това", "Уау, парфюююм" с подобаващата й йнтонация....

# 63
  • Мнения: 5 370
Аз знам за каква реклама говори Сопрано и наистина не е нито уизърд, нито бъг, нито ефект от препушване Outta Joint
Особено добре се забелязва, когато тече вечерното "Вип брадър обзорно". едно куче преминава и прави коментари във връзка с някоя ситуация. Това е точно кучето от "Разходка" от рекламата на 2 Би.

# 64
  • Мнения: 4 202
Аз знам за каква реклама говори Сопрано и наистина не е нито уизърд, нито бъг, нито ефект от препушване Outta Joint
Особено добре се забелязва, когато тече вечерното "Вип брадър обзорно". едно куче преминава и прави коментари във връзка с някоя ситуация. Това е точно кучето от "Разходка" от рекламата на 2 Би.

Цъ, бъркаш, кучето е от рекламата на Германос

# 65
  • Мнения: 5 370
А??? newsm78 Така ли беше?
може и да бъркам. Thinking

# 66
  • Мнения: 412
Thinking Добро утро!
След като търпеливо прочетох всичко дотук,
правя достоверно предположение,
че Т.С. има творческо или комерсиално участие във въпросната реклама,
и  в момента прави бъз,
за да получи директна обратна информация...
Какво е обратното на директен маркетинг?
Директен форуминг или фор роуминг, фор ромпинг, а?  Grinning

Още в началото и на мен ми мина това през ума, но щом отрича толкова настоятелно мисля, че трябва да му вярваме  Sunglasses

Ред Шу, сега се загледах в броя на мненията ти - дъ намбър ъф дъ бийст, а?  Laughing Да не би ти да имаш участие в рекламата, затова така бързо оневини Тони, хм  Thinking
Да видим кой ще си признае  Whistling

# 67
  • Мнения: 3 405
Това не е за сопрановата реклама:

размисли за нея

безпуатно

А какво виждат Тони, Ренци и Ред Шу не знам Thinking

# 68
  • София
  • Мнения: 5 758
ако е тази, ужасна е
сега се загледах - младежа на заден фон, от "добрите", Дидо от Д2 ли е? newsm78
иначе има още една супер неприятна - с едни, които се спят и им се появява трето око мале как го обясних Crazy дали пък тя не беше за 2bе?

# 69
  • Мнения: 560
Доста дълга ми се стори. Имаше някакъв с микрофон и обикаляше из магазин за мобилни телефони. Качеството на рекламата бе като снимана с дигитална камерка за не повече от 1000 лв.

Ужас! Двама сме за сега..Дали не е насочено само и единствено срещу нас?!
Според мен това са военните, няма кой друг да е..

Същите!Тия изедници спряха Мелодия на годината.

В Русия съм,в Русия съм....

# 70
  • Мнения: 490
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
И кво.............

# 71
  • Мнения: 5 877

иначе има още една супер неприятна - с едни, които се спят и им се появява трето око мале как го обясних Crazy дали пък тя не беше за 2bе?
На мен тази ми харесва Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 5 758

иначе има още една супер неприятна - с едни, които се спят и им се появява трето око мале как го обясних Crazy дали пък тя не беше за 2bе?
На мен тази ми харесва Simple Smile

мен пък ме плаши направо  Crazy

# 73
  • Мнения: 4 202
Ред Шу, сега се загледах в броя на мненията ти - дъ намбър ъф дъ бийст, а?  Laughing Да не би ти да имаш участие в рекламата, затова така бързо оневини Тони, хм  Thinking
Да видим кой ще си признае  Whistling

Това може би е още един знак, че не сме случайни ние, които сме я гледали Twisted Evil

От сега нататък ще пиша само в клюкарника, за да не го разваля  Joy

Обаче участие аз нямам, не познавам и човек, който може да има  Crossing Arms

# 74
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Това може би е още един знак, че не сме случайни ние, които сме я гледали Twisted Evil


То това си стана ясно в самото начало, няма нужда да ни го навираш в очите на нас, простосмъртните Sad Joy

Общи условия

Активация на акаунт