BG Ladies in US - 9

  • 13 128
  • 307
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
И аз като Лана само сте 4ета вашите описания. Желая на вси4ки Ви незабравима (в добрия смисъл на думата) ваканция. Аз сте се включа надявам се догодина. Rolling Eyes Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 810
Бахамите, Насау, да. Има плуване с делфини, има екскурзии с лодки, платноходки и разни такива, има гмуркане, плуване със шнорхели - гледате риби и акули. Пуснаха ни над стадо акули, уж били вегетарианци  Laughing, а ние бяхме на едно забележи бюфетно важенце всички  Laughing

Но, да основно е плаж. Няма какво да се гледа там. В Кауай сега като бяхме има много повече занимания.

# 17
  • Мнения: 7 091
Мацки,
аз само се записвам в темата да ви следя. Стискайте ми палци при мен всичко да се оправи, майка ми е в болница и само се молим притесненията ни да са неоправдани. Не съм на себе си тези няколко дни просто, затова и не съм се вясвала.  Cry Много ми се насъбра последните няколко дена, а уж щяхме да сме на "почивка" докато таткото ни си защитаваше дипломната работа. Той защити, ама на мен през носа ми излезе, защото се сбърках от нерви покрай сумато глупости дето се случиха.  Confused

# 18
  • Мнения: 2 563
Мацки,
аз само се записвам в темата да ви следя. Стискайте ми палци при мен всичко да се оправи, майка ми е в болница и само се молим притесненията ни да са неоправдани. Не съм на себе си тези няколко дни просто, затова и не съм се вясвала.  Cry Много ми се насъбра последните няколко дена, а уж щяхме да сме на "почивка" докато таткото ни си защитаваше дипломната работа. Той защити, ама на мен през носа ми излезе, защото се сбърках от нерви покрай сумато глупости дето се случиха.  Confused

Тандури -

Стискам палци всичко да се оправи и да се поуспокоят нещата при вас!   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 393
Tandoori, мила,
Прегръщам те и стискам силно палци всичко с майка ти да се оправи съвсем скоро.
Сили и късмет ти желая!   Hug  Praynig

# 20
  • Мнения: 1 147
Tandoori, стискам палци всичко да е наред с майчето ти и да се оправи бързо. Кураж и горе главата!


 

# 21
  • Мнения: 2 257
Tandoori, ще стискам палци тревогата с майчето ти да е фалшива! Стисни зъби, сигурно е сложен период, който ще отмине. И все пак, честито на съпруга ти за защитената дипломна работа, това е хубав полъх покрай другите лошотии.

# 22
  • Мнения: 1 147
Пумпал, , така като те чета за Карибите, не ми се приисква да ходя  Grinning  Хич не обичам цигания и мръсотия, някак ми се иска да цари хармония на мястото, на което съм, и да не ми се налага да се занимавам с глупости..... Просто вече си смених приоритетите, и внимавам къде и кога ходя на почивка. След последното разочарование, реших, че повече това няма да си го причинявам. Смешно или не, едно че струва пари, и второ - отпуската ми е толкова ценна, че ми се иска всяка почивка да е незабравима... Ако не друго, поне в тази страна се научих да си ценя времето  Laughing
Определено засега клоним към Мексико, близо е и според това, което съм чувала, звучи наистина хубаво. Това, разбира се, ако се откажем от прибиране до България през лятото, което .. не знам дали ми се иска.

Пумпал, кажи повече за Буенос Айрес, покажи снимки!  Grinning Много ме влече тази част на света. За мой късмет, сме канени да кумуваме на сватба в Бразилия в края на октомври, но ще е твърде близо до термина, за да рискувам. По всичко личи, че мъжа ми ще си ходи сам ....  а аз ще гледам само снимки и ще оплаквам съдбата си  Grinning

# 23
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви много за милите думи!!! Дано наистина всичко да е ОК, на никого не ги пожелавам тези притеснения!

Tandoori, ще стискам палци тревогата с майчето ти да е фалшива! Стисни зъби, сигурно е сложен период, който ще отмине. И все пак, честито на съпруга ти за защитената дипломна работа, това е хубав полъх покрай другите лошотии.

Да ти кажа, направо не можахме да се зарадваме покрай нещата с майка ми... Sad  Благодаря ти!

# 24
  • Мнения: 810
Tандури мила, силно те прегръщам, дано се поуспокоиш. Майка ти ще се оправи, каквото и да е, сигурна съм. Запазете самообладание. В България има вече хубави болници и докторите си знаят работата. Всичко ще се оправи. Пиши ми ако имаш нужда от лекъри или съвет. Дано се оправи всичко бързо!

Зора, отивай, ще раждаш в самолета какво толкова  Mr. Green Mr. Green Шегувам се разбира се..но шега, шега, аз да ти кажа бих отишла. Една стюардеса като отивахме към Кауай ни каза, че имала в кариерата си две раждания. Вика като се качат на самолета и нещо им става, искат бебетата да излизат. Ей там, вика, в задната стая раждаха  Shocked Laughing Laughing
Кога ти е термина?

Ще ти пратя снимки като ги намеря къде съм ги бях качила.

Буенос Айрес е като танго - красив, топъл, цветен, драматичен. Квартали с павирани улички, фасади с ярки цветове, сергийки със стари грамофони, дантелени покривчици и сребърни лъжички. Хората са много красиви, високи и тънки, с издължени черти и големи очи. Облечени изискано и стилно и много учтиви, а този аржентиски акцент...направо ти идва да го заучиш веднага. Там са най-хубавите паржоли на света! Яли сме в най-скъпите ресторанти и пак ни се виждаше много ефтино. Сядаш и те заливат с предястия преди да си поръчал вода даже. Всичко приготвено невероятно вкусно. По-хубава храна и тук в най-хубавия ресторант не съм яла. Поръчваме еспресо и ни носят две малки чашки и един красив поднос с най-различни бисквитки, по една за двамата.
Ходихме и на танго вечеря. Избрахме най-скъпата и ни излезе към $300 - взеха ни с кола, храниха ни невероятна вечеря с вино от най-хубавото им. След вечерята почистиха масите и програмата почна. Стаята беше малка, може би имаше 15 маси. Излязоха 4 двойки и танцуваха 1 час, аз съм се смяла и съм плакала, бяха неповторими. А бяхме толкова близо, че танцьорът като вдигне момичето и краката й минаваха над масата.

Следващия път като отидем, ще искам да разгледаме повече от Аржентина...въпреки, че и самият Буенос Айрес ще ми е достатъчен.

# 25
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Tандури, и от мен пожелания всичко да е наред. Дано са само бели кахъри.

# 26
  • Мнения: 650
Tandoori   bouquet

# 27
  • Мнения: 7 837
Тандури, знам какво е, най-малкото заради разстоянието, да се чувстваш безсилна...
Мисли позитивно, успокой се. Всичко ще бъде наред.

# 28
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Тандури, и от мен  Hug и стискане на палци!

# 29
  • Мнения: 1 147
Пумпал, не знам и аз. Има време да решим, а и младоженците още не са ни казали окончателната дата.  Хич не ми се ще да раждам по самолетите  Grinning,  ама пък от друга страна, като сме бременни, да не сме по-малко хора... Ще ми се да продължа да живея нормално, както преди да забременея, и да не си променям много стереотипа и живота... Знам ли, дали е възможно, все пак зависи каква бременност ще карам. Засега, да чукна на дърво, нямам оплаквания.
Термина е 20 ноември, засега. Другата седмица съм на лекар, да видим как вървят нещата.

Буенос Айрес звучи като приказка. Покажи снимки, като ги намериш, с удоволствие ще ги погледам. Simple Smile

 

Общи условия

Активация на акаунт