Много искам бебе - моля, дайте ми съвет.

  • 5 084
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 323
Моята история е подобна на гостенката.И аз искам второ дете ,но и моят мъж се ослушва и все си намира някаква причина  Sad

# 31
  • Мнения: 1 817
Спри да говориш на тази тема. Опитайте се да имате редовен сексуален живот. И бебето ще дойде! Успех!   bouquet

# 32
  • Мнения: 3 500
Ами нека следващия път да не разбира кога е "точния" ден, само ти си го знай. Като му  дойде времето приготви романтична вечеря  с вино /или там каквото пиете/ и здраво се позабавлявайте с различни пози и нестандартен секс. Преди това изобщо не говори повече за бебеправене, не го коментирайте повече, не повдигай въобще въпроса. Показвай му настроение, флиртувай, правете секс. Като дойде деня го съблазни. Други идеи не ми идват, но с приказки нищо не става.Мъжете мразят да им се дърдори и да им се насмила , особено едно и също, дори да става въпрос за толкова важно нещо.

# 33
  • Мнения: 474
Моят съвет от личния ми опит: в дните около очакваното ову организирах екскурзия за двамата на мнооого романтично място. Нямаше начин да не се прави секс колкото си поискам. Така стана бебчо. Мъж ми никога не свърза защо заминахме точно тогава. Просто предния месец като видях кога ще е ову през следващия, направих резервации за за 7 дена на един остров и "поканих" мъж ми да дойде с мен. Това е моята малка женска хитрост, с която постигнах най-значимото в живота си!  bowuu
Успех!

# 34
Здравейте на всички, аз съм нова тук и много се надявам да можете да ми помогнете Praynig
Аз съм на 34 г. От 7год. се опитвам да имам дете, но не се получава. Когато минаха 6-8 мес. от нашите опити потърсих мед. помощ от гин. кабинет към моя район. След 3 мес. мерене на базалната температура, док. ме прати в " Тина Киркова", защото тя не можела да ми помогне. А да ви кажа, че имам възпален десен яйчник, който е срастнал за апандисита.Там в "Т. Киркова" след сумати изследвания, цветни снимки на ячниците, спермограма и т.н. док.  предложи да направи "малка" лапароскопия- така щял да отсрани срастванията и да се види дали има други проблеми. Разговарях с ренгенолога, правил ми снимката и съветът му беше да не правя операция, а да потърся друга помощ. Мина време и аз потърсих друга помощ. Отидох в частен кабенет(препоръчан на мъжът ми ). Започнах ново мерене на базалната темп., нова спермограма и след 3-4 мес. по предписание на док. започнах да пия Глосеобедикт(извинете, ако не съм написала правилно името), който стимулира овулацията. Имам такава, но не била на 13-14-ти ден, а на 18-19-ти, т.е. доста по-късно. Същият този док. ме изпрати в санаториум в Кюстендил. Продължих да си пия хапчетата.И това продължи около година и малко.За съжаление ефект нулев. И аз спрях да ходя при док.
Мина още време и отидох при друг док. И при него започнах всичко отначало - базална темп., спермограма, пиене на Глосеобедикт. Не е нужно да ви казвам, че спях да ходя при него.
Обръщам се към вас с молба да ме насочите към специалист, които да ми обърне по-сериозно вмнимание. До момента всички, при които съм ходила ми казват, че няма причина да не забременея, а минаха 7 год.
Благодаря ви предварително

# 35
  • Мнения: 4 306
dmm, преживяла си тежки седем години! Ориентирай се към клиника по стерилитет.
В  Проблемно забременяване и рискова бременност , по-лесно ще се ориентираш при избора на лекар.

# 36
vera, благодаря ти за бързия отговор и инфото. Сега ще прегледам темите.

# 37
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,

Искам да споделя как моето момче се ентусиазира за второ дете. Винаги съм искала да имам и второ дете, но до сега все не е излизал подходящият момент за това. По-принцип го бяхме отложили за след около още 2-3 години докато се стабилизираме напълно.

Обаче, незнайно как дъщеря ни изведнъж реши, че иска да си има братче. Подобно нещо дори и на мен не ми беше минало през акъла, в смисъл да и го втълпя. Та като започна миличката да ни пита ту мене ту него всеки ден по няколко пъти на ден. Кога ще си имам братче? Искам да си имам братче? Защо аз си нямам братче? ту мене ту него...

И така както моето момче си я мислеше за по- нататък.. така и не и устоя на малката. Но определено си беше жив тормоз за него, аз поне съм и свикнала на разпитите.

Пожелавам ви успех, и ви чакаме в отчетни:))
x x x

P.С. Не ми се приказва сега обаче мен как ме пита постоянно колко е голямо бебето, как ще се казва, кога ще му купим дрешки и тн, че и не мога да я пратя да пита баща си- не и е интересен:)

# 38
  • Мнения: 410
както писх по горе и аз имах такава случка но като спрях да казвам и да мисля за това мога да се похваля с хубава новина-ще си имаме бебче  baby_neutral

# 39
  • Мнения: 481
 Shocked Shockedе, това вече е прекалено!!!! Ася, моля те престани да пишеш във АБСОЛЮТНО всяка тема, нова или стара, че си бременна (да не говоря колко е неуместно да коментираш неща на 9 август които са пуснати април, май или най-късно юни!!!) Е, поспри се де! Този форум е за всички не е само твой!!! И моля те престани да отговаряш на абсолютно всеки пост на тези, които са те поздравили , че си бременна, просто можеш в един единствен да благодариш на ВСИЧКИ!!!

# 40
  • Мнения: 73
Мислех да се включа в темата ви, ама съобщението под мен ме стресна Mr. Green
Толкова злост само защото едно момиче е решило да пообщува с други като него-Здравей, Ася HugЩом искаш Hug да споделяш, споделяй, нали затова са форумите-колкото е твой, толкова е наш и точно затова НИКОЙ НЯМА ПРАВО да ти прави забележки  bouquetПриятен ден на всички - плодотворно чакане, дано да ви споходи щастието на веселия детски смях Praynig  bouquet

# 41
Лелеее...Току що прочетох разказаните ситуации на момичетата, които искат второ дете, но мъжът не е много сигурен какво точно иска. Аз преминавам в момента по този път и го вървя от доста време насам. Та....тъкмо мислех и аз да се оплача, когато видях че темата била стара и вече не могло да се коментира Sad Жалко Cry

# 42
  • Мнения: 2 422
А защо не Peace

# 43
  • Мнения: 410
Shocked Shockedе, това вече е прекалено!!!! Ася, моля те престани да пишеш във АБСОЛЮТНО всяка тема, нова или стара, че си бременна (да не говоря колко е неуместно да коментираш неща на 9 август които са пуснати април, май или най-късно юни!!!) Е, поспри се де! Този форум е за всички не е само твой!!! И моля те престани да отговаряш на абсолютно всеки пост на тези, които са те поздравили , че си бременна, просто можеш в един единствен да благодариш на ВСИЧКИ!!!
ако ти е дошъл мензиса или нещо ти е криво не си го изкарвай на мен #2gunfire.не искам да досаждам на никой,а и защо има такива груби момичета не ми е ясно #Cussing outайде няма нищо Laughing.извинввам се тези на които съм дотегнала,ако можете да си таите щастието в себе си-правете го.averbod пожелавам ти всичко най-хубаво  bouquet

# 44
  • Мнения: 94
Благодаря ви много !Мислех си че моя случай е единствен !Само че при нас още няма нито едно детенце !Живеем от 5 години а той не може да се престраши да започнем да правим дете ,а аз вече много искам!Мислите ми се блъскат какво да направя ама май ще трябва да го чакам още Кога ли ще се реши?

Общи условия

Активация на акаунт