Не плащаш парно, спират ти тока!

  • 3 451
  • 61
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 335
... Трябва да се намери разумен начин тарикатите да си плащат - и този ми се вижда добър. Който е толкоз дявол - да си стои си на тъмно и да си святка с очички!

Не разбрах за кои тарикати говориш.

За Вальо Топлото или за циганите (по-скоро тия, дето ги разиграват в покера си).

Трябва да си плащаме сметките само при две условия:
1. Вальо Топлото и всички останали ненаяли се з...дници, на които отдавна сме им платили, да отидат да си светкат с очички не на тъмно, на на "топло" като преди това върнат всичко.
(Той може и тарикат да е, но е само хитро мишле, в сравнение с другите хищни плъхове, дето ме навиваш да продължавам да им плащам).

2. Да си платят циганите, дето не можели, въпреки всичките им специално дадени помощи и привилегии - само по расов признак.(Против циганите нямам нищо, но и те са пионки на същите тия, дето крадат на едро по чужда свирка, скапвайки и предъвквайки последните остатъци от бившето "общо").

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
ЩО за глупост? Беше добре когато ти даваха аванс от време за 1 или 2 от нещата. Има хора който си плащат сметките на расрочен план и такива който немогат да платят всичките за един месец. Те какво ще правят? Това са мощни безумици. Не ни е чак толкова висок стандарта на живот, че да искат това от нас.
Аз не искам да използвам парно и топла вода, но немога да се откажа от тях, защото целя вход трябва да се откаже. След като не ползвам и двете услуги не виждам за правилно да плащам и таксите за тях, като мощност и прочие, но ако не ги платя ще ми спрат тока????? Какво правя???? Продавам си жилището в което сме вложили 5 цифрена сума за ремонти и си взимаме ново???? БЕЗМИСЛИЦИ. Да си намерят друг начин за решаване на проблема.

Общи условия

Активация на акаунт