ПЛЕВЕН през май

  • 10 415
  • 275
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 801
Драго освен тези 8 жени има още куп други за задачка да анкетира, даже и момичета и момчета между 15 - 18 години' т.е. доста работа мус е очертава и аз гледам поне в тази възрастова граница да му помогна ако мога, благодаря Ви.....

# 46
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Фурор аз бих помогнала, но за след 2 години Wink
Иначе много би ми било интересно

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Благодаря ви момичета за отговорите за др Гатев,вече съм сигурна че той ще бъде нашия лекар,дано не ни се налага да го посещаваме често.
Miriel ама тази Вики е страшна сладурана и какви муцунки прави само Joy
И аз много му се ядосвам на този Вип Брадър #Cussing out

# 48
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Фурор,с удоволствие бих ви помогнала,но съм на 28г.Ако става пиши.

# 49
  • Мнения: 814
Furor, съжалявам, че не мога да бъда полезна в анкетата на съпруга ти, може би следващият път ще се вместя в друга категория. Аз в почивните дни ще започна да чета "Кафка на плажа", даде ми я дъщеря ми, като ходих в събота да видя Емичка за няколко часа, сега дочитам "Сломената жена" на Симон дьо Бовоар. Надявам се и мен да ме увлече книгата на Харуки Мураками.
Гретхен, радвам се за мъжката рожба! Толкова исках момченце, не само за себе си, но и за дъщеря си... Но сме благословени с момиченца!
Miriel, Вики е много красива и  голяма сладурана!
Аtrakcia, по повод ваксините педиатърката на Емичка е заявила, че живи ваксини не слагат, защото са отречени и от Европейския съюз. А нали разликата между Бужи и Ема е няколко дни! Днес са я боцнали и много и мощно е плакала, но е извинена, нали е само на годинка и два месеца!
Лека и спокойна нощ на малчовците, на техните мами и татковци!


# 50
  • Мнения: 710
момичета имам нужда от помощта ви  Hug. Драго прави едни анкети за социологически проучвания. Трябва му да анкетира 8 жени между 31-40 години, но няма много време да обикаля, та си помислих, ако някоя от вас се съгласи да отговаря на въпросите, но не е анонимно, трябва да си даде името; адреса и телефона, защото правят проверки да не би да са фалшиви анкетите Simple Smile)). Ако някой от вас проявява желание, да ми пише на лични и ще пратя въпросите по майла...става въпрос за Медийна аудитория, т.е. какви радиа, телевизии и вестници се преглеждат всекидневно, седмично и месечно.
Аз съм на 35 почти,големия е на 16  Hug

# 51
  • Мнения: 801
Furor, съжалявам, че не мога да бъда полезна в анкетата на съпруга ти, може би следващият път ще се вместя в друга категория.
Арита, може би твоят съпруг би ни бил от полза - ДРаго трябва да анкетира мъже във възрастовата граница от 15 до 61 година, така, че ако прояви желание, мога да ти изпратя въпросите по е-мейл  Heart Eyes

А за "Кафка на плажа" - ами аз лично за 2 дни(т.е. по няколко часа, когато Радост спи) изчетох към 300 страници, обикновено напоследък много книги съм оставила недочетени, защото ми омръзват много бързо, аз като представител на зодията Близнаци много се отегчавам, ако нещо не ме грабне......

# 52
  • Мнения: 15
Хайде да се включа и аз в новата тема. И ние сме записали Теди при д-р Гатев. Живеем в един вход и го познавам от около 30 години. Доволни сме от него. Той ни препоръча "убитата ваксина" и ние я слагахме само нея първите три апликации - "Инфанрикс". Но четвъртата апликация , понеже го завела майка и тя не знаела нищо и му сложили жива ваксина. Ужас. Беше с температура, разстройство, кисел, нервен. Къса ни нервите 2 - 3 дни. Повече никога няма да сложим "жива" ваксина, ако има и "убита". От безклетъчната нямаше никакви странични ефекти. Дори напротив. Беше много спокоен и добър. Спеше доста повече от друг път и всичко беше  ОК.

# 53
  • Мнения: 814
Furor, ако не е късно до 11 - 12 дни да е готова анкетата, можеш да ми я изпратиш, дотогава съпругът ми ще се върне  в Плевен.
Аз също, макар и зодия "рак", не довършвам книги, ако не ме грабнат  и не привлекат достатъчно вниманието ми. След известно време отново започвам да ги чета и се получава, като че ли за всяка книга човек трябва да е достатъчно съзрял или да е в необходимото душевно състояние, за да я възприеме и осмисли. А ми се случва и да чета по 2 или 3  книги едновременно, но с различен начин на предпочитание към всяка.
Много ми харесаха т. нар.  "миниатюри", много силни, няколко думи, а взрив от емоции!

# 54
  • Мнения: 1 951
Петя, ако искаш пращай и "мъжката" анкета - Емо ще я попълни  Laughing

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Фурор, аз съм на 30г., ако ставам пращай анкетата.  Hug

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Фурор можеш да пратиш антеката за мъже и на мен. Филип ще прави точно 30 този октомври - ralitsa_aslanova@abv.bg

# 57
  • Мнения: 1 951
Ей, ама вие всички сте били много малки беееееее...... Crazy

# 58
  • Мнения: 5 026
Ей, ама вие всички сте били много малки беееееее...... Crazy
Е, не всички  Crazy- аз вече я попълних и изпратих тази анкетка  Laughing

# 59
  • Плевен
  • Мнения: 973
Ей, ама вие всички сте били много малки беееееее...... Crazy
Не всичкиииииии, след малко ще я попълня и аз  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт