Натриев Глутамат, Маргарин, Подсладители и други вредни съставки в храните - 3

  • 29 681
  • 336
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 619
И киселото мляко на Роса не се разваля със седмици.[/b][/color]
Ами аз не съм попадала на кисело мляко,което да се развали преди 3-тата седмица от престоя си в хладилника.

# 121
  • Мнения: 5 500
И киселото мляко на Роса не се разваля със седмици.[/b][/color]
Ами аз не съм попадала на кисело мляко,което да се развали преди 3-тата седмица от престоя си в хладилника.
Родопея. Ама го няма в нашия край, за това поръчвам да ми правят домашно козе и овче. Не за мен, за мъжа ми и големия доколкото яде.

# 122
  • София
  • Мнения: 3 249
И киселото мляко на Роса не се разваля със седмици.[/b][/color]
Ами аз не съм попадала на кисело мляко,което да се развали преди 3-тата седмица от престоя си в хладилника.

Герма! Вкисна се на втория ден отворено в хладилника и беше в срок на годност.  Peace

# 123
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз напоследък Герма си търся да купувам- най-истински ми се вижда вкуса. Но не съм оставяла отворено.

# 124
  • Мнения: 5 500
Една вярна съфорумка ми каза, че Родопея има на Кауфланд  Mr. Green Мерси, миме   bouquet Heart Eyes!!!

# 125
  • Мнения: 3 810
побут- че не мога да намеря темата...

Миме, и аз се излъгах да си купя масло на Роса, доста по-евтино от Президент, пък си и викам щом във форума твърдят, че е истинско взимам! Не се обиждай ама това не беше масло. От хладилника го вадя, меко, реже се много лесно, цвета подозрителен почти бял, като го делнах с ножа имаше малко жълти топчета, вероятно може би масло. И киселото мляко на Роса не се разваля със седмици.

Не се обиждам Hug обаче никога не съм имала такива проблеми, да не е някакво менте? newsm78
Моето винаги е твърдо, еднороден цвят, без топчета...
Ама и едно немско така го украсили...
http://audibg.com/NEW/index.php?showtopic=16576&pid=185505&a … how=&st=&
втория пост

# 126
  • Мнения: 5 713
Ами аз сега май от въпросното немско само купувам.  Rolling Eyes

# 127
  • Варна
  • Мнения: 2 576
По въпроса за маслото. Купувам на "Сердика"-Добрич и съм много довола. Държи се точно като масло, пък и има вкус на масло   Mr. Green.

# 128
  • Мнения: 3 810
от известно време Сердика- Добрич и Роса е едно и също(вече са 1 фирма) и аз нямам забележки
но вече млъквам, че ще ме намразите Mr. Green

# 129
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
от известно време Сердика- Добрич и Роса е едно и също(вече са 1 фирма) и аз нямам забележки
но вече млъквам, че ще ме намразите Mr. Green
Няма да те намразим бе, и аз вече съм фен на Роса!  Hug

# 130
  • Варна
  • Мнения: 2 576
от известно време Сердика- Добрич и Роса е едно и също(вече са 1 фирма) и аз нямам забележки
но вече млъквам, че ще ме намразите Mr. Green
Да, но според мен има разлика в маслата "Роса" и "Сердика". А може и да си въобразявам Crazy.

# 131
  • Мнения: 3 810
може и да си въобразяваш Wink

# 132
  • Мнения: 4 392
побут- че не мога да намеря темата...

Миме, и аз се излъгах да си купя масло на Роса, доста по-евтино от Президент, пък си и викам щом във форума твърдят, че е истинско взимам! Не се обиждай ама това не беше масло. От хладилника го вадя, меко, реже се много лесно, цвета подозрителен почти бял, като го делнах с ножа имаше малко жълти топчета, вероятно може би масло. И киселото мляко на Роса не се разваля със седмици.

Не се обиждам Hug обаче никога не съм имала такива проблеми, да не е някакво менте? newsm78
Моето винаги е твърдо, еднороден цвят, без топчета...
Ама и едно немско така го украсили...
http://audibg.com/NEW/index.php?showtopic=16576&pid=185505&a … how=&st=&
втория пост

Отдавна имам такива съмнения. Името ми звучи много безлично. Crazy ПОследно купих Президент.
Миме, имат ли фирмен магазин във фирмата на мъжа ти? Аз откъде да знам, че купувам от пълномаслената партида примерно?  newsm78

# 133
  • Мнения: 11 830
Изключително рядко правя на дъщеря ми крем с нишесте и разбира се купувам само натурално нишесте (царевично или пшенично) и днес какво ми се случи - разтваряйки едно такова НАТУРАЛНО нишесте без консерванти и подсладители - се боядиса в розово с аромат на малина, ягода или подобни..
http://mpp.bg/cat.php?cid=136 - ето на това е, фирмата е Prima, Mercury
Обмислям да им пиша или пък на Асоциацията за защита на потребителите, но никога не съм го правила досега..
А ето още какво пише на пакетчето - Благодаря ви, че избрахте нашия (грешка - ят) продукт! Лично аз гарантирам, че той ще задоволи и най-високите очаквания или просто ще оправдае вашите пари. Калинка Пенева (създател и управител).  Нямам думи, просто искам като отворя пакета (на каквото и да е) да пише наистина това, което съдържа!!

Естествено вече няма да купувам натурално нишесте на тази фирма, но дали въобще да купувам каквото и да е нишесте. Някой може ли да обобщи за модифицираното нищесте?

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 19:17 от Sisssi

# 134
  • Мнения: 3 810

Миме, имат ли фирмен магазин ...?
нямат.
Sisssi , права си- недопустимо е! Ами ако детето ти е алергично примерно?

Общи условия

Активация на акаунт