Да намериш детска градина - кошмар

  • 2 140
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Flash*, това с боледуването във вси4ки градини май е така Sad .Ние сме в Незабравка и съм доволна от у4ителките, но за боледуването, мисля няма да има оправия, докато не престанат да приемат болни деца Close .Зная, 4е никой не дава болни4ни ве4е(но и аз работя), и за мен не е решение детето ми да се разболява на 3-4 дни ходене на детска Crossing Arms - дори сега зимните месеци я бях спряла.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Цитат на: Dessi
Flash*, това с боледуването във вси4ки градини май е така Sad .Ние сме в Незабравка и съм доволна от у4ителките, но за боледуването, мисля няма да има оправия, докато не престанат да приемат болни деца Close .Зная, 4е никой не дава болни4ни ве4е(но и аз работя), и за мен не е решение детето ми да се разболява на 3-4 дни ходене на детска Crossing Arms - дори сега зимните месеци я бях спряла.

Коя група сте?  Laughing  а или б?

Най-вероятно се познаваме  Grinning особено ако сте в 1б:-)

# 17
  • Мнения: 73
Laughing то4но там сме - Деница Wink

# 18
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Цитат на: Dessi
Laughing то4но там сме - Деница Wink


Здрасти значи:-)
Аз съм майката на Сиси Маринова. Виж колко малък е света:-)))и особено Варна:-)))
Кога си я спирала? Не съм забелязала... Rolling Eyes
Силвана не ми се е разболявала тази зима.
И аз съм доволна от учителките...само с тази ' миличка' ... Радева ги нарича така постоянно...миличка това, миличка онова...и Сиси постоянно ни казва 'миличка' включително на баща си и брат си:-))))

# 19
  • Мнения: 73
И на Диди май Радева и е фаворитката Laughing .Сиси с къдравата коси4ка ли? Не сме ходили от средата на ноември, но сега мисля ве4е да се появим от Март Wink Много хубаво, 4е не сте боледували....и ние не боледуваме (щом на сме на детска Neutral Face )

# 20
  • Мнения: 1 413
Цитат на: Dessi
Flash*, но за боледуването, мисля няма да има оправия, докато не престанат да приемат болни деца

Мила Деси,скоро коментирахме с моя приятелка,че е достатъчно да не се спазват стриктно вътре в групата хигиенните изисквания и тръгват вирусите- да се стерилизират редовно чашите от които пият например...така че само спирането на входа на видимо болни деца няма да реши проблема с боледуванията,въпреки че е едно добро начало Wink

# 21
  • Мнения: 73
Мисля, 4е хигиената е добра (надявам се Rolling Eyes ) и при нас всеки си носи шише с вода, не използват пласмасови 4аши( както правят по други градини)

# 22
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Цитат на: me4tiza
Цитат на: Dessi
Flash*, но за боледуването, мисля няма да има оправия, докато не престанат да приемат болни деца

Мила Деси,скоро коментирахме с моя приятелка,че е достатъчно да не се спазват стриктно вътре в групата хигиенните изисквания и тръгват вирусите- да се стерилизират редовно чашите от които пият например...така че само спирането на входа на видимо болни деца няма да реши проблема с боледуванията,въпреки че е едно добро начало Wink


Mi честно да ти кажа, досега никой никъде не ни е спирал. Градината има и аз не знам колко...поне 3 входа откъдето сутрин влизат деца и никой не ги проверява. Не знам дали после някой минава в стаите... Thinking
Но поне аз не съм виждала дете с лекарства, капки или сиропи там. По принцип е и забранено де... И на родителската уж всички бяхме съгласни, че хич не е хубаво болни при здравите. Tired

# 23
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Цитат на: Dessi
И на Диди май Радева и е фаворитката Laughing .Сиси с къдравата коси4ка ли? Не сме ходили от средата на ноември, но сега мисля ве4е да се появим от Март Wink Много хубаво, 4е не сте боледували....и ние не боледуваме (щом на сме на детска Neutral Face )


Да, къдрушка си пада малко:-))))
Ще има празненства сега, за Баба Марта ще бъде без родители но след това за 8ми март ще бъде с нас, тъй че, пускай го детето! Не и ли се ходи на нея?

# 24
  • Мнения: 73
Не и се ходи особено много...., но ще трябва Wink . Има ли някакви зада4ки за родителите(по отношение на тържествата  Simple Smile - да не се окажем неподготвени)

# 25
  • Варна
  • Мнения: 6 877
Няма. Даже и стихчетата от програмата са тайна и ги учат само в градината.  Simple Smile И ни казаха да не ги разпитваме, за да си опазят тайната и да ни изненадат. Laughing

# 26
  • Мнения: 73
Мерси за инфо-то!

Общи условия

Активация на акаунт