Чувствате ли се "уморени от живота"?

  • 6 102
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Как ви се отразяват всекидневното напрежение,стрес на работното място,неприятните емоции?
Има ли моменти,в които се чувствате на прага психическите и физическите си сили,как издържате,и как релаксирате newsm78?

# 1
  • Мнения: 4 965
 Joy
От стреса в работата - си почивам с децата.
От умората покрай децата - релаксирам в работата.
Това е моето лекарство.

# 2
  • Мнения: 750
Никога не съм се 4увствала на прага на силите си Thinking!
Но ако нещо ми е скапано...лягам и си поспивам мъжката Mr. Green и съм като нова!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 867
Сън и добра храна  Laughing
Може и малко пътуване.

# 4
  • Мнения: 8 999
Да бе, уморена! Моят живот едва сега започна.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз също си мисля, че животът ми е в началото си. Има тепърва да се уморявам от него...

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Joy
От стреса в работата - си почивам с децата.
От умората покрай децата - релаксирам в работата.
Това е моето лекарство.


И при мен е нещо такова  Mr. Green
Винаги обаче очаквам само хубави и вълнуващи неща от живота...Всяка сутрин ставам с нагласата, че ме очаквам един хубав и изненадващ ден  Grinning

# 7
  • Мнения: 323
Е,как,бе хора?Някой път не ви ле се е случвало,да ви се доспи на работното място,вечер като се приберете от работата да ви тежи главата и краката,да нямате сили да се мръднете от мястото си?На мен това взе да ми се случва напоследък доста често,но съгурно повредата е в моя телевизор ooooh!Чак ме досрамя,голяма баба съм явно Embarassed

# 8
  • Мнения: 4 965
Е,как,бе хора?Някой път не ви ле се е случвало,да ви се доспи на работното място,вечер като се приберете от работата да ви тежи главата и краката,да нямате сили да се мръднете от мястото си?На мен това взе да ми се случва напоследък доста често,но съгурно повредата е в моя телевизор ooooh!Чак ме досрамя,голяма баба съм явно Embarassed

А може би те мъчи пролетна умора  Peace.
Защо не пробваш с някакви витамини и минерали.
Предложението ми е напълно сериозно.
За доспиването - на мен по принцип рядко ми се доспива - стигат ми 3-4 ч. и нощно време най-често гледам телевизия  Crazy.

# 9
  • Мнения: 4 300
Е,как,бе хора?Някой път не ви ле се е случвало,да ви се доспи на работното място,вечер като се приберете от работата да ви тежи главата и краката,да нямате сили да се мръднете от мястото си?На мен това взе да ми се случва напоследък доста често,но съгурно повредата е в моя телевизор ooooh!Чак ме досрамя,голяма баба съм явно Embarassed
Това не значи че съм уморена от живота.
Тежат ми краката- лягам с 4 възглавници и чета книга и си се кефя.
Като ми се доспи до работното място се разтъпквам малко из коридора и се връщам.
Това са нормални неща все пак. Кой не го болят краката понякога? Те и след дискотека или кръчма ме болят:)))

# 10
  • в Низината
  • Мнения: 705
Уморена? В никакъв случай!!! Работата не ме стресира никак, живея в хармония и с другите и със себе си.

# 11
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
НЕ! В момента съм в един от най-хубавите периоди в живота си. Имам страхотен мъж, здраво дете, топъл дом...Идва лятото!!!  Sunglasses
Релаксирам като не пускам ТВ цял ден и слушаме приятна музика като Кладерман или класическо пияно. Разхождаме се, спим следобед, играя с малкия, пия кафе на терасата...
Уморена съм единственно сутрин, защото около бебо нощем не се спи.
Срещу пролетната умора помагат чайове с мед и лимон, много плодове и разходки сред природата...И Любовта  Grinning

# 12
  • Мнения: 1 495
Да, аз се чувствам "уморена" от живота си. Нямам още 26г., а имам чувството, че съм живяла вече толкова много и че съм преживяла страшно много неща (а дори и деца нямам още  Confused). Знам, че най-трудното сигурно предстои и че още нищо не съм видяла от живота, но наистина така се чувствам и не е пролетна умора със сигурност. Аз си го обяснявам по-скоро с това, че съм прекалено чувствителна и се вълнувам прекалено много за всяка дреболия.

# 13
Хей, мами, я по-ведро!!! Въпреки че претърпях огромна загуба в края на миналата година - внезапно почина баща ми - много ведър и готин мъж, аз успявам да се радвам на всичко хубаво, което ме заобикаля... Дори на малките пролетни цветенца навън... А и знам, че баща ми не би се радвал въобще, ако се отдам на мъката и не изживея истински най-сладките моменти от вълшебството на майчинството. Ами така де, та това е най-красивият период в живота ни - когато ние сме млади, а децата - малки. Освен това, имам весело дете и разбран мъж... И още нещо - дори майка му, тоест свекърва ми, е много разбрана. Да не говорим за баща му - душа човек!!! Simple Smile Накратко - всеки има много неща около себе си, които могат да го направят изключително щастлив, стига да не ги подминава и да не влага твърде много енергия в онези, които го дразнят по някакъв начин. А скъпия си баща постоянно нося в сърцето си. Горда съм с него и съм му благодарна за всичко, на което ме е научил.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 412
Да не се чувстваш сама, и аз съм "уморена" от живота. Обаче мненията тук ми подеистваха мобилизиращо. Аз също мисля, че в основата е притеснениато ми за всяко малко и голямо нещо, всяка ситуация има 2 страни. Обаче определено има и по-енергични от мен хора, какво да се прави, съдба...

# 15
  • Мнения: 4 733
Да, мозъка ми е поне с 20 години отгоре Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, точно така се чувствам в момента TiredИскам да тегля една майна на всичко и всички и да си бия камшика нанякъде Close
Който е казал, че е удоволствие да обзавеждаш дом, е голям идиот Tired Нищо не става както искахме, нищо не става в срок, само опъваш каиша и налице - голяма кръгла нула. Вече дори нямам желание да живея в този апартамент ooooh!

# 17
  • Мнения: 4 733
Който е казал, че е удоволствие да обзавеждаш дом, е голям идиот
Това е един от битовизмите, изпълнението на който е способно да скъса нервите до краен предел. Стискай зъби и ще видиш колко удовлетворена ще се почувстваш, когато седнеш да пиеш първото си кафе в новоремонтирания дом Wink

# 18
  • Мнения: 335
Да не се чувстваш сама...

Сигурно е точно това.

А ако чувстваш просто физическа умора - направи си профилактични изследвания. Виж в лаборатория Цибалаб (например в сайта им www.cibalab.com) имат там един пакет "Цибалаб-макс" (30-ина кинта май беше). Може да не си го правиш там - погледни за ориентация какво включва и се провери - особено хемоглобин, желязо, последи си малко кръвното - да не си хипотоничка... Има и едни, безобидни ги водят, хапчета за "подобряване на настроението" (питай някои хомеопат)... Е, това, ако причините са наистина физическа умора.
Ако е друго - огледай се за по-слънчев човек до теб.

Ако си претърпяла загуба, нещата са много по-трудни - изказвания на бодряги като Anjellika... по-скоро ми действат зле.
Хората са различни.

ПП Anjellika, всъщност си много права, но може би си  просто силен човек.

# 19
  • Мнения: 95
Чуватвам се "изморена" от еднообразието. Не съм свикнала да стоя в къщи. Но, няма как. Трябва да се гледаме с малката

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Всички изморени мами, в Неделя оставяйте бебоците на бащите или бабите и се отдайте на удоволствия и глезене - идете на сауна, масаж, маникюр и педикюр, козметик и фризьор... Вечерта с приятелки посетете някой Пиано бар и пийте едно мартини с маслинка и за мен!!!...Защото нашия татко го няма и тези удоволствия за мен са лукс   Crazy
И после да ми се похвалите ей!  Grinning  Grinning  Grinning

# 21
  • Мнения: 953
Е,как,бе хора?Някой път не ви ле се е случвало,да ви се доспи на работното място,вечер като се приберете от работата да ви тежи главата и краката,да нямате сили да се мръднете от мястото си?На мен това взе да ми се случва напоследък доста често,но съгурно повредата е в моя телевизор ooooh!Чак ме досрамя,голяма баба съм явно Embarassed

в последно време ми се случваше много често и накрая изпуших.
в момента си търся нова работа.просто не ми издържаха силите да ходя на работа,да се прибера и да се заема с дом.си задължения.да не говоря,че ако не е сина ми ,сметките няма кой да ми плати,защото няма баби при нас,а ние сме на работа по цял ден. всичко си чака нас.но това в един момент дава отражение  и накрая - срив на нервната система.

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И аз съм се скапала.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Тотално се чувствам уморена.
Все пак не се предавам,напук на всичко тътрейки се живея.

как прозвуча само

# 24
  • Мнения: 3 674
 Уморена?Не  Grinning Гледам  вся4ески да си  разнообразявам ежедневието си а и  в работата  няма скука,макар и да има понякога някой който се опитва да ти развали деня  Mr. Green но  това е неизбежно с професия в  която има6 контакт с много хора. А те са разли4ни....хората.Някои усмихнати...други не.
А и  приятелите около мен са съ6то супер  Heart EyesЗа сега не се 4увстам уморена от "живота" ...Кефи ме  животът ми  Peace

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 23:41 от roza66

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
...Кефи ме  животът ми  Peace

Защото не си тук  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 674
Незнам,може и да си права...макар 4е  си мисля 4е доста хора се кефят от живота си и в БГ.  GrinningПоне познавам доста такива Peace Поне си мисля 4е не е от средата където живее6..а си зависи от 4овека. Има хора които са в 4ужбина...но не се кефят...Зависи какво иска6 от живота,може би.... Flutter

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Незнам,може и да си права...макар 4е  си мисля 4е доста хора се кефят от живота си и в БГ.  GrinningПоне познавам доста такива Peace Поне си мисля 4е не е от средата където живее6..а си зависи от 4овека. Има хора които са в 4ужбина...но не се кефят...Зависи какво иска6 от живота,може би.... Flutter
...и в какъв период си все пак от живота си.Защото живота не е тъй праволинеен Wink

# 28
  • Мнения: 3 674
Незнам,може и да си права...макар 4е  си мисля 4е доста хора се кефят от живота си и в БГ.  GrinningПоне познавам доста такива Peace Поне си мисля 4е не е от средата където живее6..а си зависи от 4овека. Има хора които са в 4ужбина...но не се кефят...Зависи какво иска6 от живота,може би.... Flutter
...и в какъв период си все пак от живота си.Защото живота не е тъй праволинеен Wink

Е всеки  предполагам е имал периоди на умора и депресия... Wink Аз ли4но  говоря за последните 10 години от живота си...някак си не6атата набраха  голяма скорост и то в  насока  в която аз много желаех. Grinning Затова може би сега  се кефя  от живота Peace

# 29
  • Мнения: 234
От стреса в работата - си почивам с децата.
От умората покрай децата - релаксирам в работата.
Това е моето лекарство.
 smile3501 smile3501 smile3501
това е и моята рецепта

# 30
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Joy
От стреса в работата - си почивам с децата.
От умората покрай децата - релаксирам в работата.
Това е моето лекарство.


Същата история! Омагьосан кръг, от който за сега излизане няма!!!

# 31
  • Мнения: 1 364
Последните две седмици се чувствам много уморена. С нетърпение чакам четирите почивни дни.

# 32
  • Мнения: 14 489
не се чувствам уморена в никакъв случай.
стреса от работата /който при мене е постоянен и понякога огромен/, ежедневните грижи, сметки, организиране на разни неща свързани със семейния живот и т.н. ограбват страшно много идеализма ми и детското в мен. точно вчера се бях замислила че трябва да направя нещо по въпроса, напоследък почти не се спирам да се порадвам на облаците или раззеленените паркове...простата радост от това че си жив я губя някъде....

# 33
  • Мнения: 183
такова усещане че ще рухна всеки миг изпитвах месеци наред ,когато се разделяхме с бившия ми мъж,явно от емоционално натоварване беше,после....нещата се завъртяха...мина време и с новото си семейсто се чувствам добре е сега ежедневието ми е доста по-натоварено/с тридеца и работа/,но пък поемъм въздух когато се гушна в прегръдките на мъжа когото обичам и двамата гледаме спокойно спящите си деца Hug

# 34
  • Мнения: 1 568
Да и често ми се е искало да "сляза" от влака!

# 35
  • Мнения: 22 867
Да, мозъка ми е поне с 20 години отгоре Tired
Да,често съм уморена от живота.

# 36
  • Мнения: 1 404
Да, точно така се чувствам в момента TiredИскам да тегля една майна на всичко и всички и да си бия камшика нанякъде Close
Който е казал, че е удоволствие да обзавеждаш дом, е голям идиот Tired Нищо не става както искахме, нищо не става в срок, само опъваш каиша и налице - голяма кръгла нула. Вече дори нямам желание да живея в този апартамент ooooh!
Успокоих се,че не е само при мен.Намирам се в същото положение,но всички ми повтарят каква съм неблагодарница и как това били най-щастливите ми моменти-разбирай ремонт и обзавеждане Sick-а пък аз само се ядосвам и мрънкам.

# 37
  • Мнения: 12
аз сьм толкова уморена че се чуствам на 120 год,

# 38
  • Мнения: 217
Незнам,може и да си права...макар 4е  си мисля 4е доста хора се кефят от живота си и в БГ.  GrinningПоне познавам доста такива Peace Поне си мисля 4е не е от средата където живее6..а си зависи от 4овека. Има хора които са в 4ужбина...но не се кефят...Зависи какво иска6 от живота,може би.... Flutter

Естествено, че има хора, които са успяли да се реализират по нормален начин и в БГ. И се чувстваме добре тук.
Но пък има такива, чието основно житейско кредо е да мрънкат... Тях трябва да ги пратим в........ Тромсмьо  Twisted Evil
По темата -  рано ми е да се чувствам уморена... така или иначе, някой ден ще си почина от живота.

# 39
  • Мнения: 1 629
Нивгаж! Депресия или еуфория, все тая, но уморена не! Уморявам се само от себе си.

# 40
  • Мнения: 3 674
Но пък има такива, чието основно житейско кредо е да мрънкат... Тях трябва да ги пратим в........ Тромсмьо  Twisted Evil


Тромсмьо  Joy даааа...а може да ги пратим и в Сибир... та да видат те  Twisted Evil

# 41
  • Мнения: 1 299
Аз лично се чувствам адски изморена, но при мен всичко е емоции - твърде навътре взимам каквото и да е. Tired... Така че сега търся начини да се чувствам по-добре, като например
изкарвам цял ден в парка с приятели, лежейки на тревата, говорейки глупости и пийвайки нещо свежо  Hug ; ходя на кино Peace; или просто по магазините, не е нужно да купувам, само гледам и се смея на някои модни шедьоври  hahaha
Това много ми помага.  bouquet

# 42
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Понякога -да.  По точно съм прекалено емоционална и това ми пречи със сигурност , но ходи го избегни  де ooooh!

# 43
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
в повечето случай-не,но има моменти в които ме обземат такива настоения!

# 44
  • Мнения: 10 604
ДА.
Първо мислех, че е от майчинството и липсата на предишните социални контакти, и с нетърпение чаках да се върна на работа. Разведрих се за кратко, натресоха ми кофти шефка и се скапах. След месец и половина смених работата с друга, за която дори не съм мечтала. Детето ми е здраво, мъжът ми ме обича безумно, въпреки че съм такава вампирка, справяме се някак с живота.... Уж всичко ми е наред, а изобщо не се чувствам добре.  все искам нови емоции, нови неща и все нещо не съм доволна...
И моля ви - без съвети да пия витамини и т.н.... Само отговарям по темата.

# 45
  • София
  • Мнения: 175
Има дни, в които просто не ми се измъква от топлото легло - просто искам да проспя целия ден. Скоро споделих с приятелка за това и тя ме посъветва като се чувствам по този начин, да изляза и да прегърна някое дърво за около 30 секунди - зареждало с енергия. Беше ми смешно, но я послушах. И подейства  Laughing. Така че, ако видите някоя нахилена зелка, гушнала / не гризнала/ дръвце - аз съм.  Grinning

# 46
  • Мнения: 750
Чувствам се неживяла, не уморена, неживяла. Излизаща от друго измерение се чувствам. Животът е фалш на паралелни измерения. Чувствам се емоционално пренатоварена от не- моя живот.

# 47
  • Мнения: 239
ООО и аз така се чувствам

# 48
  • Мнения: 2 407
Не! Взимам със пълни шепи от вискчо.

# 49
  • Мнения: 2 386
Чувствам се неживяла, не уморена, неживяла. Излизаща от друго измерение се чувствам. Животът е фалш на паралелни измерения. Чувствам се емоционално пренатоварена от не- моя живот.
Ох, и  аз...  Cry

# 50
  • Мнения: 335
Ето и малко безнес, тип "Сълза и смях", по този повод.

http://novini.dir.bg/2007/05/01/news1628970.html

# 51
  • Мнения: 3 674
Ето и малко безнес, тип "Сълза и смях", по този повод.

http://novini.dir.bg/2007/05/01/news1628970.html


На това много  се смях Joy


........."От Япония манията на плачещите клубове обхвана и съседен Китай. Така например в пекинския клуб "Нанцзин бар" може да се плаче и да се пие едновременно. На онези, които не успяват да проронят сълзи, се предлагат такива помощни средства, като скилидки чесън, главички лук или люти чушки......"

# 52
Е,как,бе хора?Някой път не ви ле се е случвало,да ви се доспи на работното място,вечер като се приберете от работата да ви тежи главата и краката,да нямате сили да се мръднете от мястото си?На мен това взе да ми се случва напоследък доста често,но съгурно повредата е в моя телевизор ooooh!Чак ме досрамя,голяма баба съм явно Embarassed
Не си само ти така.Аз съм така постоянно и ми е много кофти.Направо губя самочувствие от факта.Наскоро разбрах, че имам Хашимото/заболяване на щитовидната жлеза/ и картинката ми се изясни- от него е.Но  за жалост все още няма ефект от лечението и  съм си  пак като една баба Cry.

# 53
Има дни, в които просто не ми се измъква от топлото легло - просто искам да проспя целия ден. Скоро споделих с приятелка за това и тя ме посъветва като се чувствам по този начин, да изляза и да прегърна някое дърво за около 30 секунди - зареждало с енергия. Беше ми смешно, но я послушах. И подейства  Laughing. Така че, ако видите някоя нахилена зелка, гушнала / не гризнала/ дръвце - аз съм.  Grinning
ООО, благодаря ти , че ми го напомни  bouquetЕдно време често прегръщах дърветата и се чувствах  неповторимо.Но го правех, защото ги обичам, даже повече от цветята.Да наблюдавам и рисувам някое дърво или да го прегърна, да, това ми действашемного релаксиращо Hug.Но не съм го чула или чела никъде, просто е страст  към дърветата.

# 54
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Имам чуството че съм живяла много години.Като 100 годишна баба съм.Силен човек съм но толкова неща ми се насъбраха че изпуших Cry
Но сега се вземам в ръце и се гмуркам отново в живота. Peace

# 55
  • Мнения: 4 733
Точно днес се чувствам много уморена от живота. Имам чувството, че на лицето ми се ленаха поне 5 години отгоре Tired

# 56
  • Мнения: 3 674
Има дни, в които просто не ми се измъква от топлото легло - просто искам да проспя целия ден. Скоро споделих с приятелка за това и тя ме посъветва като се чувствам по този начин, да изляза и да прегърна някое дърво за около 30 секунди - зареждало с енергия. Беше ми смешно, но я послушах. И подейства  Laughing. Така че, ако видите някоя нахилена зелка, гушнала / не гризнала/ дръвце - аз съм.  Grinning
И ти ли... Grinning  Това е страхотно наистина...и аз го правя Heart Eyes Дървото ме зарежда,"говори ми",успокоява  или ми дава сила... Heart EyesВинаги когато сме в гора  аз си "намирам" моето дръвче или то ме намира...."вика ме"да седна при него Sunglasses ....и сядам до него,прегръщам го ....усещането е невероятно. Hug

# 57
  • Мнения: 3 674
ООО, благодаря ти , че ми го напомни  bouquetЕдно време често прегръщах дърветата и се чувствах  неповторимо.Но го правех, защото ги обичам, даже повече от цветята.Да наблюдавам и рисувам някое дърво или да го прегърна, да, това ми действашемного релаксиращо Hug.Но не съм го чула или чела никъде, просто е страст  към дърветата.
gerik...наистина ли ги рисуваш ...дърветата ? Hug Възхищавам ти се че наблюдаваш и рисуваш дръвчетата... сигурно усещането  е страхотно.   Heart Eyes

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 01:57 от roza66

# 58
  • Мнения: 836
Не си само ти така.Аз съм така постоянно и ми е много кофти.Направо губя самочувствие от факта.Наскоро разбрах, че имам Хашимото/заболяване на щитовидната жлеза/ и картинката ми се изясни- от него е.Но  за жалост все още няма ефект от лечението и  съм си  пак като една баба Cry.
Hug По-бързо оздравявай! Simple Smile
Аз знам какво е да имаш проблем със щитовидната, но дори и без такъв сега, ме е налегнала депресията  Tired
Чувствам се уморена, но не от живота, а от емоционална изтощеност.
Ще гушкам дървета и аз... Sunglasses
И на мен най-релаксиращо ми действа рисуването, но нямам време Rolling Eyes



# 59
  • Мнения: 335

Ще гушкам дървета и аз... Sunglasses

Внимавайте с кърлежите.
И по дърветата ходят. Сега им е сезонът.

# 60
  • Мнения: 836

Ще гушкам дървета и аз... Sunglasses

Внимавайте с кърлежите.
И по дърветата ходят. Сега им е сезонът.


Мерси за съвета! Grinning
А някой ще даде ли рецепта за възстановяване на силите и жизнерадостен поглед към живота?  Wink
(без шопинг терапия, моля!)
Аз засега си доставям дребнички удоволствия-ароматните сапунчета много добре ми действат, след уморителния  работен ден...Rolling Eyes и един фреш...

# 61
  • Мнения: 74
През изминалите 3 месеца понесох доста тежки удари, но успявам да се справя... Как?... С РАБОТА! В нея хвърлям цялата си отрицателна енергия, която ми е в излишък и в интерес на истината съм много работоспособна. За изморена, да чувствам се изморена от живота... дори се бях размечтала за безгрижното си детство тези дни  Thinking, но животът ме научи, че винаги има място за още умора! Силичките си ги възстановявам с любов, т.е. от любовта черпя сили, мечтая за летните дни, за едно добре прекарано моренце с любимия мъж и т.н. ...  Grinning

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Чувствам се неживяла, не уморена, неживяла. Излизаща от друго измерение се чувствам. Животът е фалш на паралелни измерения. Чувствам се емоционално пренатоварена от не- моя живот.
Ох, и  аз...  Cry

Не бих могла да определя по-точно как се чувствам от известно време насам ...   Sad

# 63
  • Мнения: 451
Не съм уморена от живота. Трудностите преживявам, а от напрежението се разтоварвам по различни начини. Като цяло не съм от хората които се отпускат и отчайват, знам ли!?

# 64
  • Мнения: 193
Всеки има тежките си моменти. Но от средата на бремеността ми, та досега се чувствам пълна с желание за живот. Предполагам, че синът ми е главният "виновник".

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Има дни, в които просто не ми се измъква от топлото легло - просто искам да проспя целия ден. Скоро споделих с приятелка за това и тя ме посъветва като се чувствам по този начин, да изляза и да прегърна някое дърво за около 30 секунди - зареждало с енергия. Беше ми смешно, но я послушах. И подейства  Laughing. Така че, ако видите някоя нахилена зелка, гушнала / не гризнала/ дръвце - аз съм.  Grinning



Чувала съм , че не всички дървета се прегръщат- особено брезите Щом го правиш , намери литература относно зареждането с енергия от дървета - ще е полезна и на нас    bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 175
shushi7777, честно казано аз налитам на дървета с по-широка обиколка  Blush. Приятелката, която ми даде този съвет, се занимава с рейки и каза, че всяко нещо, пуснало корени в земята, черпи от нейната / на земята/ енергия, затова контактът ни с него действа енергиийно и положително.  Flutter

# 67
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
shushi7777, честно казано аз налитам на дървета с по-широка обиколка  Blush. Приятелката, която ми даде този съвет, се занимава с рейки и каза, че всяко нещо, пуснало корени в земята, черпи от нейната / на земята/ енергия, затова контактът ни с него действа енергиийно и положително.  Flutter


Съгласна съм и не споря - просто я попитай , кои дървета са най-подходящи за подобно нещо  Peace

# 68
  • Мнения: 3 674
shushi7777, честно казано аз налитам на дървета с по-широка обиколка  Blush. Приятелката, която ми даде този съвет, се занимава с рейки и каза, че всяко нещо, пуснало корени в земята, черпи от нейната / на земята/ енергия, затова контактът ни с него действа енергиийно и положително.  Flutter
Верно е  Peace Понеже и аз се занимавам с рейки  Grinning

По темата...не се чувствам уморена,а напротив пълна с енергия Grinning Вчера прочетох защо,понеже започвам нова фаза от живота си ,3-та фаза/това от номерологията...те са общо 9/  Heart Eyes
Само понякога се чувствам малко тъжна.Липсват ми някои хора които много обичам.Понеже са далече от мен.Виждам ги рядко...само лятото Rolling Eyes Но такъв е живота....иначе е много хубав Hug

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 00:54 от roza66

# 69
  • Мнения: 4 965
Най-лесният начин да се чувстваш добре е да промениш нагласата си и очакванията си към света.
Ако бях оставила лошите неща в живота да ме отнесат по течението, досега да съм се гръмнала.
Напротив - адски позитивен човек съм - радвам се на дребните неща в живота и всеки ден за мен е празник.
Промених себе си и съм доволна - радвам се на слънцето сутрин, търся удоволствието на чашата с кафе, доволна съм от всяка свършена през деня задача (несвършените ме мотивират да вложа още повече старание), приятно ми е да се разходя в края на деня, наслаждавам се на прегръдките на децата ми вечер, доволна съм от всяко дребно нещо направено вкъщи (ето, вчера си купихме 2 соларни лампи за открития балкон и усещането вечерта да ги сложа в ъглите, а аз да седна на столчето и да се радвам на тихата и спокойна нощ, когато всички други у дома заспаха, беше неповторимо).
Когато ми е тежко, опитвам се да променя нещата. Когато не мога да ги променя, приемам ги и моделирам себе си спрямо ситуацията.
Тогава просто няма как да се изморя, защото всеки ден ми носи нещо ново.
Пробвайте.
  bouquet

# 70
  • Мнения: 6 472
Най-лесният начин да се чувстваш добре е да промениш нагласата си и очакванията си към света.
Peace Peace Peace

# 71
  • Мнения: 2 108
Да, аз се чувствам "уморена" от живота си. Нямам още 26г., а имам чувството, че съм живяла вече толкова много и че съм преживяла страшно много неща (а дори и деца нямам още  Confused). Знам, че най-трудното сигурно предстои и че още нищо не съм видяла от живота, но наистина така се чувствам и не е пролетна умора със сигурност. Аз си го обяснявам по-скоро с това, че съм прекалено чувствителна и се вълнувам прекалено много за всяка дреболия.
Peace и аз така, но съм на 33 и имам детенце

# 72
  • Мнения: 836
Промених себе си и съм доволна - радвам се на слънцето сутрин, търся удоволствието на чашата с кафе, доволна съм от всяка свършена през деня задача (несвършените ме мотивират да вложа още повече старание), приятно ми е да се разходя в края на деня, наслаждавам се на прегръдките на децата ми вечер, доволна съм от всяко дребно нещо направено вкъщи (ето, вчера си купихме 2 соларни лампи за открития балкон и усещането вечерта да ги сложа в ъглите, а аз да седна на столчето и да се радвам на тихата и спокойна нощ, когато всички други у дома заспаха, беше неповторимо).
Когато ми е тежко, опитвам се да променя нещата. Когато не мога да ги променя, приемам ги и моделирам себе си спрямо ситуацията.
Тогава просто няма как да се изморя, защото всеки ден ми носи нещо ново.
Пробвайте.
  bouquet
  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 1 212
Да чувствам се Sad

# 74
  • Мнения: 750
Уморена от живота Shocked!
Ееее....стига де!Как пък да се 4увствам уморена от живота? ThinkingДори не съм си и го помисляла! Naughty
А какво ли не ми е минало през главицата ooooh!!
Но....и сам войнът е войн! Mr. Green
Ужассссс.....как може да си помислите такова нещо като ,,уморени от живота,,!?
Абе той ни е само един и трябва да му се радваме....да гребем с пълни шепи от него!
Защото може и да няма утре! Crazy

# 75
  • Мнения: 3 674
Най-лесният начин да се чувстваш добре е да промениш нагласата си и очакванията си към света.
Ако бях оставила лошите неща в живота да ме отнесат по течението, досега да съм се гръмнала.
Напротив - адски позитивен човек съм - радвам се на дребните неща в живота и всеки ден за мен е празник.
Промених себе си и съм доволна - радвам се на слънцето сутрин, търся удоволствието на чашата с кафе, доволна съм от всяка свършена през деня задача (несвършените ме мотивират да вложа още повече старание), приятно ми е да се разходя в края на деня, наслаждавам се на прегръдките на децата ми вечер, доволна съм от всяко дребно нещо направено вкъщи (ето, вчера си купихме 2 соларни лампи за открития балкон и усещането вечерта да ги сложа в ъглите, а аз да седна на столчето и да се радвам на тихата и спокойна нощ, когато всички други у дома заспаха, беше неповторимо).
Когато ми е тежко, опитвам се да променя нещата. Когато не мога да ги променя, приемам ги и моделирам себе си спрямо ситуацията.
Тогава просто няма как да се изморя, защото всеки ден ми носи нещо ново.
Пробвайте.
  bouquet
  bouquet Peace

# 76
  • Мнения: 1 494

Ужассссс.....как може да си помислите такова нещо като ,,уморени от живота,,!?


 Peace Ако се замислите за значението на този израз, ще видите, колко е абсурден.

Общи условия

Активация на акаунт