Поредното чудо-

  • 3 151
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 288
   Днес ми доставиха" поредното чудо" и от утре ще го пия. Естествено, пише, че от мен се очаква " провеждане на рационален хранителен режим" Аз от месец такъв режим съм си спретнала, ама резултати-хич. Сега ще видя дали ще почне да мърда стрелката на кантарчето. Защото наистина различните организми реагират различно. И ще докладвам в края на първата седмица! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 684
 Naughty Naughty NaughtyАз съм против това "ЧУДО" само воля и инат за здравословно хранене ще ни помогнат не вярвам в тия химикали ooooh! но щом сте решили пробвайте!

# 32
Хайде мами казвайте имали доволно от това чудо Thinking

# 33
  • Мнения: 1 095
Naughty Naughty NaughtyАз съм против това "ЧУДО" само воля и инат за здравословно хранене ще ни помогнат не вярвам в тия химикали ooooh! но щом сте решили пробвайте!
Така е ,всеки има избор!Аз съм "за" пробване на различни методи! Peace

# 34
Bih iskala i az da razbera dali ima efekt.
Shte se radvam da procheta neshto tuk! Simple Smile
I smiatam da go porucham - dori i za 36+ leva
Zvuchi mi dobre.

# 35
  • Мнения: 6 461
Предпочитам две седмици да се подложа  на Японското чудо - и то стриктно .... Crazy
от колкото да давам пари за безумици.

# 36
  • Мнения: 288
   След  едноседмичен прием на Цитракс докладвам: надолу съм с  1,800кг. Хранех се без хляб, но не съм гладувала, от време на време си хапвах  и по нещо сладичко. Биричка всеки ден.Ако бях по-стриктна с диетата, можеше и да е по-добре, но си позволявах повече неща-нали пия "Чудо" Simple Smile. Две седмици преди това все бях гладна, а стрелката на кантарчето не помръдваше. Сега не изпитвам никакъв глад, не ми се яде толкова много и сладко. Засега съм доволна, нататък ще видя Wink.

# 37
  • Мнения: 74
 PeaceБраво!
Дававай все така...
Значи има резултати...

Общи условия

Активация на акаунт